Отговори
# 30
  • Мнения: 668
Меринка, миличко... толкова ми стана мъчно за Емичка, че чак се разплаках.  Hug Пращам ви много прегръдки и целувки, дано поне малко позитивната енергия да помогне на сладкишка да прекара по-леко шарката. Душицо, какво ли ти е на теб сега  Sad Стискам палци и си мисля за вас.

Виви - дано отминат болките при тия пущини, гушкай Стефко и това е, друго няма което да успокои така детенце.

Честито на месечинковците ни, много щастливи да са.

Днес бях на гости при моята баба с двете кукли, беше на гости за една седмица леля ми, която живее в Щатите, и днес трябваше да дойде малкият й син, да си я отведе в Сф, да си се видят и да я изпрати после. Обаче не знаех, че е дошъл и другият й син, големият ми братовчед, който живее в Германия - това беше прекрасна изненада за мен. Той не беше виждал още Алекс, много се гушкаха, играха, бяха им донесли и на двете мадами подаръци. По някоя дрешка, играчки, а на Вики чудесна колекция от детски енциклопедии в картинки, 5бр. на различна тематика! Прекарахме си чудесно, Вики и Алекс си играха с детето на единя ми братовчед, което беше с тях, въобще денят мина хубаво, зареди ме с хубава доза енергия. Мъчно ми е, че не се виждам често с брат`чедите, но какво да се прави - това е съдбата, добре че и това го има, поне да не се забравим. Големият беше донесъл снимки от една от последните ни срещи, припомни ми, че тогава точно бях разбрала че нося Алекс под сърцето си, и бях страшно щастлива.


Целувки и гушки на всички дечица и мами.

МарияМ - това с Люко направо ме разби, хилила съм се половин час след коментара  Joy  hahaha  Joy

# 31
  • Мнения: 87
Ох Мерито,много болно ми стана като я видях.Да ми нагушаш слънцето мило,и дано да минава вече ,че то няма направо накъде вече CryМного си ви обичам и да знайш ,че много горещо си моля фъстъчка да се оправя Praynig Praynig Praynig Hug Hug
Дано Господ даде да се изчисти тия дни Praynig
Ама кво пусскаш кичарата на Иво,пусни му хорската прическа Wink
Виви,и на вас мила много гушки Hug

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Оф, Мери, стискам палци да минава вече, милата и оченцето и е надуто.  Tired
Последните пъпки избиват на стъпалата, гледам избили са и от тук насетне завяхване, ама бая пъпки има, горката Емичка, как ли се мъчи, дано бързо мине, нагушкай я от нас!  Hug
Гранулките дано и помогнат, че аз файда не видях от тях.

Аз за името на Любашки на тортата не смеех да попитам, че реших, че недовиждам или това да си е някой техен семеен хумор произлизащ от Люк Скайуокър, та си затраях...пак бил семеен хумор, но героите са други.  Mr. Green

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,милички!

Меринка,много ми стана мъчно за Емичка!Душичката златна!Дано бързо да минава тази шарка.Айде къш! smile3513

Честит Имен Ден на всички,които празнуват!

Аз нещо нямам муза за писане.

Лека вечер

# 34
  • София
  • Мнения: 747
Здравейте и от мен Simple Smile

Първо две важни неща:

Ави, честит рождене ден, да си жива и здрава, всичко най хубаво ти желая от сърце  bouquet

За срещата- само да сме здрави сме с двете деца и таткото. Ако не дойде таткото да погледа малко Камен аз няма никакъв шанс да се видя с вас Simple Smile не съм гледала линка, не знам къде е клуба, но където и да е няма значение. За следваща среща и аз ще ви предложа един, хубав е със стълена стена към децата, момичетата гледат добре бебетата-Камен съм го оставяла там на 6м.

Не съм гледала никакви линкове с клипове и снимки, ако имам време и сили идващите дни ще го направя.

За нас- днес ни изписаха от Окръжна болница, инфекциозно отделение. Бяхме с Камен- в четвъртък късно вечерта ни приеха по спешност, беше на системи. Лекарите казват, че се е оправил, но още е доста отпуснат- все едно прохожда наново, който го е виждал как тича няма да повярва, че сега едва ходи, сякаш няма сили да си повдигне обувките, залита, пада. Казват, че до ден два ще е в пълна кондиция. Нямам сили и време повече да пиша денят и нощта са ми се слели. Ако утре имам повече време може по-подробно.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора

не мога, уре ще чета

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 260
и докато не се е събудил Стефко( приспивам го 1 час, спи 45 минути и после до 12 купооон) да честитя и  Първия Рожден ден на Любо. Да расте здраво, весело и добро дете за радост на мама и тати!
Честит първи рожден ден и на Ивана!
Връщам се сега да чета старата тема, че ми останаха 20 минути преди да се е наспал нашичкия.
Въпрос към ефросина, професионалната отровителка, нали така беше  Laughing Четох, че желязото се усвоява по-добре в комбинация с витамин С и обратно калция му пречи. Та удачна ли е идеята да  давам на Стефко смес от желязо и ампула витамин С например.
Опаа, готово наспа се, 42 минути, 3 минути глоба

# 36
  • Мнения: 387
МЕРИ,ЧАРА....моля се и за всички ...Само да сме здрави и нека болестите стоят далеч ... Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 419
Мери, миличката Емма, много ми стана жално като я видях, толкова много пъпки..дано минат и не останат белези по хубавите личица на двете ти момичета.

Чара, пиши после к'ви са тези болници, каква инфекция, направо настръхнах, честно.

# 38
  • София
  • Мнения: 137
Мери, гледката е потресаваща и знам ,че детенце сега много страда, но вече сте към по-добро. Мисли положително- това никога повече няма да й се случи и Слава Богу, че на стари години търсенянката е голяма (аз лично на 18 го карах и още ме втриса като се сетя). Пращам ви хубави мисли Hug
Таня,:hug: Hug Hug. След като самата аз не бях много в час да ви мисля тези дни, мога да си представя какво ти е било на теб като майка! Много ви гушкам всички и цунки за мъници- болници Heart Eyes

..
Въпрос към ефросина, професионалната отровителка, нали така беше  Laughing Четох, че желязото се усвоява по-добре в комбинация с витамин С и обратно калция му пречи. Та удачна ли е идеята да  давам на Стефко смес от желязо и ампула витамин С например.
...
Така, така Twisted Evil hahaha
Първо какво имаш предвид под смес? Второ витамин С не позволява на желязото да се окисли и го държи в по-подходящата му валентност (2-ра). Усвояването на желязото от своя страна се подобрява от фолиева киселина. Идеята ти да даваш на Стефко каквито и да било препарати не е удачна, ако не се базира на изследвания. Първо- натрупването на желязо, ако няма доказан дефицит води също до патологично състояние- хемосидероза. Второ- железните йони дразнят стомаха и червата и ако сега е изнервен от зъборастеж ти можеш да усложниш още повече ситуацията. Най-добре питай педиатъра. За мен лично най-подходяща си остава комбинацията във Ферофолгама, защото там Желязото е в тази валентност, има и фолиева и вит. В12 (който активира фолиевата) и витамин С, а и е в приятни на вкус капсули (шоколадови, който детенце би харесало, но нашите са още малки!). Така зададен въпроса не е много ясен, но аз май бях изчерпателна, поне се надявам да ти е от полза Hug
Лека нощ, че не се знае до кога за мен Crazy...та, да използвам намалението Mr. Green

# 39
  • Мнения: 70

Ей, много именници, много рожденници тези дни...Голямо ходене му ударих. Снощи за пръв път оставих малката на баба й да я гледа за вечерта-резулата-прибираме се към 12ч, а тя будна, баба й я мятка на ръце, светнала лампите и чака да заспи #Crazy...А то милото търка очи, 2 невижда.....Сериозно ще се замисля за следващото ми нощно излизане...Чаааааааааак на 8 март, когато смятам да се метнем тука февруарските мацки и да излезем по женски...Време до тогава има......
Ох, и друго щях да пиша, но още ми е пред очите милата Мерина Емма. Толкова тъжна гледка, милото детенце.....А, нали мъничките по-лесно я изкарвали тази шарка=пуста да опустее....Моля се силно най-лошото вече да е зад гърба ви и съвсем скоро Емичка пак да се усмихва....
Скъпи именници, чувствайте се поздравени..
Ох, много вино тези дни, много храна...почвам да се чувствам перманентно махмурлийка..Отивам да се хоризонтирам..

# 40
  • Мнения: 419
Мами, да ви кажа, че аз утре ще отида да оставя капаро за детския клуб, дано сме здрави всички.  Peace Пожелавам ви една хубава вечер и всички болести да си заминат.

# 41
  • Мнения: 69
Мери, мноооооооооооого здраве и положителни мисли ви пращаме на теб и милата  невинна душичка! Hug

Чара,дано и при  вас всичко лошото да е зад гърба ви, и Камен да е отново жизнен и пъргав, както всички го знаем и много му се радваме. Hug

Ави, как е Мони? Hug

Лека и спокойна нощ и  Hug-ки на всички Hug

# 42
  • Мнения: 180
Олеле,Мери,Чара Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug,незнаех,че е толкова сериозно положението,а трябваше да се подразбира,щом не пишете Sad Rolling Eyes.Много мъчно ми стана при гледката на болна Емма Cry
Майчици,от мен имате много  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Натъжих се няма да пиша повече Sadутре като дойдат добрите новини за излекувани дечица-тогава ще пиша повече Sad

# 43
  • София
  • Мнения: 717
Започвам с големи прегръдки за Мерина Емма и Чарин Камен! Hug Hug Hug Heart Eyes Чара, болниците.....не искам и да си спомня! Ужасно е и се радвам, че сте си у дома! Hug Hug Мери, надявам се, че и при вас тези гранулки ще помогнат! Hug Hug Hug Между другото, днес майка ми каза, че тези шарки са -кокови и били ужасни. Confused Sad В гродината на Лили, в първа група имат, аз се надявах да прихване, а сега ми е друго мнението. Sad
Гала, чудесно!  Peace
Лека от мен и много Hug Hug Hug на всички! Вие си знаете ...... Wink

# 44
  • Мнения: 3
Мери, Чара, стискам палци за бързо оздравяване! Направо настръхнах от снимките на Емма. Praynig Praynig Praynig

Ави, Честит рожден ден! Бъди жива и здрава и много обичана майка и съпруга!


Честит рожден ден и на Ивана на Джесика!

Честито на всички именници от вчера и днес!
За срещата: Да сме живи и здрави до тогава-там сме. Но както Ви казах ще трябва да дойда с мъжа ми ,за да прибере после Деница, защото аз имам ангажимент. Само не разбрах на кой номер е 99 или 109. На началната страница пише 99, а на контакти пише 109. Ама, все ще Ви открием. А пък по нататък и ние можем да си спретнем едно женско парти, (плагиатствам идеята на Изида) без деца и мъже, ако има желаещи разбира се.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 00:01 от denil

Общи условия

Активация на акаунт