Гнойни пъпки при кърмачета

  • 7 380
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Нормално е, няма нищо страшно, но ако искаш за твое успокоение може да се обадиш на педито

# 16
  • Мнения: 2 013
И аз при къпането видях същата гнойна пъпка и изпаднах в ужас Shocked
Обадих се веднага на педиатърката и тя каза че е в следствие на ваксината и да се радвам че я има!А аз така се уплаших какъв е този цирей.... ooooh!
 hahaha Joy

# 17
  • Мнения: 6
Здравейте на всички, мойта бебека е на почти 2 м и също има гнойна пъпка от ваксината,много се притеснявам,че вече 2 седмици не и минава.След къпане като я бърсах бе да искам закачих пъпката и изтече гной и кръв,2,3 дни беше добре и сега гледам пак е хванала гнойно връхче.мажа я само със спирт вечер след къпане ,но не минава.Не я пазя от водата.....какво да правя незнам
Дайте съвет с какво да я мажа??? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 174
 
Здравейте на всички, мойта бебека е на почти 2 м и също има гнойна пъпка от ваксината,много се притеснявам,че вече 2 седмици не и минава.След къпане като я бърсах бе да искам закачих пъпката и изтече гной и кръв,2,3 дни беше добре и сега гледам пак е хванала гнойно връхче.мажа я само със спирт вечер след къпане ,но не минава.Не я пазя от водата.....какво да правя незнам
Дайте съвет с какво да я мажа??? newsm78
Виж най - добре се свържи с педиатъра, че не е шега, може да се замърси мястото и да стане лошо.

# 19
  • софия
  • Мнения: 149
на синът ми гнойната пъпчица няколко пъти вече се пука и пак забира,но това е най -нормалната реакция от ваксината.сега е като раничка и като се обели тя ,ще остане белег.
пъпката НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПИПА И МАЖЕ С НЕЩО!самичко си минава.

# 20
  • София
  • Мнения: 30 142
тази гнойна пъпка най-вероятно е ваксината БЦЖ, която слагат в родилния дом, може гнойта (капачето) да падне, да остане лека дупчица. Да не се стряскаш, че аз незнаех и си изкарах акъла  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 233
БЦЖ и нищо друго, спокойно!
Това беше първата нощ, в която синът ми рева цяла нощ!
За твое спокойствие, все пак се консултирай с GP-то.

# 22
  • Мнения: 8 941
От БЦЖ ваксината е, както са ти казали всички. Това че се е подула е добър признак, значи има имунитет, при мантуто ще си покаже и вероятно няма да му бият пак в рамото. Успех и спокойно!

Hug

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
Нашата имунизация БЦЖ така беше гноясала,доста време седя така и се оправи после.

# 24
  • Мнения: 1 131
От БЦЖ ваксината е, както са ти казали всички. Това че се е подула е добър признак, значи има имунитет, при мантуто ще си покаже и вероятно няма да му бият пак в рамото. Успех и спокойно!

Hug
И според мен е от ваксината.

Общи условия

Активация на акаунт