ПЪРВИ клас почти преполових аз

  • 23 208
  • 277
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 159
AnMary Те досега нямаха ли Домашен бит и техника?
liani Вие сте по нпред от нас днес гледам в тетрадката на Жорко- взели са голямо К
За домашно нищо не ми каза, но него толкова го мързи че думи нямам. Дай му през почивките да седи на компютъра  да гледа АЛФ, имаме 4-рите сезона и ги е гледал по 400пъти.

# 226
  • София
  • Мнения: 39 940
Имаха, но в началната програма не беше съкратено Simple Smile

# 227
  • Мнения: 1 033
И Габи има домашно - 6 страници по БЕЛ за писанеи 2 страници със задачи, но тя набързо ще ги напише.
Днес и те са взели "ДЖ" .
Хайде, честита ни ваканцийка:)

# 228
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
Значи нашите са напред материала. Вчера са взели главно "Ч". Констанца няма търпение да вземат малко "ц", за да пишат в клас и нейното име  Laughing Айде, честита ви ваканция. Тантура утре ще я води дядо й на ортопед в б-цата при баба й да видим защо толкова много я болят колената от време на време. Дано да е от растежа просто.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 21:17 от Гита Ог

# 229
  • София
  • Мнения: 3 614
Като каза за краката,се сетих,че от едно известно време и Росен се оплаква,но само на единия крак и то в тазобедрената става newsm78 Даже куца,без дори да го осъзнава Rolling Eyes

# 230
  • Мнения: 7 263
За тези болки непременно се консултирайте със специалист. Големия миналата година буквално ми се превиваше, но все пак беше на 10. Ходихме на ортопед - точно от растежа се оказа.

# 231
  • Мнения: 455
И ние сме ваканция  Simple Smile. Утре баба му ще го води на зъболекар. Часовете в новата програма са същите, само английския от 1 час е станал на 2, за сметка на час на класния. Иначе сме на буквата "ш", а по математика откакто стигнаха до числата до 20, въобще не мога да разбера дали уроците имат някаква последователност или просто си решават задачки. В тази връзка, ако не се лъжа, на 30-ти ще излязат резултатите от олимпиадата по математика в сайта на сдружението на началните учители.

# 232
  • Мнения: 7 263
При нас втория срок е с нова програма. Сетих се да питам нещо. Тези от вас чиито деца изучават немски или английски - пишат ли децата ви?
Нашата паралелка е разделена на немски и руски език, в руския пишат само някои буквички - главно различните от нашите, но все пак пишат на кирилица.
А при немската група има проблем с писането на думичките, защото госпожата по немски ги пише в края на часа и децата не винаги успяват да си ги препишат от дъската.

# 233
  • Мнения: 455
При нас по английски не пишат абсолютно нищо. Само слушат, оцветяват разни картинки в учебника и залепват стикери на определени места. Но при нас английския е много малко, беше 1 час седмично, сега стана 2.

# 234
  • София
  • Мнения: 747
При нас английския е три часа садмично,минаха го това с лепенето на стикери,пишат буквите,голяма и малка,всеки път по една буква взимат и я пишат на цяла страница.

# 235
  • София
  • Мнения: 39 940
Дияна учи английски. Пишат букви.
Щерката преди малко ми каза, че иска диктовка. Започнах да диктувам по срички, бързо било Simple Smile Написа 4 изречения, сбърка някаква буква и ревна. Отказа се. Утре ще пише пак Simple Smile

# 236
  • Мнения: 832
ние май сме най-назад, днес са взели "Ш"
а диктовки правим редовно, това им е част от домашното - урока от буквара или препис или да го диктуваме

# 237
  • Мнения: 159
Ние сме най назад още смее на буква "К", а да права си, то Ш го взимат пред К и май даже и преди Г, незнам защо така това си е изодтаване със седмица.
А и ние имаме о 1 час седмично английски и нито пишат нитоо четат. Само пеят, рисуват и оцветяват. Само да погледна новата програма дали и при нас английскит не е станал два часа. Не остава си един час седмично.

# 238
  • София
  • Мнения: 1 783
Кирил има грамота за края на срока. Надул се  е като въшка. Ще трябва да я рамкираме, май.

# 239
  • София
  • Мнения: 39 940
Имелда винаги ме разсмиваш Simple Smile
При нас няма грамоти, тц, тц. Или пък Дияна не е заслужила, знам ли Simple Smile
ще трябва да си направим някакви номинации. С Дияна със зъби и нокти ще пазим номинацията за най-непослушен и мърляв първолак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт