Режимът на д-р Ори Хофмеклер 7

  • 14 574
  • 353
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета
Честити празници

И Трифон Зарезан


Много любов и щастие на Вас и половинките и щастливи мигове днес
Аз използвам момента, че никой не се е събудил да изиграя нещо по-дълго. После пак ще пиша  bouquet

# 286
  • Мнения: 487
Добро утро на всички
ЧЕСТИТ,СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН




За да съчетаете двата празника в едно ви пожелавам да сте опианени винаги от любов
Приятно изкарване на празниците   love001

# 287
  • Мнения: 2 149
Здравейте милички.
Дори и католически е хубав днешния празник,нека се усмихнем,да прегърнем любимия човек и го накараме да усети любовта ни.Интересна е предисторията на св.Валентин http://www.dnes.bg/article.php?id=65877
Честито на всички влюбени kiss
Весело прекарване и на Трифон Зарезан  Wink

# 288
  • София
  • Мнения: 2 045
txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves newsm76  Heart EyesЧестит празник момичета!!!!!!Пожелавам ви много здраве,щастие и любов txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves newsm76 newsm76 txtloves txtloves txtloves txtloves

# 289
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Честит празник и от мен Hug!

                                                     

                                                     


Много щастие в любовта ви пожелавам, заслужавате го Hug  bouquet Hug.

Аз до сега спах, сега пък децата са в хоризонтално положение и аз имам малко време за компа Crazy.
Дежурството ми мина сравнително леко, взех да свиквам с шефа, приятно се работи с него, ако следващият път ми каже и да седна на компа, само с него ще искам да съм дежурна Joy.

Скъпият заяви, че този празник не бил за нас - след повече от 15 г.брак ние не сме били влюбени, само сме се обичали Joy.

Ставам да приготвя това - онова, та да "зарежем" довечера Heart Eyes.

Приятно прекарване на празника Hug  bouquet Hug!

# 290
  • Мнения: 159
Хайде и аз да се включа.
Честит Св.Валентин. Пожелавам Ви щастие и любов. Нека всички се обичаме на този прекрасен празник.

# 291
  • Мнения: 1 234
Честит св.Валентин!   bouquet Пожелавам ви приятно изкарване и на двата празника!
Запазете огъня на любовта завинаги в сърцата си!

# 292
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

По едно следобедно кафе Flutter:

                                           


Не сте писали днес, сигурно още се възстановявате след вчерашния двоен празник Heart Eyes.

Малката е с температура, заведох я на лекар, нищо сериозно - изписа ни капки за нос и витамини за сега, ще я наблюдавам тези дни.

Каката пък ме тормози с разни проекти по биология, тъкмо свършихме с тях и сега ми е подготвила английския, че не можела да се справи сама Crazy.

Ставам да видя дали аз ще се справя, че много трудни неща учат Heart Eyes.

Чао за сега Hug  bouquet Hug!

# 293
  • Мнения: 487
Привет на всички  Hug Аелис мерси за кафенцето и аз сега си направих едно,че поспах малко с малката,че снощи до 3ч. изкарахме,а и в 9ч. съм станала.И аз сега уча по литература и по всички предмети с каката,вече превъртам,незнам толкова много домашни им дават #Crazy Дано малката да не е хванала новият грип и да се оправи бързо  Peace Като си изпия кафето ще сготвя,една мусака,че няма нищо за ядене в къщи,поне става бързо,нашия тати го извикаха на работа,някаква авария,на Цигов чарк,хич не му се ставаше сутринта,но няма начин  Rolling Eyes
Надявам се другите момичета да сте изкарали добре вчера,от мен чао за сега после ако мога пак ще пиша   bouquet

# 294
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Много хубаво си изкарахме на празника,събрахме се с приятели,те с бебче на 40 дена,голяма игра падна,голям сладурко да им е жив и здрав.Днес сутринта на клубче с кръсниците,на обяд при свеки,беше приготвила маса,всичко хубаво,весело.По едно време Йоана както си седеше на стола,нещо не можа да се намести и падна от дупката на облегалката,удари се на ръба на хладилника,поряза си малко главичката.До нея бях,но не успях да я хвана навреме.Болници,разминахме се с 2 шева и уплаха.Повърхноста беше раничката,но решиха да я зашият да не кърви постоянно.Сега заспа,но ще я будя на всеки 2 часа да видя дали реагира адекватно.Иначе следобеда си беше игрива ,весела.Уф,знаех си,че рано или късно ще преминем и през това,но така боли да си гледаш детенцето така,не го пожелавам на никого.
Аелис бързо да оздравява и твоята сладурка Heart Eyes
Лека вечер и дано утре само хубави новини.

