Марш от тук на зимата коварна, "Добре дошъл"на пухкавия сняг във Варна! - II

  • 13 905
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 743
Честит рожден ден и от мен на малката рожденичка  bouquet, малко на патерица Blush

# 16
  • Мнения: 2 922
Добро утро!  kaffeetrmker_2

Тополчица, с малко закъснение - да ти е жива и здрава рожденичката!   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 554
добро утро

Честит имен ден на най готината Мама Тони,пожелавам ти много здраве,любов,топлина в дома ви,да си най глезената и вечно усмихната Hug

# 18
  • Мнения: 109
честит имен ден на всички именници!! Peace Tada

тониша - специални поздрави- да си жива и здрава!!!!  bouquet  bouquet Wine Glass

моята майка също празнува с името Антоанета!!!
Hug Hug  bigdance2
 newsm74 newsm81 newsm81

# 19
  • Мнения: 1 554
Мери ред да ти е жива и здрава майчицата,много да помага Hug

# 20
  • Мнения: 149
Добро утро и от нас   Hug

Честит имен ден на всички, които празнуват днес
Пожелавам Ви здраве, добър усет за правилния път напред, несекващ стремеж към знание и много любов   bouquet
  
Да ви се оплача - днес нещо не ми е добре, освен че ми се спи и малко ме понаболява гърлото и сега пия чай с мед в количества като за доста вманиачен алкохолик. А малката като се събужда честичко изобщо не ми помага, вече не спи както преди,а сега като ми се спи ми се струва, че изобщо не спи  Cry
Някой  знае ли какво може да помогне за гърлото?

# 21
  • Мнения: 617
Добро утро!
Мерси много.
Мери честити празник на мамчето ти.
МОята майка има двоен празник днес, сестра ми е рожденичка, а аз имам имен ден.
Не ме бива много с прикачване на картинки

# 22
  • Варна
  • Мнения: 858
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС   bouquet ДА СТЕ НАЙ-ВЕЧЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!   bouquet
И мен още ме няма в Бъдещите майки  Sad 

# 23
  • Мнения: 109
 Peaceблагодаря !!!!те,майките основната им роля е да помагат на децата си! поне така мисля аз....но винаги има изключения!
моята майка винаги е била до мен,когато се е налагало и сега много ми помага с децата - не мога да се оплача! Peace

за гърло- Фитолор или доктор мом - таблетки за смучене - билкови,но много ефективни!!!!! гаргара с лайка,мед и сода , шпрей Орофар или Хекзорал !!! това съм изпитала и препоръчвам!!!!!

# 24
  • Мнения: 1 554
Мери ред ще излизате ли Grinning искам да заведа Теди да го подстрижат,но нещо не ми вдигат телефона Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 398
Честит имен ден на Тониша, а и на всички, които имат повод да празнуват.Желая много здраве, щастие и късмет, и много радостни детски усмивки.

# 26
  • Мнения: 133
Честит имен ден Тониша! Честито ти и сестра рожденичка! Meri red честито и на твоята майка! Бъдете здрави и много щастливи!

Благодаря ви момичета за поздравите за моята рожденичка!  bouquet Сякаш вчера се роди, а вече празнуваме първият й рожден ден...........бързо лети времето.
ggg_22, бързичко да се оправяш! Не се давай на болеста!  Hug..........пуууу, как мразя чай. Пия го само като съм много болна. Naughty

# 27
  • Мнения: 3 743
Честито на имениците! Само хубави неща ви пожелавам!

Тополчица, аз пък обожавам чай /т.е. билкови отвари/. Пия в промишлени количества. Може би затова боледувам рядко Mr. Green

# 28
  • Мнения: 48
МОРСКААААА, каква е добрата новина, която ще ни съобщаваш???
Честито на всички именници!!!    bouquet
Добре дошли на всички нови мами   Hug

# 29
  • Мнения: 1 554
МОРСКААААА, каква е добрата новина, която ще ни съобщаваш???


 Rolling Eyes

к'ва новина Rolling Eyes освен че това малкото лайно още не е заспало и ще изтърве купона в Тонито #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт