Не мога да отслабна

  • 31 832
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Р.Е.Н.И.  Wink 3-те кила имам да ги сваля за да си върна теглото от преди бременностите.

А сега всяка сутин започвам диета и към 10 часа се отказвам. Close
И аз така. Е, понякога издържам и до 11-12 ч. и се почва с фафлите и бискфитите  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 622
....  Аз лично мисля да направя тези дни, може би от понеделник една финална серия "Японско чудо" и да приключа с тези излишни кг. Ако искаш може да пробваш с мен?
Оф, вече почвам да си мисля, че ми е противопоказно да чета форума SickДе що диета видя и се захласвам...
От кога почваш да се включа...от понеделник? Искам да съм 50, а съм май +4 #Cussing out

БУБА, ето за к`во иде реч:
1 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор

2 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители

3 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: зеленчуци, плод

Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата

4 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор

5 ден:

Закуска: настърган морков с лимон

Обяд: печена риба и домати

Вечеря: не се яде

6 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата

Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков

7 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: парче месо, кисел плод

Вечеря: може да се яде всичко




УЖАССССССССС  Това определено не е за мен!За мен ако може диета без лишения. Crazy
А който не пие кайве и се разтреперва от него? newsm78

# 17
  • Мнения: 1 250
Аз качих около 25 кг по време на двете бременности.

Ми като не можеш да пазиш диета - не пази. По-добре закръглена и щастлива, отколкото кльощава и злобна  Wink

Много по-добре е да опиташ да се стегнеш тичайки, танцувайки, изобщо каквото и ти е кеф да правиш.

На кой етаж живееш? Знаеш ли, че качването на количка по стълбите действя много стягащо поради следните причини:
1. При носене на товари, коремните мускули участват активно заедно с ръцете
2. Натоварваш допълнително мускулите на краката, най вече отпред бедрата.

3. Може и нови контакти да завъдиш  Embarassed

(Аз преди години така започнах да привличам внимание, поради липсата на таткото за 1 седмица)

Освен това много по-приятно за гледане е кокал със стегната мръвка, отколкото кокал с малко, но отпусната мръвка (както са манекенките по телевизията и разните му там мисски -дано не се обиждат)

# 18
  • София
  • Мнения: 1 402
Ето това е, за пореден път се убеждавам, че във форума ще намеря отговор на многото въпроси/проблеми които имам.

Мами много ви благодаря за подкрепата и направените предложения, прави сте че прочетеното от постиженията на останалите е стимулиращо, но само докато съм он-лайн видя ли шоколад край с обещанията.

НО, ТРЯБВА ДА СИ НАЛОЖА САМА СПИРАЧКИ

Да взема наистина и аз да пробвам Японското чудо? От кога да започнем  Thinking .... понеделник ми се вижда загубена кауза. Аз започвам от утре, днес пих кафе и си правих салата от домати и сирене за обяд. Ще ви държа в течение ако има ефект и проявена от моя страна воля. Стискайте ми палци.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хайде, стискам си палеца, кураж и смелост, откажи се от лакомствата, само ти вредят!
И да пишеш какво става, тъй се стимулира човек или пък го досрамява и се ограничава.  Crazy
Успех!

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Когато се омъжих бях 47кг.До преди да забременея бях станала 54,а до края на бременноста вече бях 78-това са 31 излишни килограма.В деня когато ме изписаха веднага се качих на кантара и бях минус 8кг-раждах секцио и 5 дена нищо не ти дават за ядене от тогава се амбицирах и...сутрин само кафе на обед салата ако огладнея след това чопля семки които доста ме засищат и вечер пак салата така 2месеца издържах,но резултата е 53кг.От тогава насам съм 54кг. ям без хляб,но скоро почвам пак на салати само.Имам още за сваляне искам да съм 45кг.за да се чувствам добре.Дано да съм ти била полезна  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 032
На сватбата бях свиня:)хахаБях 53 кила близо.
отслабнах,стегнах телцето и от 53кг.бях 42:)))
Но майката му е -воля.Нищо друго:))
Дано съм ти помогнала с нещо:)
Ай, ама как така 53 кила се равнява на свиня, недей така. Ще си позволя да кажа, че 42-44 кила намирисва на болестно състояние/eating disorder. Всеки се знае как се чувства добре де, ама аз още не съм срещнала жена (преминала тййинейджърската възраст), която да изглежда добре на 44 кила.
Както и да, по темата-ако ти се яде много, защо не се опиташ да ядеш неща, които са по-ниско калорични, всеки си има свои любими, аз например когато е горещо обелвам зрели банани и слагам във фризера, и после ги ям вместо сладолед, или пък замразявам сок във формите за лед и смуча бучките...

# 22
# 23
  • Мнения: 1 250
Това е малко нереално.

Специфичното тегло на костите е около 1,1
Мускул 0,995
сланинките не помня, някъде около 0,8

т.т. 10х10х10см кост тежат 1,1кг

Всеки човек има различна структура - едни са с по-едри и дебели кости
на други телесната маса е висока поради наличието на мускули (мъжът ми е 100кг, обаче докато тренираше изобщо не му личеше, защото плънтността на мускулите е по-голяма от тази на мастната тъкан)

АКо искате при сегашното си тегло да изглеждате по-добре, просто се стегнете.

(Аз по тази таблица трябва да кача още близо 6 кг, ама и сега си имам бричове и целулит, а коремните мускули са преразтегнати от двете бременостти)

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Хех,този индекс на теглото ми мери че е нормално да съм 53кг:)))
А вие не знаете как изглеждах на сватбата..
Всеки който ми видеше снимките ми казваше,че бая съм се уляла..
Просто като качвам килограми-те ми се лепят на ханша и бедрата:)И веднага бие на очи;
И повечето ми приятели ми казваха че трябва да отслабна...и така докато не станах 44кг.
И все пак изглеждах си супер,с изключение на циците.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тия индекси са ми много интересни- според тях излиза, че трябва да напълнея. Аз пък съм комплексирана с тия сланини по мен!  Thinking

# 26
  • Мнения: 7 186
Аз лично се чувствам най- добре с ръста си минус 15 кг. 170/55 кг ми е перфектно по принцип. Била съм и по- малко, но не се харесвам.
За съжаление при нас жените е неприятно, че излишните кг се трупат по определени места.
А по таблицата за моя ръст дават за нормално от 55 до 72 Shocked. Абсурд! Simple Smile
Над 72 вече го дават за наднормено тегло. Тази таблица май е по- скоро за пресмятане от здравословна гледна точка, не толкова от естетична. Simple Smile

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тази таблица май е по- скоро за пресмятане от здравословна гледна точка, не толкова от естетична. Simple Smile
Какво да правиш- модата не е здравословна!  Naughty  Що не стане пак актуален рубенсовият тип, че да не се мъчим с диети, мазила и спорт?! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 517
Ако според някои жена на 53-45 кг е свиня, нямам думи... #2gunfire #2gunfire
Да, бе... преди време бях 52 и бях много слаба, приличах на ученичка. Сега смятам, че няма нужда да постигам чак това тегло, и 59 ми стигат. С моите 65 сега какво, кит ли съм? Rolling Eyes

П.П. Според таблицата теглото ми сега е нормално, но е доста над идеалното...

Последна редакция: чт, 28 юли 2005, 23:41 от Петти

# 29
  • Мнения: 4 358
.....На кой етаж живееш? Знаеш ли, че качването на количка по стълбите действя много стягащо......
Самото бутане на количка по улиците или в някой парк също помага за сваляне на килограми и стягане на тялото. Слагаш бебето в количката и буташ на бърз ход поне 30 минути. Страхотно упражнение е!
Винаги съм се чудила на майки, които седят на някоя пейка с количката, хрупат от зрънчото (солетите) на детето и се оплакват, че не могат да отслабнат... е няма да стане само с оплакване, трябва да се положи поне малко усилие  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт