Къде all inclusive на море в BG или приличен хотел на брега ?

  • 5 247
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
Искам само да ви посъветвам - в никакъв случай не ходете на Златни пясъци. Там и само за възрастни не става, за деца - изобщо. Разстоянието между 2 съседни хотела е между 2 и 5 метра. А да не говорим, че вечер отвсякъде се чува различна музика и то до 4-5 през ноща. Има хубави хотели и хубави стаи, но сега в активния сезон стая с 2 легла я правят 4 местна, като допълнителните легла са походни. Може и в други курорти да е така, но там всичко това го видях с очите си  #Crazy 

# 16
Аз също не препоръчвам Златни пясъци - с очите си видях на какъв битак е заприличал с тези сергии и магазинчета по главните паркови (някога) алеи. А за кънтящата музика до зори няма смисъл да се говори. Чудя се как спят туристите нощем, ако въобще спят....

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Виж на Елените - не е лошо там, но не зная какви са цените!
Ние ще ходим на Елените от 01.09. Нашият татко прави филм за курорта и е много доволен! Ол инклузив -38 лв.

# 18
  • Мнения: 590
За Елените навсякъде виждам цени около 70-80 лв за Септември.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Elfi - сподели повечко, че и ние за там сме се запътили!
Благодаря ти  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 811
Шани,
Делфин и Рубин на практика предлагат едно и също. Разликата е в местоположението. Била съм в Делфин, но разгледах и Рубин и Делфин Марина.
И в трите има: дестка площадка, анимация, детска градина, басейни - детски и голям. Реално спортните занимания и организираните дискотеки са за трите хотела.
Дел-Марина и Рубин са на брега един до друг, а Долфин е над Д-Марина. Единствено в Долфин има стаи, които гледат към парка / там е много озеленено и сенчесто/, само при него няма и пясъчна ививица.
Персонала беше много любезен и проявяваха страхотно търпение към палавата ми щерка.
Ако сега реша да ходя бих се спряла на Рубин, защото има пясък и водна пързалка.
Весело и слънчево лято   bouquet

# 21
  • Мнения: 811
www.saintelias.bg-gallery-marina-7.jpg

На снимката от ляво на дясно

Рубин, Делфин-Марина и над него /сградата с червен покрив/ е Делфин.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мам-Ам  Heart Eyes - Благодаря ти!

То май ще бъде Долфин Марина... Sunglasses

А ако сме на гореспоменатия, не може ли да ходим на басейна на Рубин с водната пързалка?  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 006
Момичета, много се надявам да ви бъда полезна.Подробно говорих с любезна служителка от администрацията на "Делфин-Марина".Тя ми каза, че единствения х-л в комплекса, който има достъп до естествен плаж/на 50-60 м./ е х-л "Рубин" и основно в него почивали семейства с деца.Другите хотели нямали директен достъп/връзка/ до естествен плаж, а имали нещо като изградени бетонни плочи.Аз си представям, че това е нещо като огромна тераса над морето.Не говоря за някакви височини, може би виждаш как вълните се плискат под тебе, но няма пясък, а камъни или малки скали.Не зная...Но понеже всички вкъщи/особено децата/ държим на естествения плаж, пясъка, вълните, разходки по брега и т.н., избрахме х-л "Рубин".Може би ще се въртиме между плажа и басеина.От 20.08 сме там и като се върнем около 27-28.08 ще ви разкажа, ако искате.

@Мам-ам, вярна ли е информацията, която са ми дали или се опитаха успешно да ме привлекат?Благодаря.

Последна редакция: пн, 15 авг 2005, 13:14 от Sakri

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Sakri - е какво значи да нямат другите хотели дир. връзка до плажа?  Shocked
 Просто явно не са толкова близко, колкото е Рубин-а си мисля аз  Thinking?

# 25
  • Мнения: 811
Ами и Долфин-Марина, и Руби са на пясъчна ивица. Тя обаче свършва в нещо като кей. Има бетон, оградка и море.
Рубин няма пряка връзка към плажа, но граничи с такъв. Но там е хавлия до хавлия и е гадно. А на Рубин е хубаво, че детската площадка е до басейна - т.е. на пясъка.

Шани, може да сте в Делфин и да ходите на басейна на Рубин. И трите хотела са общ комплекс. Само не пускат да се храните в друг хотел.

# 26
  • Мнения: 1 006
Шани, явно хотелите в комплекса са разположени на различни нива.Когато говорих с въпросната служителка подчертах, че ме вълнуват само хотелите на първа линия, които се намират непосредствено до морето.От сайта виждам само хотелите като хотели, но не винаги и кой има към себе си плажна ивица, независимо, че е близо до морето.Всички хотели в комплекса заслужават внимание и може би децата ще забравят за пясъка и вълните като пробват пързалката в "Рубин" Wink Може би беше безсмислен тоя зор за естествения плаж Confused

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, може да сте в Делфин и да ходите на басейна на Рубин. И трите хотела са общ комплекс.


Оооо - йессссс

Сакри - ясно  smile3521

# 28
  • Мнения: 811
@Мам-ам, вярна ли е информацията, която са ми дали или се опитаха успешно да ме привлекат?Благодаря.
Аз също бих се спряла на Рубин.
Рубин и Делфин са 4 звезди, а Делфин-Марина 5, но оформлението на Рубин най-ми хареса: пясък, видимост към детската площадка, водна пързалка, бар в басейна,  игрището за волейбол също е там /и се ползва от трите хотела/.
И на мен ми се ходи там............... Но тази година не мога да си позволя цените им  Sad
Вчера се върнахме от Албена. Там понякога правят супер промоции, но чистотата не е като в Дружба.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вчера се върнахме от Албена. Там понякога правят супер промоции, но чистотата не е като в Дружба.

Демек, къде е по-чисто?

Разкажи за Албена... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт