болки в кръста

  • 1 984
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 375
Да не би да не си почиваш достатъчно? Може да е от пренатоварване. И на мен ми се е случвало, но веднага прилягвах.

# 16
  • Мнения: 9 439
Възможно е бебчо да започва да ти понатежава и от там да идва това неразположение.

# 17
  • Мнения: 1 354
Благодаря на всички наистина ще се консултирам с лекуващият ми лекар и така всичко да е наред.Все пак вие доста ме успокоихте за което ви благодаря отново Wink

# 18
  • Мнения: 2 334
Мен също много ме болеше кръста и лекарката ми каза че понеже съм слаба и съм качила малко килограми и от тежеста са тези болки.Консултирай се с лекаря си най добре Simple Smile

# 19
  • Мнения: 467
Мен също много ме болеше кръста и лекарката ми каза че понеже съм слаба и съм качила малко килограми и от тежеста са тези болки.Консултирай се с лекаря си най добре Simple Smile
И моят случай беше такъв, заедно с коремът, който вървеше бая напред  Laughing

# 20
  • Мнения: 528
И мен много ме болеше кръста, но имам и проблеми с гръбнака, та съвсем ми се вгорчи живота  ooooh!
Консултирай се с лекарят си все пак  Peace

# 21
  • Мнения: 1 554
Всяко неразположение го обсъждах с гинеколога си,една консултация никога не е излишна Peace

# 22
  • Мнения: 961
Всяко неразположение го обсъждах с гинеколога си,една консултация никога не е излишна Peace
Peace Подкрепям, говори с АГ-то ти.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И мен ме болеше доста. Нормално е. Тялото ти се променя, наедряваш. Консултирай се ако те тревожи, но според мен е нормално   bouquet

# 24
  • На топло...
  • Мнения: 584
И при мен беше така. Почивай по-често!
  Peace

# 25
  • Мнения: 641
Мен също страшно много ме боли кръста та чак гърба,понякога място не мога да си намеря особено нощем.
Но знам,че тялото се подготвя за раждането и за това е така.
Трябва да се почива повече.

# 26
  • Мнения: 117
От самото начало на бременността до края ме болеше кръста.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала такива болки

# 28
  • Мнения: 476
Почти цялата ми бременност беше съпроводена с болки в гърба. Питах сигурно петима лекари и петимата ми казаха: Нормално е, като родиш ще ти мине.

# 29
  • Мнения: 39
Здравейте аз съм 36 г.с. и болките си ги имам от около 29 г.с. и каквото и да пробваш болките в кърста няма да отминат

Общи условия

Активация на акаунт