Сто пъти да избирам, сто пъти бих избрала теб!

  • 5 877
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
И аз бих искал да бях срещнал по-рано жена ми, ама така може би пък по- добре я оценям!
Atlantis-I(all)  - пич, не се коси, жените са като шефа - винаги имат право. Ако бъркат, виж предното изречение. Остави ги да се пъчат и да спамят темата. И знай че твоята жена е страхотна, щом така ти е казала!  Peace

# 16
  • Мнения: 24
Пак него бих избрала, само бих го помолила този път ако може малко по-рано да го срещна.
Peace И АЗ ТАКА

# 17
  • Мнения: 1 289
Щом Господа почне да ти задава въпроси, или няма значение какво ще отговориш или ти е време за психиатър.

# 18
  • Мнения: 6 713
Щом Господа почне да ти задава въпроси, или няма значение какво ще отговориш или ти е време за психиатър.

 hahaha hahaha hahaha


По темата иначе - да, пак бих избрала него! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 448
Човека си каза, че биха избрали него, а вие отговаряте вие какво бихте избрали. Ако трябва да отговоря по темата и мен мъжа ми би ме избрал и 100 пъти да го пита Бог.  Sunglasses

# 20
за времето от което сме заедно - ДА, пак ще го избера, въпреки , че не ми е мъж официално. Laughing

# 21
  • Мнения: 242
Да,бих го избрала пак! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 161
Не, не бих го избрала пак  Simple Smile Ако ми се отдаде такава възможност, би ми било адски любопитно да видя в каква посока би поел животът ми с някой друг.

# 23
  • Мнения: 637

 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 03:34 от galana_s

# 24
Днес попитах жена ми, ако сега когато си живяла много години с мен и ме познаваш добре дойде Господ и те попита:
- Ще избереш ли този човек да изживееш с него още веднъж всички години които сте били заедно?
Тя  без да се замисли ми отговори:
- Сто пъти да ме пита, сто пъти бих казала: Да!

А аз ...............

А Вие?

  Абе мъжо ми Atlantis-I(all),естествено,че без да се замисля,сто пъти бих те метнала. Аз благодарение на твоята наивност,мога и още 100 мъже да си връткам,само да искам .
  



  Мъжо ми Atlantis-I(all), сега само да не  вземеш да  ме удавиш в Море от любов,че не стига,че пред целия форум се изфука с мен,ами и остава да те видя и по телАвизията.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 890
Твърдо не.

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Малинови, не ви ли омръзна??? Защо не си общувате в реално време, а задръствате виртуалното пространството?! Или пък някой страда от раздвояване на личността - има лекари за тази цел и съответната диагноза - шизофрения.

# 27
Малинови, не ви ли омръзна??? Защо не си общувате в реално време, а задръствате виртуалното пространството?! Или пък някой страда от раздвояване на личността - има лекари за тази цел и съответната диагноза - шизофрения.


 Stop,  Малинови са в другата тема за ревността на Малинова. Laughing

  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364489.0


 newsm08
To не знам ревнивата  Малинова дали би избрала пак Малинов.  Laughing

# 28
  • Мнения: 40
Аз бих го избрала още милион пъти, но той мен... Tired

# 29
  • София
  • Мнения: 4 041
О, и аз бих го избрала все него. Колкото пъти ме питат, пак той ще е !

А защо ви е да се срещате по-рано? Аз моя като го срещнах и от пръв поглед ми стана ясно,че е той. И избягах!  Joy Ми тъй де, рано ми беше. След някоя и друга година, като реших,че мога да си седна на задника , се събрахме. Та досега.   Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт