Отесня и зимното палтенце на АПРИЛското шкембенце

  • 22 008
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 847
Те ги стерилизират, съвсем прилично си изглеждат нощниците.  Laughing Само в патологията си със собствена нощница или пижама.
Аз за операцията лежах в Пирогов с мъжка пижама 52 размер, с 2 налични копчета всичко на всичко и вид като от втората световна война, та от това по-гадно не вярвам да е.  Mr. Green
В 1 АГ не дават прибори за хранене, носете си и чашка. И сол, щото готвят изключително безсолно, поне за моя вкус.  Joy

 леле .Жабче ,добре ,че си ти...
Може би наистина са много чисти и стерилни ,но моя пробелем е на психо основа / не мога да се преборя въпреки ,че съм психолог / .....внушавам си ,че не мога да стоя в тази нощница и край.Аз като ходя по хотели си нося чаршафи ,дори и в чужбина  и дезинфекцирам санитарните помещения. Хахах може би ми рябва една такава шокова терапия ,за да се излекувам..

А описанието на мъжката ти пижама ,ме разсмя искрено!


magdalena.savova, може би трябва да отидеш на психолог, за да ти помогне да се пребориш с фобиите си  Embarassed

Вчера минах през НОИ, за да си взема ПИК и да споделя едно инетерсно инфо за тези, които ги интересува - майчинските ще се изчисляват 12 месеца назад считано от деня на 45 дневния отпуск и ако сте били болничен /като мен/ ще ви се взима за база сумата, която сте получавали по време на болничния. Не знам дали добре го обясних. Мен лично това ме устройва напълно и много се зарадвах  Laughing

Жабче, купих ги за 6 паунда от ebay.co.uk , ако си харесаш нещо и нямаш акаунт, ако искаш мога да ти го поръчам аз. Хавлийките са много сладки /в пакета са две/, но в интерес на истината ми се виждат малко тънички...ама, тъкмо ще съхнат по-бързо. Мислех си дали в Метро няма нещо подходящо?

ssillvvi  ,  Joy Joy Joy направо се смях на глас като четох за твоите парички и броколи-аз съм същата. Бяк купила две неща на майка ми и двете струваха по 50лв. и тя като ме пита колко парички има да ми дава, аз и отговарям "Е,как колко, нямаш нищо да ми даваш - 50лв. минус 50лв. = 0лв."  Joy Joy Joy
Ако трябва името да е с Н, имах една съученичка, която се казва Надин и на мен много ми харесва.

Eli-G, аз имам семейна обремененост от диабет - всички в семейството ми по женска линия са диабетици, но трябва да ти кажа, че от както съм бременна, толкова шоколад съм изяла, че твоето нищо не е. Първо, защото от шоколада се пълнее най-малко /избягвам всякакъв вид, вафли, тортички и т.н./, купуваме шоколади със стекове от Метро, второ, защото ми е ниско кръвното и хемоглобина и трето, защото това ме прави щастлива  Laughing Мисълта ми, че не трябва да се притесняваш въобще-щом ти се яде, значи организма ти има нужда от това-просто си следи редовно кръвната захар-моята не се е качвала над 4,5. И кажи на мъжа ти, че е по-вероятно да вдигнеш захарта, ако се тормозиш за нещо, от колкото от шоколада  Laughing
 

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 13:41 от Io_io

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 231
ben78 ок ще отидем, следващата на 28 ще съм в Русе, но може да отидем на 04.02 ако искаш
ще се уговорим допълнително, азмалко се притеснявам, че те са доста дръпнати, дали ще ни пуснат

# 272
  • София
  • Мнения: 243
Рових се досега при другите отчетни и нещо много ми се развали настроението при януарките.Дано ние нямам нито един такъв случай като зараждаме Praynig Rolling Eyes
Йо-Йо аз съм много боса в тези он-лайн поръчки,но се надявам да мога и аз да се възползвам от тебе като реша да поръчам нещо от този интернет сайт Flutter Embarassed Blush

# 273
  • Мнения: 5
Здравейте сладурани!
Изписали сте цели две теми,доката излезем от болницата.
Моите контракции продалжават, но само вечер са по на често иначе през деня биваме, бебка е добре, дъвчим си Малтофер че фемоглобина ми е паднал доста друго покраи мен няма
Сега отивам да ви изчета
Лек ден на всички и без никакви оплаквания!

