Съседски пинизи и селски номера ( и как да се спасим от тях)

  • 15 404
  • 108
  •   1
Отговори
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не се сдържах.
Провокирана от темата за комшиите със скарата, пускам и тази.
След като има за обикновени и сватбени пинизи, защо да няма и за съседските.
При все че, това са хората, които ни заобикалят най-много през житието ни, със сигурност не са малко лошите им навици и номера, които обичат да правят в знак на отмъщение, или просто нехаресване на другите си съседи.
Сигурна съм, че има не малко случаи, така че изповядайте се спокойно.

# 1
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Съсед ни е мега селяндур от няма да казвам къде... Изпълненията му нямат край, но цепенето на дърва в хола и това, че една зима плащахме и неговия ток, са от първенците в класацията.

# 2
  • Мнения: 3 784
Защо още няма тема "Селски пинизи на любовницата", "Селски пинизи на операторите на..."?

Но пък кой ще иска да напише, че любовницата на мъжа му е селянка.

# 3
  • Мнения: 5 513
Да не изтърва темата.И нашия комшия цепи дърва в къщи.Не ме дразни.Явно цепи
само по-големите.

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 222
Запис и от мен.
Засега само комшията с вратата ми е "на сърце", въпреки, че не смятам това за пиниз. Sunglasses
Имам още случаи, по-нататък може да разкажа за "навирането" ми в чуждите къщи.

# 5
  • Мнения: 3 784
Какво навиране, Мери?

# 6
  • Другата България
  • Мнения: 37 222
Шегичка, Ники Hug.
Нова порция напаст от мухА  ooooh!
Не е интересно, ако имаш желание виж в темата за скарата на балкона. Hug

# 7
  • Мнения: 5 719
Записвам се тук, усещам че ще бъде интересно Popcorn

иии ... за да не е гол запис, скорошен пиниз на мой съсед, който реши да си изчисти комина като изсипе в него една бутилка течен газ и го запали. Няма да ви казвам какъв аромат се носеше из входа цяла седмица. ooooh!

# 8
  • Мнения: 1 355
А комина? Почисти ли се?

# 9
  • Мнения: 5 719
Не е повтарял процедурата, така че предполагам е доволен от резултата.

# 10
  • Мнения: 12 976
Нашият комшия реже дърва, задължително от 7.30 в събота, тази резачка в мозъка ми бърка. Какво беше това чудо, бе за къде толкова дърва четвърти уикенд реже! Същия много обича поп фолк и футбол, гърми с пистолет на всеки гол на любимия му отбор, без оглед на часа, веселяк Crazy

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защо още няма тема "Селски пинизи на любовницата", "Селски пинизи на операторите на..."?

Но пък кой ще иска да напише, че любовницата на мъжа му е селянка.
Правилно си забелязала, че станаха вече банални с плагиатстването на тези селски номера и пинизи.

Какво навиране, Мери?
Как какво - за да говориш за съседите си и къде спят, готвят, ядат, освен да си завираш носа у тях, по друг начин как би си обяснила подробните описания.

Нямам селяни за съседи и дори и да имам не ме вълнуват какво правят по цял ден.
А спасението от неприятностите е къщичка.

# 12
  • Мнения: 12 976
Лили, ама къщичката трябва да е някъде в гората, иначе пак някой може да дъни Сторарото до сред нощ и се чува, особено лятото, когато са по дворовете е кошмар.

# 13
  • Мнения: 1 355
Къщичка, ама в средата на 20 декара дворче Wink

# 14
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
О' и моят е поп-фолк, направо от всеки един ъгъл на просташкото му съществуване. Епични са среднощните барбекю купони на терасата Rolling Eyes , с поизлъскани лели на средна възраст, озвучавани от бесни кючеци и пиянскипалавоподканящи хихикания.  Иначе дърва се цепят всяка сутрин преди да излезе и да пристигне чистачката му, която излива кофите с мръсна вода в терасите ми, и вечер също се цепят.
Мъжът ми многократно е демонстрирал добрата воля, да му нацепи дървата и да се свърши - Не, аз за малко само... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт