НЕРЕДОВЕН ЦИКЪЛ

  • 2 855
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Амелия наистина направи си тест .Те не са скъпи ,струват около 3-4 лева.

# 16
  • Мнения: 959
Aмeлия
Новак

 Offline

Пол:
Публикации: 45


АМЕЛИ-СМИСЪЛА НА ЖИВОТА НИ


        (Без заглавие)
« Изпратено до: Schmetterling : Неделя, 18 Януари 2009, 12:11 »      

НЕ МИСЛЯ,ЧЕ КРЕЩЯ ,НО ТОВА Е ТВОЕ МНЕНИЕ,ПОЧТИ СИГУРНА СЪМ,ЧЕ НЕ СЪМ БРЕМЕННА,А НАЛИ ЗА ТОВА СА ФОРУМИТЕ,ЗА ДА СИ ДАВАМЕ СЪВЕТИ И КООРДИНАТИ НА ДОБРИ ЛЕКАРИ,ЗАЩО ВСИЧКИ МЕ НАПАДАТ ,ПРОСТО НЕЗНАМ.


Това трябваше, да го напишеш тук, а не на ЛС.
Виждам, че имаш някакъв проблем, и за това не смятам, да ти обяснявам повече, че тук няма как да ти се помогне със съвет. Пак казвам, отиди на лекар. Съвсем добронамерена съм.
По въпроса за крещенето, можеш да прочетеш тук 
и по въпроса за това:
КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА,МЪЖ ЛИ СИ,ЖЕНА ЛИ СИ ИЛИ ХЕРМАФРОДИТ,МОЖЕ ДА ДОЙДА ДА ТЕ ПРЕБИЯ ОТ БОЙ #2gunfire
можеш да прочетеш тук

Успех!

# 17
# 18
  • Мнения: 81
направих си тест-отрицателен е,и БАЛУ не мисля,че се излагам,питах и ми казаха,че не може да е от хапчетата Peace

# 19
  • Мнения: 17 546
Излагаш се за онези грозни думи, които цитирах, не за хапчетата!

# 20
  • Мнения: 81
Тая МамиБлю само ме ядосва devil

# 21
  • Мнения: 17 546
Много хора в този живот ще са причина да се ядосваш, но пред много малко ще ти мине номера с подобни думи. Тук е виртуално пространство и като си изпуснеш нервите най-много да отнесеш бан, но в живота няма да ти се размине.
Надявам се, че си открила подходящ лекар след Д-р М. и наистина те съветвам да попиташ сериозно за цикъла и новият си лекар. И по-кротко! Peace

# 22
  • Мнения: 317
Амелия, аз също имам проблеми с цикъла .Понякога  ми закъснява ,а като ми "дойде"съм по 15 дни в цикъл .Преди един месец ходих на гениколог,защото и това да си непрекъснато в цикъл е много неприятно. Гениголога ми каза ,че това се дължи на хормонални смущение и ми изписа  ЛИНДИНЕТ 30.Каза ми да го вземам 3 месеца и след това да премина на ЛИНДИНЕТ 20. Изпила съм осем хапчета ,но мисля ,че не ми действат добре ,защото получих бяло течение и сърбеж. Някой имал ли е подобен проблем и може ли да ми даде съвет? Предварително благодаря!
Когато ми ги изписаха причината при мен беше 15дневен цикъл без да спре.Трябваше да ми го регулира с тях а вместо това стана обратното,вместо да спре ми вървя 40дена и аз ги спрях.После личната л. ми изписа АГНЕС и едва тогава всичко се оправи,идва ми точно на датата,без болки,без да ми е НЕРВНО(което ми беше добре дошло)и без обилни кръвоизливи,които имах преди това.Общо взето на мен ми подеистваха много добре newsm44,билкови са ако не ти помогнат поне няма да ти навредят Peace

# 23
  • Мнения: 2 821
Тая МамиБлю само ме ядосва devil
Ако мислиш, че ще ти връщам псувни, каквито ти ми пращаше на лични, жестоко се лъжеш...далеч по-смислени разговори ми се водят...Хайде със здраве!....Дано си решиш и другите проблеми, освен тези с общуването във форума....
А, и ако продължаваш с тези словоизлияния-псувни, ще бъдеш пратена на модератор....

Общи условия

Активация на акаунт