# 274
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Досега се рових и ми е още по-притеснено - вече не за бебчето, а за баща ми. Вери, уж чрез познат лекар, не вярвам да има грешка, за съжаление. Яна, с твоя пост ме накара да се замисля - наистина и майка ми трябва да се изследва (освен ако не правят секс вече Rolling Eyes), че тя е и диабетичка, представям си как би й се отразило такова сериозно заболяване. Praynig Жабче, Heart Eyes Благодаря и на трите ви за съпричастността! Heart Eyes Hug

# 275
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Пъстроочка, добре завърнала се! Hug

Йо йо, благодаря за предложението. Ако не успея да си харесам нещо може да се възползвам.  В Метро не видях подобни бебешки хавлийки, само стандартните кърпи и халати. Но ти пак си огледай де, аз малко набързо пазарувах за да не седя много време права.
Благодаря за информацията за болничния, мен също ме устройва.  Laughing А бързо ли става ваденето на ПИК код? Все се каня да свърша и това, но ме притеснява да не е някаква бюрократщина и висене по опашки.  Rolling Eyes Ще изчакам мъжът ми да е в Сф в работен ден и направо заедно ще идем, така ще ми е по-лесно и спокойно.

Силви и аз предлагам имена с Н - Неда, Ния.

# 276
  • Мнения: 143
keli_f, и аз имам такива стягания и болка и то още от 4 месец. Тогава се местихме в ново жилище и голям ремонт и чистене падна. Та бая се изморявах и често ми се появяваше. Сега мисля, че е по-рядко, защото повечко си почивам, но пак ми се случва. Явно е нормално.
И я вземи си понапазари.... ще ти стане тооооолкова хубаво! Кефа от пазаренето ще измести страха, ще видиш! Винаги удоволствието е по-силното усещане!!!!! И като купиш едно нещинце и после се почва..... без задръжки! Simple Smile)))
Аз тази нощ поспах за разлика от предната. Предната като се събудих в 3:30 и край. И бебо се събуди и си играхме с него цяла нощ, че и цял ден така и не заспа мъничето ми! Голямо мърдане, голямо риткане му удари!
petjoff, аз преди месец имах същите оплаквания, купих си кърпички срещу хемороиди от аптеката и докато реша да ги ползвам и сякаш изчезнаха оплакванията.... Може и да ти се размине, знам ли. Но кърпичките са доста добри (това го знам от една приятелка, дето доста си е напатила) и облекчават състоянието.
Аз сега смятам да се заема с подреждане на дрешките на бебчо Simple Smile)) Да ги разпределя по месеци, че си накупих и някои неща за 6-9 месеца... Ама не се сдържах!  Embarassed И ще си снимам новите покупки.
ХАйде до после!

# 277
  • Мнения: 58
Здравейте,
 И аз се присъединявам към проблемните със съня. Или ще ме боли гърба нощта, или не ми е удобно, или си мисля 1countingsheep...все нещо ми пречи. От 8 до 9 ми е най- здравия сън.
 И аз всеки ден си хапвам по нещо сладичко, но и когато не бях бременна пак много си обичах. Не мисля, че бебо ще има нещо против за един шоколад Laughing Живо ме интересува за храните, който трябва да се избягват по време на кърмене и за такива на който трябва да наблягаме. Ще погледна и в кърмаческия после, но и в Кауфланд бях видяла  една книжка за храненето по време на кърмене. Беше само 5 лв., незнам дали е полезна.
 Педиатър съм си избрала, но само по разговори с настоящи майчета. Само добри неща чувам за него. Антибиотик само в много краен случай изписва. На една майка детето и е втори клас и досега само 2 пъти пил антибиотик. Струва ми се рано още да ида при него. Може би края на 8-я месец newsm78
  Таткото се прибира тази вечер и утре ако имам късмет ще се уредя с час за ФМ. Много съм щастлива sohappy Той е имал възможност да идва с нас само на ЖК. Утре ЖЗ ще пиша за изживяванията ни.
 Tolinka Praynig Praynig Praynig
 Много усмивки и подритвания на всички ви.
 
Чак като публикувах и видях от линийката, че съм в 7-то квадратче вече newsm44

# 278
  • Мнения: 137
Мамчета като ви изчетох се успокоих  Simple Smile аз си мислех че нещо не е наред и сега съм доста по- спокойна благодарение на всички вас  Hugнаистина сигурно е нещо нормално
Жабче , Olimpias за пазаруването мисля да ви послушам  и да взема да се престраша най накрая и да взема да купя нещо на бебка  Party

renka79 нищо не ми е казвала лекарката относно това, което по реда на логиката трябвада означава че всичко е наред и няма място за притеснения  Rolling Eyes поне аз така се надявам  Praynig

yana_kuncheva, ben78 бих искала да ви попитам дали приемате още компания за обиколката на отделението в бургас  Hug за другата седмица няма да мога но евентуално за началото на февруари защото от 31 януари излизам в платен отпуск и ще съм свободна  Simple Smile

# 279
  • Мнения: 8
magdalena.savova, може би трябва да отидеш на психолог, за да ти помогне да се пребориш с фобиите си  Embarassed

Йо-йо , благодаря за съвета ! Самата аз съм психолог ,но може да посетя някой колега....Simple Smile имам вече колежка тук сред нас ,така ,че ще съчетая полезното с приятното.
Не мисля ,че съм от най-тежките случаи ,просто до сега съм имала време да си шетам на щуротиите ......човек като няма много ангажименти и започва да си мисли глупости Simple Smile Просто мислъта ,че непознато голо тяло е било в нощинцата или чаршафите ме притеснява,но Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Сори за оффтопика Embarassed

