Възможно ли е забременяване 3 дни преди цикъл

  • 274 657
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
Момичетата вече са ти отговорили, но аз да си повторя:
ако овулацията ти е била в тези дни е напълно възможно, но ако овулацията ти е била нормално  14-16 дни преди цикъла - няма начин Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
И аз мисля ,че няма как да стане   newsm78

# 17
Една приятелка от "не може" в момента дундурка 7 месечен юнак  Mr. Green
2 дни преди да трябва да й дойде..  Crazy

Потвърждавам! Аз също имам приателка, която си знаела че има 3 дни до цикъл и си мислила че е безопасно да не се пази, но сега има дъщеричка, която скоро стана на годинка! А приателката ми е с редовен цикъл на около 28 дни.
Всичко е възможно! Но това съвсем не означава че ще стане на 100 % !

# 18
  • София
  • Мнения: 969

Потвърждавам! Аз също имам приателка, която си знаела че има 3 дни до цикъл и си мислила че е безопасно да не се пази, но сега има дъщеричка, която скоро стана на годинка! А приателката ми е с редовен цикъл на около 28 дни.
Всичко е възможно! Но това съвсем не означава че ще стане на 100 % !
Това по-скоро са някакви редки изключения.

# 19
  • Мнения: 3 695
не е невъзможно

# 20
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Мисля, че е възможно. Моя позната е забременяла след секс по време на цикъл.
Та защо не и ти?!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
И какво стана в крайна сметка? Бременна ли си?

# 22
  • Мнения: 579
Че защо да не може.И на мен този месец овулацията ми беше точно 3 дни преди менструацията. А и по принцип винаги може...

# 23
  • Мнения: 1 775
Че защо да не може.И на мен този месец овулацията ми беше точно 3 дни преди менструацията. А и по принцип винаги може...
Как така 3 дни, от къде разбра, на фоликулометрия ли ходи? Тридневна лутеална фаза - това ми се вижда притеснително. За нормална се счита дължина на ЛФ между 10 и 14 дни.

# 24
  • Мнения: 9 973
чакаме резултата

# 25
  • Мнения: 579
Че защо да не може.И на мен този месец овулацията ми беше точно 3 дни преди менструацията. А и по принцип винаги може...
Как така 3 дни, от къде разбра, на фоликулометрия ли ходи? Тридневна лутеална фаза - това ми се вижда притеснително. За нормална се счита дължина на ЛФ между 10 и 14 дни.

С тест от аптеката,всеки ден правих в продължение на 20 дни и само тогава излезе положителен.Обаче на мен целият ми цикъл е побъркан след раждането,така че е нормално. Просто предположих,че щом въобще е възможно,значи не съм само аз...

# 26
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Аз също не разбирам защо да не може да се забременее 3 дни преди цикъл, ако е възможно да се забременее по време на самия цикъл (а такива случаи има, известно е)?!  Thinking Че е малко вероятно - да, но невъзможно?

Говоря чисто хипотетично, защото предполагам, че авторката на темата вече си е изяснила за себе си  Peace

# 27
  • Мнения: 1 558
Една приятелка от "не може" в момента дундурка 7 месечен юнак  Mr. Green
2 дни преди да трябва да й дойде..  Crazy
По всяко време можеш да забременееш.Само че в определен период вероятността е по-голяма в сравнение с друг период Peace

# 28
  • Мнения: 20
Аз искам да попитам нещо подобно. 2 дни преди менстоация ни доиде музата за бебе. Нито сме измервали Т нито нещо друго, просто решихме да пробваме. И...след 2 дни ми дойде което беше мн особенно, трая само ден и половина и спря.  Може ли да попитам кога  мога да си направя тест, при условие,че за да се закрепи клетката и да си иде на място й трябва 1 седмица и има ли това значение??? newsm78

# 29
  • Мнения: 125
Една приятелка от "не може" в момента дундурка 7 месечен юнак  Mr. Green
2 дни преди да трябва да й дойде..  Crazy
Мхм..
И аз така от "няма начин" Wink
При напълно редовен цикъл Peace

Общи условия

Активация на акаунт