Как да направим мръсно на БивШия

  • 33 987
  • 161
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 236
Аз харесвам идеята за това Порше, на чиято табелка с номера пише "беше негово"  Joy

# 121
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Аз харесвам идеята за това Порше, на чиято табелка с номера пише "беше негово"  Joy

 Joy Joy Joy

# 122
  • София
  • Мнения: 4 887
В едно от предаванията "Море от любов" един изоставен мъж разказваше, как за отмъщение разлепил в квартала плакати със снимка на въпросната жена и надпис:" Мими ( или там както и е името) от 38 блок, е курва и спи с Еди кой си".

Четох в едно списание как можеш да отмъстиш на мъжа си, ако те е обидил с някоя постъпка: Слагаш малко парче сурово месо под седалката на колата, ама така сложено и закрепено, че да не може да бъде намерено от него. И след няколко дни колата започва да мирише, след това-да вони. Той търси причината и не я намира. И не смее да качи любовницата си в колата... Simple Smile

# 123
  • Мнения: 2 660
Една идейка - олио върху чистачките. Сутрин тръгва за работа, пуска чистачките, стъклото се омазва и няма изчистване.

Или някаква мърсотия от вътрешната страна на дръжката на вратата. Аналогия на пастата за зъби от детските години.

 Mr. Green

# 124
  • Мнения: 148
Една идейка - олио върху чистачките. Сутрин тръгва за работа, пуска чистачките, стъклото се омазва и няма изчистване.

Това определено може да се превърне в играчка-плачка

# 125
  • Мнения: 2 660
Чак пък..! Едва ли ще тръгне да кара с омазано стъкло. Най-много безнадеждно да закъснее за работа и да го изгонят.

Още идна идейка - скишно му омазвате ризата, носната кърпа или каквото се сетите с червило. Гарантиран скандал с кроасанката  Laughing

# 126
  • Мнения: 148
Е чак пък, ама един познат караше със запотени отвсякъде стъкла, защото настивал от въздуха, който ги размразява и изчиства...

# 127
  • Мнения: 2 660
Хахаха  Laughing То има всякакви куриози, но няма как да излекуваме всички откачалки.

Имам и още една идея за предното стъкло, но трябва да помагате да я довършим. Представете си, излиза човекът сутринта и вижда цялото си предно стъкло заІрано от пилета. Само как да ги докарам тези пилета да нацвъкат колата, не ми е ясно....

# 128
  • Мнения: 7 325
Защо са ти пилета, един буркан лютеница въху боята върши чудесна работа. Хем грозно хем бърка яко в джоба.
Естествено в кръга на майтапа де, едва ли някой би тръгнал да прави такива тъпотии на дребно.

# 129
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Хахаха  Laughing То има всякакви куриози, но няма как да излекуваме всички откачалки.

Имам и още една идея за предното стъкло, но трябва да помагате да я довършим. Представете си, излиза човекът сутринта и вижда цялото си предно стъкло заІрано от пилета. Само как да ги докарам тези пилета да нацвъкат колата, не ми е ясно....

E, за една нощ ще е трудно, те май спят гадинките тогава, но ако е за няколко дни, мисля, че ще трябва да се снабдиш с няколко пакетчета просо и обилно да ги разсипеш отгоре. Така обаче има опасност освен о@каната кола да начукат и боята...

Едно предложение, ако (не)благоверния бивш живее в къща (не искаме целият блок да страда заради него)!

Валериан на капки - 1 или 2 шишенца.

От тук нататък се сещате, нали? Капете усърдно от най-близкия боклуджийски кош до входната му врата. Вечерта го очаква невероятна котешка серената  Laughing

# 130
  • Мнения: 2 660
Ей, това за валериана не го знаех Simple Smile
А за просото, наистина може да се начука колата  Thinking Трябва да има и други варианти. Срещала съм коли, толкова наквакани отгоре, все едно гаргите само в тях се целят... Ама как става този номер...  Thinking

# 131
  • Мнения: 168
Ей, това за валериана не го знаех Simple Smile
А за просото, наистина може да се начука колата  Thinking Трябва да има и други варианти. Срещала съм коли, толкова наквакани отгоре, все едно гаргите само в тях се целят... Ама как става този номер...  Thinking

Ако колата е била под дърво на което са нощували пернатите.

# 132
  • Мнения: 93
Чак пък..! Едва ли ще тръгне да кара с омазано стъкло. Най-много безнадеждно да закъснее за работа и да го изгонят.


Е, чак пък да го изгонят от работа за едно закъснение...  Crazy

# 133
  • Мнения: 1 931
Най - добре е въобще с нищо да не се занимава човек. Ако започна да мисля как да му на вреда ще на вреда първо на себе си, да си губя времето в мисли за него. Гледам си децата и се радвам на живота без него. Даже го е хванало яд за работата която почнах след развода и за това, че мога се справям без него много по - добре.

# 134
  • Мнения: 660
Интересни идеи,разсмях се много и ми повдигнахте настроението в това мрачно и дъждовно време Laughing
Аз навремето от злоба хахахха,такава първоинстинктивна пак надрасках колата на бившия-настоящ съпруг с кофти надписи,ама съм патица била,сега като се замисля много детска постъпка,ама тогава бях готова на всичко за отмъщение Joy

Общи условия

Активация на акаунт