Как ви посрещнаха във форума след първата ви публикация/тема?

  • 15 005
  • 386
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 610
Все едно бях като новодошла в стара компания, в която всички си знаят кътните зъби и трудно допускат нов... или поне докато не го опознаят. Мълчах си и ги опознавах.

Точно. И тук, като в живота. Предполагам, че и наживо някои имат навика като попаднат на ново място сред непознати хора, да се покатерят на масата и да почнат стриптийза.  Laughing
Само едно уточнение искам да направя - да започнеш да пишеш някъде не означава автоматично да пускаш тема след тема, освен ако не си нещо на зор. По-здравословно е в началото да попишеш в чуждите такива, да се аклиматизираш, пък все ще му дойде времето да се метнеш на пилона.   Wink

# 16
  • Мнения: 2 448
Първата ми тема беше сериозна в Нашите деца и не са ме дъвкали.
Изненадващо добре ме приеха и с първите ми стъпки в Клюката.  Laughing Имала съм едно две сдъвквания, ама нищо, което да ме обиди.
При положение, че през живота си не бях влизала във форум. Дет се вика девствена бях.  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 237
Аз пък помня как в началото пуснах една тема за едно чадърче  Embarassed Купих си ново чадърче за количката и то се счупи на първото отваряне.Толкова дълбоко бях възмутена, че пуснах тема в Клюкарника.Не знам тогава как не са ме разкъсали "старите кучета", но истината е, че почти всички бяха много любезни и ме светнаха, че тези чадърчета се чупят лесно.И че нищо не мога да направя.Имаше и подигравателни постове, но далеч по-малко отколкото очаквах.После в една тема  на въпроса  "Какво е отношението ви към психично болните хора ? - отговорих че се страхувам от тях.И една съфорумка толкова жестоко ме нападна  ......Обиди ме много  Sad .
В последствие на ЛС и обясних какво съм искала да кажа, тя пък ми се извини и станахме дори форумски приятелки.Та това си спомням.
Но като цяло съм от незабележимите потребителки  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 161
Никога не са ме дъвкали и мачкали като новак.Срешнах прекрасно отношение и такова си остана.

# 19
  • вкъщи
  • Мнения: 704
и мен никога не са ме мачкали като новак и обикалях навсякъде  за сега е добре   bouquet  bouquet

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Не са ме мачкали и щипали като новак, нито пък имах възможността да чета стари теми преди да пропиша, защото бях един от първите потребители на форума. Всъщност бяхме 3-4 души / в това число мама и тати/, представяте ли си, на цялото това пространтство, насаме  Laughing

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 18:48 от dodo_dodo

# 21
  • Мнения: 4 300
Опънаха ми червен килим и ми тикнаха роза между зъбите.

# 22
  • Мнения: 589
 Аз съм сравнително нова.В началото пишех в "Родители, отглеждащи сами децата си", а там към новодошлите всички са много внимателни и мили, макар да витаеше рефрена:"Не си добре дошла, не те искаме тук!" (последното,разбира се,се отнасяше за социалният статут).
 Нямам неприятни спомени, свързани  с "прохождането" ми във форОма.

# 23
  • Мнения: 25 610
Всъщност бяхме 3-4 души / в това число мама и тати/, представяте ли си, на цялото това пространтство, на саме  Laughing

Бая скучно ще да е било...  Thinking
Но пък после всички новаци са били ваши - да си ги щипкате за добре дошли.  Mr. Green

Спомням си, че едно от първите ми впечатления, което много ме възмути беше, как някой новодошъл пита нещо, а по-старите, вместо да му отговорят и обяснят човешки, му мятаха някакъв линк на вече съществуваща тема по въпроса. Много грубо ми се стори. А сега осъзнавам, колко доброжелателни са били тогава!  Joy

# 24
  • Мнения: 22 433
Рядко съм пускала нова тема и като новак и сега. Повече четях и пишех във вече публикуваните теми.
Хич не ми пука дали някой ще ме "накове" още по-малко пък след това да се снишавам и да не припарвам до някой форум.
Имам лично мнение и не се притеснявам да го изразявам.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Да си призная, изобщо не помня  ooooh!
Та то беше преди 4 години  Shocked
Леле, кога минаха  ooooh!
Доста спорех из темите, много се палех
и отнасях по някой виртуален шамар,
но вече не е така. Някак си улегнах  bowuu

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Не напротив, обаче аз бях голяма шматка, защото не бях писала по други форуми, като намерих БГ МАМА бях "прясна прясна" бременна и всичко ми се струваше толкова интересно и полезно, че като почнех да чета от 1 стр и стигам до 101 и точно там решавам да пиша и аз Joy, сещате се тема от дълбокия архив сигурно от преди 1-2 години и аз отговарям. hahaha JoyДоста пъти бях правила така докато не се усетя и накрая четях само до 2стр. Whistling  Другото, доста дълго време не знаех нито един ник,четях си темите без да гледам кой ги е писал, тогава явно и аватарите не са били "толкова впечатляващи" Mr. Green.Усетих сигурно след 3-тата година писане във форума, че хората тук се знаят по никове, пък аз никой не знам, и започнах да гледам първо ника после постинга Laughing. Третото смешно при мен, е че незнам колко, но дълго време пишех и четях само в Бъдещи и настоящи майки, после като съм родила сигурно тогава съм открила Хранене, Кърмене, Отчетни /някой ме беше поканил там, та разбрах че има и такъв форум Blush/ Въобще толкова заблудена бях, че няма накъде на тема ФОРУМ.Кой знае кога съм открила Клюкарника,Красива мама, Дом и семейство....аз като ми е интересно якъде само там си седя..... Преди като се сещах да чета от публикациите си по време на бременността умирах от смях и срам кви неща съм писала, сама си се хиля на себе си, но и избягвам да се чета, явно по време на бременността си съм била голяма смешка тук. Blush Stop
Ааа и още един абсурд, като пиша в някоя тема и после забравям, че съм писала в нея, примерно да продължа с дискусията или с квото е там, смятам че съм си дала мнението и толкоз...Сега обаче се връщам да видя след мен кво става...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Беше отдавна, та не си спомням много добре, но в най-лошия случай с безразличие.

# 28
  • Мнения: 4 585
Не знам дали беше точно първата тема, но така си уйде в архивите, само с моя постинг.
Е, от това по тъжно няма.
В следващата търсех квартира на Вълчето. Пуснах я и си легнах, с надеждата, че изход ще се намери.
Цяла вечер старите кучки си бяха правили петъчна на мой гръб.
До скоро не знаех за какво е опцията Нови отговори на моите публикации. Намирал съм въпроси към мен в тема, останали без отговори.

# 29
  • Мнения: 3 634
Не знам дали беше точно първата тема, но така си уйде в архивите, само с моя постинг.
Е, от това по тъжно няма.

Ох, извинявай, но това наистина е много смешно!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт