Отговори
# 15
  • Мнения: 826
Според мен няма. Майка ми две дъщери е родила - с мен не е имала нито киселини,нито гадене, със сестра ми - яко! Това е само една от онези градски легенди (подобни на гледането на пъп за познаването на пола на бебето или осоляването на милото детенце  newsm78)
Peace

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
И аз съм на мнение, че това са измислици  Peace

# 17
  • Мнения: 4 335
Не вярвам,че има врьзка.
Имах много кисилини,синьт ми имаше малко коса.

# 18
  • Мнения: 1 080
Имам много случай пред очите си, които доказват че няма връзка.
Преди време обаче пък бях чела в едно списание, че връзката била доказана научно, ама...

# 19
  • Мнения: 2 090
Незнам... Thinking
Когато бях бременна със сина си,имах киселини само 2-3 пъти в 9-я месец,и той се роди само с мъхче,нямаше коса Grinning
Сега от 6-я месец ме мъчат киселини,ще видим дали щерката ще е с буйни коси Laughing

# 20
  • Мнения: 5 591
и аз не вярвам на такива неща, но е факт, че имах страшни киселини, дъщеря ми се роди с много коса.
Аз също не вярвам на такива неща,но и при мен беше така. newsm10

# 21
  • Мнения: 577
 А понеже съм малко невежа Simple Smile
Как точно косата придизвиква киселини или  къде точно гъделичка нали има плацента.

# 22
  • Мнения: 2 439
Никога не съм имала киселини - като бременна и небременна. Киселините са проблем на храносмилателната система, нали така, какво общо има това с износването на бебче.
Иначе и двете ми деца се родиха с буйни къдрици, също като мен навремето.

# 23
  • Мнения: 2 592
Определено съм на мнение, че няма. Имах ужасни киселини, а дъщеря ми се роди със съвсем малко коса  Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 23 097
Едното и другото нямат нищо общо - просто поредните бабини деветини!
За протокола - нямах киселини, а бебето беше с доста дълга коса.

# 25
  • Мнения: 19
Определено няма - това са бабини деветини. Всъщност причината за киселините си е съвсем друга и съвсем логична и няма нищо общо с косата.

# 26
  • Мнения: 3 092
.Дали е чисто съвпадение как мислите?
такова е да  Rolling Eyes
Каква би могла да е връзката ?

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Няма-не съм имала никакви киселини,а и двамата се родиха с голяма коса

# 28
  • Мнения: 4 784
Като се сетя за киселините по време на бременността ми и лошо ми става! Но не мисля, че има връзка с косата на бебето, макар че съм го чувала като твърдение многократно. Синът ми се роди с нормално количество коса, а киселините ми бяха зверски през цялата бременност.

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Не мисля. Това май е единствената неприятност, която имах по време и на двете си бременности. Нямах никакви оплавания - нито гадене, нито сънливост, нито повръщане, но киселините не ми бяха спестени. И двата пъти имах киселини, но и двете ми деца се родиха с малко косичка.

Общи условия

Активация на акаунт