Марш от тук на зимата коварна, "Добре дошъл"на пухкавия сняг във Варна! - II

  • 13 907
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 617
Веси, мацко, ти откъде пишеш, като избяга от Варна? Mr. Green
За да не стане объркване, говорих за една нова мама Валито 79, която й беше паднала тапа вчера и така. Rolling Eyes

# 31
Здравейте, мами!Честит празник на всички именници!Да са живи и здрави и много щастливи  bouquetОт доста време се каня да се включвам по-активно във форумите, но сега наистина дойде моментът, защото вече си имам малко, сладко момиченце на 1 месец и ще имам нужда от съвети от по-опитните от мен Embarassed Simple Smile
ggg_22 за мен най-ефикасното средство и всъщност единственото, което ми помага, когато ме боли гърлото е мазане с мед и сода поне 5-6 пъти на ден.Дано да се оправиш скоро!  newsm10

# 32
  • Мнения: 1 554
vanda_12 добре дошла сред нас,ще помагаме и още как,само гледай колко свекърви има тука Laughing  bouquet

# 33
Много ти благодаря Морска Simple Smile  bouquet

# 34
  • Варна
  • Мнения: 893
честито на именяците   bouquet
аз утре одъртявам  Rolling Eyes та по тоя повод искам да ви питам...ний кога ша са събирем да са напуками (някой няма да пуками по видими причини, но все пак  Mr. Green ) нещо форумско очертава ли се скоро че вече не ме свърта вкъщи Crazy пък и имам да си връщам на мъжо  #Cussing out  Laughing

# 35
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...ний кога ша са събирем да са напуками (някой няма да пуками по видими причини, но все пак  Mr. Green )...

Пукница такава, пука ти са а ? Ша пукаш като спреш да кърмиш, чи да ни та бия  Laughing

# 36
  • Мнения: 423
Честит празник, Тони, да си носиш името със здраве!!!
Морска, ми вясвам се, като изпратих диването на бабин дом.....Ха, и аз с това "Вале," си помислих че пак съм изтървала клюките newsm12

# 37
  • Мнения: 398
Кали ето малко заглавия от мен

Тихо се сипе пухкав сняг- във ВАРНА на морския бряг
Във ВАРНА на морето със сините вълни-чакаме със трепет слънчевите дни.
На България в сероизточния край ВАРНЕНЧЕ на плажа чака да играй.


Нещо ме хвана музата  Crazy
Ау как ми се пийва и на мен  ooooh! Позволено ми е по една биричка и то заради бъбреците  Joy
За среща и аз съм навита ако приемате новаци в редиците  Peace

# 38
  • Мнения: 26
Здравейте!

Моля за помощ - трябва да избера детско заведение за РД на дъщеря ми, която става на 1 г.   2-те заведения на  които се спраях не стават- Анжелика няма места, а Вики ленд не ми хареса кухнята и така... Трябва да е подходящо за деца, като 4 от тях  на около 1-2 г. и 4 на 5 г. и около 23 възрастни....Ако някой има предложение ........искам да е приятно и за деца и възрастни, просторно и с детски дък...

благодаря Ви!

# 39
  • Мнения: 1 554
Верджи,аз ша пукам и заради тебе Laughing Crazy очертава се форумски купон на 8 март Outta Joint

Цветкова Елица,готини заглавия  bouquet

Тайла,не мога да помогна Peace

Ребусчето ,живот си живееш ти с този бабин дом Flutter

# 40
  • Мнения: 342
Хоп и аз да се разпиша, вече без тумбак!
Дъщеричката ми Адела се роди на 02.01.
Ще се опитам да съм по-активна вече. Още си седим на топло у дома, но нямам търпение да започнем разходките.

taila, в Central Plaza?

Хубава вечер на всички.

# 41
  • Мнения: 2 922
taila, х-л Голдън Тюлип препоръчвам  Peace
Няма аниматори, но може да измислите друг вид забава.

Виж и тази тема.

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 22:41 от baby_doll

# 42
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ЛИна -на тебе май ти е мноооого скучно на Разград чи си са разписала в темата Mr. Green Mr. Green
Констатирам щото отдавна не си писала,не чИ аз съм са разписала де Joy Joy Joy

Уфф шъ ми излиза ечемик на окото и така ме боли все едно някой ме е ръгнал в клепача с игла и ми драще на окото яко.Много смотано Sick ooooh!

Честит имен ден ТОНИ-и тука да те поздравя  bouquet  bouquet

Добре дошла на новото мамче  bouquet
ся отивам да гледам "Потоп"докат не заспя пред ТВ -то Tired

# 43
  • Мнения: 317
Ani ечимика го натъркай малко със злато, аз го правя с брачната халка  Mr. Green
На мен ми помага!

# 44
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning

Ани с злато го натъркай и още един метод потупай го с пръст Peace много е неприятно и на мен ми е излизало като дете Tired

Бегби,ко прайш ма душко,как е работата,нямали да излизаш отпуска Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт