Отговори
# 240
  • Мнения: 2 388
Монахински,в една по-голяма тава бей  Laughing Laughing Laughing
Буташ двата плика и нямаш грижи!

Аз имам две общо.  Blush Едната е към фурната ( черна , голяма, плитка ) и една кръгла.
Така, като гледам в голямата ще се съберат двата плика с пържолите.

# 241
  • Мнения: 5 001
'Ми тогава ти ще прецениш как да направиш....Обаче картофките много се връзват за гарнитура да знаеш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 242
  • Мнения: 2 388
'Ми тогава ти ще прецениш как да направиш....Обаче картофките много се връзват за гарнитура да знаеш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лошла. Mr. Green Hug

Хайде мятам ги, че ако форума можеше да готви...

# 243
  • Мнения: 123
Като сме на тема свински пържоли, да вметна и аз личен опит.
За Коледа правих пържоли на фурна /по селски/ - само леко ги осолих, черен пипер, олио и зелев сок. Станаха много крехки и вкусни.

# 244
  • софия
  • Мнения: 379
мога ли нещо да направя на котлон, че не ми работи фурната - някакви сладки имам предвид, но да не са тулумби или подобни пържени неща.

# 245
  • Мнения: 519

     Ми освен нишестен крем за бисквитена тортичка,друго не се сещам.То всички сладки трябва да минат през фурната. newsm78

# 246
  • Мнения: 2 803
мога ли нещо да направя на котлон, че не ми работи фурната - някакви сладки имам предвид, но да не са тулумби или подобни пържени неща.
На котлон единствено за палачинки се сещам. newsm64

# 247
  • Мнения: 324
мога ли нещо да направя на котлон, че не ми работи фурната - някакви сладки имам предвид, но да не са тулумби или подобни пържени неща.

Мисля, че ще можеш да направиш торта Медовик - блатовете са тънички и могат да се изпекат на тиган като палачинки.

# 248
  • Мнения: 81
Къде мога да намеря шоколадови мидички за приготвянето на Курабийките на Франклин  newsm78 newsm78 newsm78
Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug

# 249
  • Мнения: 1 253
Къде мога да намеря шоколадови мидички за приготвянето на Курабийките на Франклин  newsm78 newsm78 newsm78
Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug

И мен живо ме вълнува този въпрос Simple Smile Само да знаеш, че вече пробвах с мидичките на Нескуик и не станаха добре, защото са много големи. Тестото обаче е адски вкусно, макар да ми се поразтече в тавата Simple Smile
Само да доуточня, че става въпрос за онези малки кафеви парченца, които се слагат в американките курабийки, може би в книжката някой не е превел като хората рецептата.

# 250
  • Мнения: 502
как да разлея карамелизирана захар на дъното на тортена форма от йена глас без да я пукна  Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: 2 926
Аз мисля, че няма да се пукне.
Гледай да не е студена йената.Можеш да я позагрееш леко.

# 252
  • Мнения: 2 015
От опит знам,че е опасно в йена да се слага карамелизирана захар,но ако внимателно я стопиш захарта в нея- имам в предвид на слаба степен на котлона и ако не наливаш в карамела вода - няма да има проблеми!
При йените най-важното условие е - никога горещо в студена йена и обратно!
Дано съм ти от полза!
Имам случай на  пръсване на йена във фурната със всичките мръвки вътре,че  се и запали - абе чудо,ама бързо се справих! Laughing Laughing
Та в тая връзка - ей за това американските домакини имат пожарогасители в кухнята!  chef

# 253
  • Мнения: 502
 да, зная за топлото и студеното  yes
затова и на мен ми мина през ума за затоплянето на формата предварително  Peace
но се чудех дали няма и някой трик, а и дали вече няма прецедент и някой да е пробвал да сподели опит  Mr. Green
така или иначе решила съм вече пък каквото ще да става  ooooh!

# 254
  • Мнения: 9 776
Къде мога да намеря шоколадови мидички за приготвянето на Курабийките на Франклин  newsm78 newsm78 newsm78
Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug

И мен живо ме вълнува този въпрос Simple Smile Само да знаеш, че вече пробвах с мидичките на Нескуик и не станаха добре, защото са много големи. Тестото обаче е адски вкусно, макар да ми се поразтече в тавата Simple Smile
Само да доуточня, че става въпрос за онези малки кафеви парченца, които се слагат в американките курабийки, може би в книжката някой не е превел като хората рецептата.

А къде мога да видя тази рецепта, че явно съм я пропуснала? Благодаря!
А пък тези кафяви парченца не са ли всъщност шоколад?

Общи условия

Активация на акаунт