Режимът на д-р Ори Хофмеклер 7

  • 14 589
  • 353
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 535
Здравейте  Hug
Аз още свиквам с режима  Confused Днес ходих на кафе в приятелка следобяд и не можах да устоя на бисквитките  Embarassed А и са се заформили едни рожденни дни през ден  ooooh!
Аз обаче не се отказвам Naughty Колкото мога, толкова  Laughing
Другата седмица се надявам да съм по-стриктна  Crazy

# 271
  • Мнения: 4 406
Добро утро момичета
Кaфенце в тази студена сутрин

По-късно пак ще намина, че имам работа
Приятен и усмихнат ден на всички

# 272
  • Мнения: 159
Добро утро, мерси за кафенцето.
Като гледам навън какво е направо не ми се мисли ако ми се наложи да изляза.
Аз вчера изкарах деня благополучно. Но на вечеря така се наблъсках с зелена салата, че не можах да хапна нищо друго. Хапнах 2-3 парчета шунка и кашкавал докато приготвях закуска на мъжете. Незнам дали е правилно,, но ще права нещо свързано с ядене на плодове и зеленчуци/основно/.
Джери за сега ще откажа бирата но обещавам за срещата ни ще се прежаля Wink.
А да кажа още нещо изпих  чаша червено вино дали обърках нещата?
Мери чудесни снимки, толкова сте хубави. Hug
di_ и аз все още се нагласям психически. Въпреки, че  плодове мога да ям без прекъсване. Толкова много обичм, особенно банани, но не съм сигурна че те са най-подходящи.
От сутринта съм на един банан и кафе, но с мляко, знам че не трябва но още не съм се настроила да го пия със сметана.

Лек и успешен ден момичета.  bouquet

# 273
  • Мнения: 1 234
Здравейте, момичета  bouquet Приемате ли нови попълнения  Wink Аз съм фен на лунуванията, но по принцип имам да свалям около десетина килограма, и мисля, че това е моят режим, защото обичам да си хапвам много плодове и зеленчуци. Чувам, че има много отслабнали с Дюкан, но...това не е моят режим, предпочитам без месо, но без плодове не мога. Правила съм преди доста години по Емилове гладуването с плодове, чай и мед, доста успешно, но...след раждането нещата станаха по-различни. Ако може да ми кажете долу горе с какви темпове отслабвате, отколко време го прилагате режима?

# 274
  • Мнения: 4 406
Здравейте отново   bouquet
gvendolin, не е желателно още на закуска, към обяд по-добре докато посвикнеш. И за една чаша вино се безпокоиш, то е много полезно за храносмилането. И от биричката, ако не е всеки ден по 2 - 3 също.
martin4e добре дошла, аз не уважавам Дюкян поради ред причини. Аз отслабвам с около 3-4 килограма на месец

После пак ще пиша, че сега ще изкарам малко пилатес и после ще готвя
Приятна вечер момичета   bouquet

# 275
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Привет Hug!

Аз съм на работа днес, цял ден не мога да стигна до компа Sad.Утре ще пиша, че не ме оставят, кой къде ме види ми дава задачки Joy.

martin4e,добре дошла Hug.Не знам колко време ще ти трябва да се разделиш с 10 кг., при всеки е различно, може би за около два месеца, и то ако си стриктна/ не като мен Embarassed/.Режимът е много приятен, първите дни освен плодове може и нискомаслено кисело мляко или сварено яйце да хапваш Wink.Важна е и поредността на вечерята.Пожелавам ти успех Hug.Ако възникнат други въпроси - питай  bouquet.

Прегръдки на всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug!

Ставам, че днес по коридорите само моето име се чува Joy.

# 276
  • Мнения: 487
Добро утро на всички ето и кафенце



martin4e добре дошла и успех  Peace
При мен нищо ново,снощи ходих вече до залата,беше страхотно,тренировката ми дойде много добре,е сага малко мускулна треска имам,но ще се оправя  WinkНе съм се снимала още с очилата,затова не пускам снимки,пък и много ме боля главата,след като ги носих близо цял ден,та за това пак съм си със лещите,ще им свикна,но май няма да ги нося постоанно  Wink
Лек и усмихнат ден ви пожелавам

# 277
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро и от мен!

                                               

Цветомира , благодаря ти за кафето Hug. Не би трябвало да получаваш главоболие от очилата, да не би диоптъра да не ти е изчислен правилно?А може и още да не си им свикнала, но по принцип трябва да ти са удобни.Колкото до лещите - аз не мога да не ги нося постоянно, нищо не виждам без тях, всичко ми е като в мъгла Wink.