# 295
  • Мнения: 487
Добро утро момичета,заповядайте
mery_79 съжалявам за малката,дано всичко е наред  Kissing HeartНеможе да ги опазиш от всичко децата,мойта малката и тя постояно пипа,където не трябва,катери се по дивана,по леглото и аз все по нея,така е до като пораснат,и тя като падне и се удари на мен сърцето ми се къса,като почне да плаче,но така сме пораснали и ние  Wink
Лек и усмихнат ден,до после

# 296
  • София
  • Мнения: 2 045
Добро утро и от мен,и по едно кафенце Wink mery_79 наистина не можем да ги опазим,Алекс и той колко пъти пада,удря се,уж съм до него,ама не всеки път успявам да го предпазя и после ми е супер гадно ,сърцето ме боли SadЩом е добре детенце-това е най-важното HugАз естественно хич не бях режимна събота и неделя,но сега се мобилизирам,защото петък и събота ще ходиме на спа във Велинград с приятели и няма да друсам сланини Crazy

# 297
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета,
danielad, мерси за кафенцето

Мери, Цветомира, стискам палци хубавиците да са наред Heart Eyes
Аелис, то и моя не празнувал този "католически" празник, ама като излитахме се вдъхнови и ми купи едно плюшено зайче.
martin4e    bouquet
gvendolin, как е хубавицата

Ние на 14 бяхме навън, после с една комшийка продължехме у нас. Вчера една приятелка от Бургас дойде и сега  smile3517
Приятен ден момичета и до после

# 298
  • Мнения: 159
Здравейте момичета.
Ох прочетох какво е преживяла Мери и ми стана много мъчно.
Мери бързо възстановяване мила.
 Миналата година Жорко падна от една паркова пейка пред блока докато аз се разправях с майстори в къщи. Дойдоха децата в къщи да ми кажат, как не пометнах не знам, часове ми се сториха 2-те минути докато отида да вида че всичко е наред. После пирогов, снимки гипсове, предстоеше ни море, абе деца няма как, но кошмара е неописуем.

Джери, Аелис и Цвети исках да ви питам по големите ви деца как реагираха на св.Валентин?
Ние със Жорко правихме валентинки, но само за тати, баба,деди и мама, него момичета не го интересуват.
На мен ми подариха кутия бонбони Рафаело/любимите ми/ и една роза. Много приятно ме изненадаха момчетата.
danielad и на мен ми се ходи във Велинград, но няма да е скоро. Първо и най-скоро ще ходим на Пещера. Любимо ми е да ходя там. Чакам с нетърпение.
Стефи расте и е станала много контактна. Вече се закача и иска да играем, а на мен ми доставя невероятно удоволствие, мога с часове да се занимавам с нея.

Сега ме чака гладене и готвене,, но има време денят е пред мен.
Успешна седмица на всички.

# 299
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет и от мен Hug!

mery_79 , наистина са неприятни тези неща, но не може без тях - голямата вечно беше с кървящи колена, Катето за сега , макар и по-дива, не се наранява така често:roll:.В моята работа виждам страхотии, понякога и дечица са пострадалите, тогава ми е най- мъчно - в този смисъл наистина се радвам, че сте се отървали с 2 шева.Стискам палци всичко да е наред, след няколко дни ще махнат кончетата и всичко ще е само лош спомен Hug.

Цветомира , наистина им е много трудно на учениците, онзи ден ме питаше нещо по физика - прав ток, не знам какви си вериги, прекъсвачи и др. подобни - нямах време да чета уроците и не можах да й помогна Sad.Вчера пък цял следобед правихме проект по биология - тя го правеше де, аз внимавах да не обърка нещо Wink.

danielad , много ми хареса това за Велинград, сигурна съм, че ще си прекараш хубаво Hug.Ние бяхме на медена седмица във Велинград , в комплекс "Велина" - много ми хареса Heart Eyes.

Jerry F , за мен нямаше зайче, само цветя, ама и това е нещо Crazy.Иначе скъпия приготви вечерята, да ме поглезил Joy.

gvendolin_7 , Елена въобще не се впечатли от празника, и да е получила валентинка, нищо не ми каза Thinking.А бонбоните Рафаело наистина са много хубави Heart Eyes.

Аз съм на работа днес, отново моето име ехти по коридора, ще ставам, като остане време, пак ще поседна пред компа.

Чао за сега Hug  bouquet Hug!

Общи условия

Активация на акаунт