Доц.Балев-Варна -за ФМ

  • 21 883
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
На мен при препоръчаха д-р Кеновска, която също преглежда в клиника "Темелков" и се води "ученичка " на доц.Балев
Записването там е далеч по-лесно, преглежда само в петък между 10 и 13. Аз съм много доволна от прегледа и от отношението й.
Успех на всички Simple Smile

# 16
  • Мнения: 87
Много ти благодаря mimozata Hug, ще бъда радостна, ако съм помогнала на някой с тази информация. Истината е, че с бременността си човек - половин лекар става Laughing

# 17
  • Мнения: 3 927
Аз, "неграмотната", вече минах при Балев. Много готин човек, симпатяга, говорихме си много. Когато ме попита кой преглед ми е поред, споменах, че е първи и ще е последен, заради системата със записването при него.
Ето, виждате сами кои сте връзкарите и как се уреждате, а простите и неграмотните да стоят пред клиниката от 5-6 ч. сутринта и да си чакат, ако си нямат друга работа  Wink
С моята "некомпетентност" си имам усещането, че всичко е наред, още повече, че все пак съм изкарала една бременност. Ще се съгласите, че всяка бременна има някакво вътрешно усещане за състоянието си........
И какво се оказа в крайна сметка, че краката и ръцете на бебето били с една идея по-дълги от тялото и главичката. Това беше моя резултат от ФМ. Всичко си е ОК. Дори съмнението ми, че няма да е момиченце, може да излезе вярно......

С две думи искам да кажа (може пак да е някоя безсмислеца  Wink)- няма смисъл голямото натискане за доцента. Нека да преглежда тези, които имат предпоставки за някакви сериозно проблеми. Самият той каза, че поне 10 човека във Варна могат да вършат неговата работа. Дори ми препоръча дъщеря си, д-р Балева, която е от 5 години рентгенолог, работят заедно и в случай, че тя забележи нещо, винаги се консултира с баща си. А записването за нея не е сложно.

"Некомпетентността" си развих благодарение на този сайт:

http://ladypill.com/advice.php?cat_id=133

където подробно пише за ФМ.

 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 38
А да попитам какви пари трябва да си приготвя за този преглед?  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 751
А да попитам какви пари трябва да си приготвя за този преглед?  Mr. Green
Цените са от 45 лв до 6о лв. Peace

# 20
  • Мнения: 87
А да попитам какви пари трябва да си приготвя за този преглед?  Mr. Green
Първия преглед при доц. Балев е 60 лв., а втория и третия - по 45 лв. Peace

# 21
  • Мнения: 38
 Благодаря. Hug   bouquet

# 22
  • Мнения: 38
Някои може ли да ми даде телефоните да пробвам да си запиша час?  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 777
600-126 Успех!

# 24
  • Мнения: 38
Не стана, никои не вдигна телефона, но все пак се надявах де.

# 25
  • Мнения: 510
Няма да го вдигнат аз съм сигорна пробвала съм.Досега съм ходила на 2 ФМ и двата пъти се записах на място .Е аз все пак съм на 36 г и страх лозе пази.Макар че единствено Господ може да ни опази .

# 26
  • Варна
  • Мнения: 72
Да се включа и аз с моя опит с доц. Балев. Не очаквайте да успеете да запишете час по телефона. В петък сутрин записват само на място, телефон се вдига след привършване на часовете. Нормално е да има толкова пациенти, човекът не е АГ специалист, а шеф на Катедра по Образна диагностика към МУ- Варна. Успях да се запиша за ФМ едва за третия преглед. Имах връзки, но не исках да ги ползвам и ходих на преглед при други лекари. (Да споменавам ли цени? 120 лв за преглед при лекар, който се опита да ми обясни колко е важно да ходя всеки месец от 8 г.с. при него и в последствие на 2 седмици до края на бременността ми). При това все се измисля нещо, което трябва да се погледне пак следващия път. Четирима лекари преди Балев ме гледаха за ФМ, след всеки преглед излизах все по- изплашена.
Балев ми вдъхна невероятно спокойствие, което е достатъчно важно да си изкарам спокойно последните 10 седмици от бременността.  Е, моето бебче има проблем, специалистите, при които ходих за консулт бяха единодушни:"Балев какво каза?". А самият Балев ми каза, че това бебе иска да го види след като се роди, няма какво повече да му гледа до края. "Ще намериш начин да ме намериш. Всеки ден съм в Терапията!"

# 27
  • Мнения: 3 927
Не очаквайте да успеете да запишете час по телефона.......Балев ми вдъхна невероятно спокойствие, ...............  Е, моето бебче има проблем, специалистите, при които ходих за консулт бяха единодушни:"Балев какво каза?".

Ето защо си позволих дългия и подробен пост относно системата с часовете при Балев.......Дано повече прочетат темата........въпреки че някои пак не са разбрали за какво става дума  Joy
Нека тези, които имат проблеми да имат възможността да се запишат при наистина добър специалист като него!!!
А аз с риск пак да ме обвините в писане на безсмислеци, ще кажа че съм екстра без безкрайно ходене по прегледи и ехографии...... Съжалявам, че има майчета с проблеми, разбира се, не е честно, не е справедливо, Бог и той не е справедлив в такива случаи, но има и такива като мен, които изкарват бременност дори без гадене, без повръщане, без стрии и куп др. съпровождащи симптоми.
Кураж, трябва да се гледа позитивно на нещата  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 38
Аз успях този петък да си запиша час, и на 20.05.09г. (сряда) съм на преглед. Значи тази седмица има само 16 часа, понеже само в сряда ще преглежда. Аз отидох в 6 без 5 и имаше вече 10 човека, първият от които беше там от 4 и 30 сутринта.  Shocked Аз бях 11-та, в 6 и 10 вече се бяхме събрали около 20 човека. След това до 8 часа бяхме станали околоооо 40 човека. Общо взето на мен бързо ми се стори, че минаха 2 часа в чакане, но това беше че всички (до 20-тия човек някъде) бяхме с чувство за хумор и си говорихме. Валя ни и дъжд. В 8 и 10 вече излизах със записан час. След прегледа в сряда ще ви разкажа, как е преминал. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт