Детски парти клуб SNOOPY

  • 20 272
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
На мен пък този клуб ми е представата за детски клуб, широко, просторно с много съоръжения.  Явно съм ходила при старите какички, наистина бяха много приятни. Синът ми неще вече в други клубове да ходи, били сме на няколко р.д. в клубове, които са на 1-ви етаж на нови кооперации, е много ниско, прихлупено, въобще той си иска при "топките", така го нарича.
Е не може да не признаете, че условията, които предлагат си заслужават цената.

Първо, нееднократно споменах, че обстановката в клуба е супер. Второ, това е един от най-евтините клубове, така че не разбирам забележката  Embarassed Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 572
Някой ходил напоследък в този клуб може ли да сподели впечатления, сменили ли са персонала?   Канени сме на РД там, а детето ми е на 2г. и има нужда от повече внимание от какичките. Ако са същите криви сливи, направо не ми се мисли на какво ще ги направи майката на рожденника  Joy , че тя такива много ги обича.

# 17
  • София
  • Мнения: 164
 Да, да, въпросното клубче и по скоро персонала там, развалиха и един мой ден...
Миналата година, август празнувахме РД на дъщеря ми там. В края на РД едната какичка носи едно листче от залата, на което пише 186лв. Това за децата вътре. Бяха 5-6 дечица, занесоха им по една пица и един сок... За престоя вътре и поръчките на родителите отделно...
Само деликатно попитах какви са тези хвърчащи бележцчици, а те гледаха тъпо и вдигаха рамене #2gunfire
Ако не се лъжа съм гледала предаване за недоволен служител с неплащани осигуровки и т.н. от същото заведение.
Доколкото знам комплекса, защото отвън има и басейн,е собственост на Тереза Маринова.
Не че има значение, но ако е някоя "тип мутра" собстеник по лесно го преглъщаме.
Язък им за хубавата обстановка...

# 18
  • София
  • Мнения: 283
Ходихме два-три пъти там с приятелско семейство, но общото ми впечатление като цяло не е добро. Удобно е от гледна точка на родителите, защото можеш да си оставиш детето вътре, а пък вие да ползвате кафето и да си кажете две-три думи.... Първия път не обърнах много внимание - видях, че е хубаво, чисто, просторно, но последния път като влязох направо останах втрещена. Картинката вътре представляваше детска площадка между четири стени - n - броя майки, татковци и деца на едно място, всеки търчащ и викащ по детето си, задушно, възраст на децата - от бебета до 5-6 годишни.... направо занемях. Какички имаше - 2 или 3, но работата, която вършеха определено не беше да гледат децата. Между другото това го забелязах още първия път, ама айде, помислих, че е нещо моментно. Самото ми дете отказа да влезе вътре и да играе, така че просто станахме и си тръгнахме... Много жалко, защото клубчето наистина е хубаво и удобно, но при тези условия - майки, бащи и деца на едно място и никакво внимание от какичките -  не бих го посещавала.

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 14:48 от mia.

# 19
  • Мнения: 1 572
Благодаря за отговорите. Много се надявах да чуя нещо обнадеждаващо, защото така или инъче ще ходим.  Дано децата от рожденния ден да са в отделно помещение и да ги гледат, инъче ще имат ядове .... но те явно са свикнали.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 291
Ние вчера празнувахме там рождения ден на малкия ми син. Имаше още 2 рожденни дни заедно с нас, бяхме предупредени разбира се.
Заедно играха около 20 деца от 1 до 10 години, някак си се оправяха без да викаме, въпреки че по-големите момчета бяха доста агресивни.
Тортите ги поднесоха като на конвеер, ама на децата не им пречеше.

Бара е супер, възрастните - много доволни, децата и те. Но не бихме повторили повече заради надписването на сметката.
Предполагам и родителите на другите рожденици баха одрусани като нас : сладки(50)+плодове (50 лева), торта, кафета и газирано, играта в клуба за 3 часа(64 лв) =450 лева, явно кафето им е много скъпо.  Ако бяхме поръчали и пица+сок на децата(8 лв), щяхме да докараме над 500.

# 21
  • Мнения: 1 572
За цените не мога да кажа, сигурна съм, че дерат кожи. И на "нашия" рожден ден обаче донесоха хвърчаща бележка, което ми направи лошо впечатление. Не беше удобно да питам майката колко са и искали.
За самия клуб - останах много доволна от обстановката. Много функционално обзаведено, с хубави пързалки, байсейни с топки и чисто килимче.
Какичките - пълна нула, ЗЕРО! Само се пазеха да не ги удари някое беснеещо дете. Не си правеха труда да направят забележка на по-агресивните деца, а такива имаше. На мъжа ми му се наложи да "изгони" една майка, която донесе някакви пръчки на децата от другия рожден ден да се дуелират  ooooh! ooooh! ooooh! има много несъобразителни хора.... при 5-6 съвсем малки деца да дадеш пръчка на 7 годишните...... не ми се коментира! Да не говорим, че е работа на какичките да направят забележка на въпросната майка, а не мъжа ми да се занимава с нея.
Въпреки дребните спънки си изкарахме страхотно, детето ми се влюби в това клубче. Сигурно ще я заведа пак, но в ден и час когато няма много деца. Това с 2-3 рожденни дни заедно не си е  работа.

# 22
  • Мнения: 1 520
Аз съм доволна от клуба. И детската част и тази за възрастни е направена удобно и функционално.

Факт е и, че е значително по-скъпо от други клубове. Но удобството ме кара да го предпочитам при подобни събития. Искам и на възрастните да им е удобно, ние също сме тайфа, не само децата. И повечето от детските клубове нямат секция за възрастни, която "да ни събере".

Какичките вярно не са на ниво - разсеяни, не винаги учтиви, сякаш не са там да се занимават с децата, а само като пазачи маят ръце из залата. Но моето диване вече е голямо, та не се нуждае от тяхното внимание  Mr. Green , но за по-малките не е редно да не им се обръща внимание.

И още един плюс, за който веднага се сещам - много светла и приветлива зала за игра. За разлика от други схлупени клубчета, тук въздуха е в изобилие, естествената светлината, въпреки лампите. Просто съвсем друго е.

# 23
  • Мнения: 3 506
Залата наистина е приветлива и чиста (или по-скоро все още изглежда нова). Но въздухът е ужасен. Наскоро пак бяхме поканени там на РД - беше ужасно задушно, като миризмата на пот и непроветрено помещение беше маскирана (или по-точно бяха направили опит да маскират) с непоносима доза ароматизатор /и предния беше така по отношение на ароматизатора, но поне въздухът изглеждаше по-свеж/.
За какичките споделям мнението напълно - идея си нямат защо са там...
Жалко, че в рамките на година нещата са се променили по-скоро в отрицателна посока... Явно това е поредното заведение, направено просто, за да бъдат вложени едни пари  Confused А клубчето наистина има потенциал да се превърне в местенце, където може и възрастни, и деца да се чувстват комфортно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами проблема с какичките и с отношението
в Снупи съм го констатирала доста отдавна.
Наистина жалко за клуба, защото е просторен и хубав.
Ние като ходим там си поръчваме и сядаме вътре на масичките и изобщо не им обръщам внимание на въпросните персони-какички.
Веднъж случайно се срещнах и с управителката.
Доста намръщена и неприветлива жена.
Вероятно и персонала е такъв заради нея иначе до сега да са го сменили хиляди пъти.
Случвало се е доста често да влизам при топките да помагам на по-малки деца, дето не могат да се справят, но това е тема на друг разговор....
За възрастта не е ставало никога въпрос.
Ако имат такова изискване, ми да си го сложат на видно място на вратата. #Crazy

LEI, много неприятно изживяване...А, управителката взе ли някакво по-нормално отношение на нормален тон или пък поне да се извини за недоразумението с какичката... newsm78

# 25
  • Мнения: 4 555
Аз съм доволна, там правихме рождения ден на дъщеря ми, а малко преди това бяхме и на друг рожден ден там и нямам никакви забележки. И двата пъти имаше много деца, на нашия рожден ден имаше доста "външни", защото не бяхме затворили клуба и не е имало никакви проблеми. В пиковия момент децата бяха сигурно към 30.
Не са ни надписвали сметката.
За задушното обаче съм съгласна, задушно беше. Аз го отдадох на многото деца. Не съм се замисляла дали и кога проветряват.

# 26
  • Мнения: 22
явно в този детски клуб нещата са като  в цялата държава. Някакви "какички", които не знаят защо са там, (явно се мислят за касиерки), и през ум не им минава да  наглеждат по-малките дечица. Управата явно е  на принципа докато има клиенти така ще я караме, ако случайно намалее работата ще търсим класифициран персонал... или може би не!!

# 27
  • Мнения: 3 336
Миналия рожден ден на децата го празнувахме там. Клуба беше сравнително нов. Мъжа ми се беше наумил там да празнуваме ,защото обикновено каним много и деца и възрастни и искаше да е по-луксозно за възрастните. И въпреки групичката от 100 човека, които щяхме да доведем управителката не можа да си сложи усмивка на лицето и да се държи възпитано. На всеки въпрос се отговаряше - това не може защото.... Очаквахме те да ни посъветват за менюто как да разпределим нещата по масите, при което управителката ни връчи менюто и каза ние да си мислим. И изчезна. Но щом сме щели да бъдем само толкова хора, част от заведението си го оставяли свободно за други клиенти. Не можах да убедя мъжа ми да се откажем от този клуб. На самото празненство отказаха категорично да запалят от тези горящите конфети за тортите, защото прозорците не се отваряли и нямало как да проветрят за следващия рожден ден #Crazy В детската тоалетна беше страшен студ, докато в тази за възрастните дънеше музика Crazy Цените не ми се коментират, защото са / или поне тогава бяха/ баснословни. А това отношение не заслужава и половината от тази цена Crossing Arms

Не бих повторила Peace

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Много ми е неприятно да чуя такива отзиви за клубчето...
Със сигурност съществува повече от година, защото водех редовно сина ми там, като беше 2годишен, седях вътре заедно с бебка, която беше на месеци.
Понеже не съм оставяла сина ми в никое клубче сам, не мога да споделя впечатление за персонала...
Обаче винаги съм попълвала декларация за сина ми, макар че рядко отивах в кафето (тогава с него оставаше голямата ми дъщеря).
Обаче е отвратително да си в конфликт с такива "управителки"...
Съжалявам за неприятностите на майките, посетили клубчето...
А майката, на чието дете е било счупен крачето, бих посъветвала да ги съди до дупка!!!

# 29
  • Мнения: 1 749
Аз имам един въпрос,на който не видях да е обърнато особено внимание.Може би падам от Марс,но точно това пък ме подтиква да се образовам точно как стоят нещата на планетата Земя...
Та,по същество:какво е правило дете на година и половина само,без придружител, в помещение с много по-големи деца от него?Искате да кажете ,че има майка /баба/леля,изобщо който и да го е завел,който го е оставил и го е гледал на мониторче в друго помещение?Това нормално ли е???
Ясно се каза:имало е три какички ,но нито една не е забелязала това.Значи придружител е нямало.
И се питам....Трябва ли някой от персонала да казва,че деца на такава възраст(авторката,не говоря за Вас конкретно,дебело искам да подчертая,а за въпросния придружител) трябва да бъдат придружавани?Получава нещо като "Ти колко години п**а на тоалетната дъска преди някой да ти каже да я вдигнеш?"

Общи условия

Активация на акаунт