Jerry F , как беше с пилатеса, постегна ли се Flutter?

gvendolin_7 , аз нямам против червеното вино, но не трябва ли да избягваш алкохол, докато кърмиш?А иначе от диетична гледна точка да не те притеснява, общо взето всички диети изключват алкохола, ама и аз съм от тези , които си затварят очите пред подобни прегрешения Joy.

di_ , никакво отказване, дори и да не си стриктна в някои дни  bouquet.То този режим е изпълним дори и когато има празници и рожденни дни, защото те се празнуват обикновено вечер - все ще има салата, месце и десерт Wink.

martin4e, как върви при теб?

mery_79 , тук зимата се завърна, надявам се при теб да е по- топличко Hug.

Вчера бяхме на театър, много хубаво беше, Стоянка Мутафова ни разсмя до сълзи Flutter.Тази вечер съм на работа/ отново с шефа Rolling Eyes/, няма да мога да седна на компа Sad.

Ще ставам да сготвя нещо, че следобед ще спя.

Чао за сега.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!


# 278
  • Мнения: 4 406
Здравейте и от мен   bouquet
Цветомира, мерси за кафенцето. Сега като си спомням, лятото си направих очила с друг диоптър ми казаха да ги нося първия ден малко.
Така е, като бях малка имах малък диоптър, ама къде ти аз с очила, сега и астигматизъм имам
Аелис, лека работа
gvendolin, di, Мери, martin4e Heart Eyes

Кой какво прави, аз пак ще пиша книга (поне ще има и други маймуни  Joy).
Днес ще си плащам резервацията за Слънчев бряг за юни, ето го хотелчето
http://www.imperialgroup.bg/documents/documents.php?category_id=48
Приятен ден момичета

# 279
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Jerry F , как го каза само - "хотелчето" - на мен повече на дворец ми прилича Joy.Успех с написването на книгата, хубаво е, че ще има и кой да ти помага за нея/ ако правилно съм разбрала де Wink/.

# 280
  • Мнения: 2 149
Привет мацки.
Аелис лека работа.И тук малко се опитва да застудее тези дни,но след седмица се надявам да се върне слънчицето Wink
Джери много внушително изглежда този хотел,сигурна съм,че ще си прекараш супер.Аз още не съм решила къде ще ходим на почивка.То има време ,чак юни ще е,все ще го измислим Wink
Цвети,така е,постепенно трянва да ти привикнат очите,като всеки ден ще увеличаваш носенето на очила,докато свикнеш.И на мен ми се е случвало да ме боли глава след по-продължително носене.
martin4e Hug
gvendolin_7 как е малката? Моята вече се опитва да говори и е много смешна,сама си измисля думи Joy
Ето по едно следобедно кафенце,пуснете си монетка
http://prikachi.com/flash/files/595491r.swf

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 13:01 от mery_79

# 281
  • Мнения: 1 234
Благодаря ви за топлото посрещане  Hug
Ами от сутринта съм на кафенце, сега си хапвам плодчета и така. Само да питам за ядките, сурови, могат ли да се хапват през деня?
Иначе през деня ми е лесно да я карам на плодове, като съм на работа, мисля че и събота и неделя ще се справя, ще хапвам поне салатки през деня.
mery_79 , знам го аз това кафенце, наскоро ми го пуснаха на имейла  Joy

# 282
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
martin4e , д-р Ори позволява по няколко сурови бадема през деня, мисля че и орехови ядки позволяваше, така че си хапвай.Това се отнася за адаптационния период, като минат няколко дни може да хапваш сурови ядки между протеина и въглехидрата на вечеря.Не забравяй да приемаш и повече течности през деня/ вода, чай без захар, фреш/.

mery_79 , много смешно кафе, развесели ме Hug.

Аз отивам да поспя Wink.

# 283
  • Мнения: 4 406
Здравейте отново,
martin4e, тя Аелис ти е обяснила. Те и повечето ядки съдържат ненаситени мастни киселини , които спомагат за отслабване
mery_79 , много е весело
Аелис, приятна почивка

Миналата година бях пак в това хотелче  Joy Много е голямо, има един огромен нещо като парк, 2 басейна, много е близо до плажа. Търсих снимки от миналата година, но тук не намирам. В нас може би има  newsm78. И резервирах само със закуска, че си знам мен на шведските маси

То ако не беше конференцията на която ще ходя там, май през крив макарон щях да го гледам  Wink

Аз смятам да си взимам съкровището и да си ходим

# 284
  • Мнения: 487
Здравейте,днес нещо немога да седна да пиша,преди малко се върнах от залата,тази вечер съм решила да не вечерям,днес цял ден бах на плодове,утре ще сме на ресторант,по случай празника и същевремено и на рожден ден mery_79 много забавно кафенце,веднага си го записах в любими,ще го поднеса на някой скоро  Joy Jerry F хотелът е разкошен,благородно ти завиждам  Confused
Благодаря ви за съветите за очилата,ще пробвам постепено да свикна с тях   bouquet
Лека вечер и спокойни сънища   bouquet


                             

Общи условия

Активация на акаунт