# 280
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Добър ден момичета   bouquet
За разлика от вас, аз като че ли започнах да се наспивам напоследък. Не ми се спи зверски сутрин, като трябва да ставам за работа. Днес вече имаме парно по работните места /то пролетта почти дойде.../. И аз още не съм пазарувала нищо за бебо. Някак си странно ми се струва да пазарувам за някого, който го няма все още на този свят  Rolling Eyes Мама обаче днес е направила първите покупки за мъника. Тя е на гости при брат ми в София за около седмица.
Преди 2 седмици и аз си открих хемороид и милото нали е вет. лекар, веднага ми взе мазило-Камфор салициликум. Много хора от селата с това се лекуват, става даже и за артрит.  Joy Намазвам местото сутрин и вечер и сякаш взе да отшумява  Praynig
Шоколад напоследък взе да ми се прияжда, но ми избиват пъпки, а по принцип не съм алергична  newsm78
Силви с Н предлагам Наталия и Надежда.
darling1981 честито седмо квадратче !!!
Явно и при мен сега ми избиват хормоните. Милото взе да се чуди на изблиците на "мърморене и лошотия" напоследък  #Crazy

# 281
  • София
  • Мнения: 155
Жабче, оказа се че няма магазин на Панагюрище до Малинов... От фирмата ми обясниха, че не е техен, имало няколко фирми Панагюрище, но с различни инициали. Съжалявам за объркването. Все пак ако ти е удобно мястото имат в близост на ул. Солун № 49 (пряка е на бул. Гоце Делчев, успоредна е на България)...

# 282
  • Мнения: 7 114
Шоки, дано за татко ти да няма някакви опасни последствия, а майчето ти да е вън от опасност.  Praynig
Пъстроочка, вярно че и ти ми се беше загубила от погледа в последно време.
Безсънието не ме тормози особено. Имам си го редовно, но не му отдавам значение. Само че снощи си нямах компания и ми беше скучно, та реших да разбудя дребосъчката да поспортува малко. Инатливката ме от Whistling и си се въртях сама като шугава.
Ели, не се терзай за неща, които не си сигурна че са твое дело.  Hug И Кико не дължи алергиите си на теб.  Peace
Включвам се и аз в отбора на сладко пристрастените.Приемам много сериозни дози от въглехидратни бомби. Заради това на своя глава си пуснах проверка на кръвната захар освен назначените ми ПКК и находища от отделителни течности. И желязото реших да си проверя. Не ми е ясно как точно може да се изследва хемоглобин без в изследването да се види железарката с какви стойности е. Кой е измислил този пакет на ПКК? Захарта ми е шампионска. Изследванията на пръв поглед са точни с изключение на хемоглобинчето, което вече е под норматива. Станал е 108 (при Fe 17 Rolling Eyes). Хематокрит също си имам под норма. Тоя не го знам защо ми го мерят. Паднах в ръчичките на домашния любимец-месояд. Докато не са ви видели сметката да ям карантии, аз ще се поглезя с червено-оранжева салата, но файда няма да има.
Утре чичо доктор по ЗК ще види резултатите. Два месеца не ме е виждал и ме издири, за да ме строи, че ходя на излишно много лекари и прегледи. Трябвало да ми налива разум в главЪтЪ.  Simple Smile  
 
  
  

# 283
  • Мнения: 847
magdalena.savova, аз всъщност затова го написах, защото в същия пост казваш, че си психолог, ама нещо не ми се получи шегата  Laughing

Жабче, вадят кода веднага /само гледай да отидеш преди 12, че излизат обедна почивка/ и се държат много мило с бременните и отговарят на глупави въпроси  Rolling Eyes Като влезеш в НОИ на Стамболийски на партерния етаж, завиваш по десния коридор и е последната врата в ляво.

Chokolina, надявам се всички да мине леко с баща ти и дано майка ти да не се е заразила. Но недей да юетеш всякакво страхотии, че ще се психясаш!

Enigma, няма проблем!

# 284
  • Мнения: 8
magdalena.savova, аз всъщност затова го написах, защото в същия пост казваш, че си психолог, ама нещо не ми се получи шегата  Laughing

Жабче, вадят кода веднага /само гледай да отидеш преди 12, че излизат обедна почивка/ и се държат много мило с бременните и отговарят на глупави въпроси  Rolling Eyes Като влезеш в НОИ на Стамболийски на партерния етаж, завиваш по десния коридор и е последната врата в ляво.

Chokolina, надявам се всички да мине леко с баща ти и дано майка ти да не се е заразила. Но недей да юетеш всякакво страхотии, че ще се психясаш!

Enigma, няма проблем!

разбрах шегичката ....ама и аз се закачам .....жалко ,че като пишем тук не можем да си уловим тона и изражението на лицето ...... Hug

Chokolina  Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт