Болезнена менструация и раждане

  • 13 609
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 365
... При раждане болките са много по-силни, от всичко, което сме изпитали досега.

А, виж това определение е толкова точно, че нямам думи.  Peace   bouquet

Доста е възможно да сте изпитвали и по-силна болка през живота си. Аз съм изпитвала, казва се тренировка по Айкидо. Както и някои неприятни главоболия на следващата сутрин. А опитът ми с индийската кухня беше по-болезнен от раждането.

# 76
  • Мнения: 998
Доста е възможно да сте изпитвали и по-силна болка през живота си. Аз съм изпитвала, казва се тренировка по Айкидо. Както и някои неприятни главоболия на следващата сутрин. А опитът ми с индийската кухня беше по-болезнен от раждането.
Аз останах най-ужасена от контракциите cry
Поне със секциото се успокоявам ,че ще ме отмине тази горчива чаша.

# 77
  • Мнения: 519
Аз останах най-ужасена от контракциите cry
Поне със секциото се успокоявам ,че ще ме отмине тази горчива чаша.
  Ами зависи да ти кажа.Моето секцио по принцип беше планирано.Но бебетата решиха да ме изненадат 12 дни по рано.Изтекоха ми водите и после докато ме приемат,да ме подготвят се "порадвах" на едни палави контракцийки.Та то гаранция няма.Дано те отмине  Grinning

# 78
  • Мнения: 2 270
С много болезнен цикъл съм от както се помня, раждането миналата ми бременност беше предизвикано в 21 г.с. и беше още по-болезнено - 13 часа болезнени контракции Cry, след това за съжаление цикълът ми продължи да е все така болезнен - доно след това раждане болката да понамалее.

# 79
  • Мнения: 1 053
Аз имах много болезнен циъл.Два дена едвам се движех.Дори на работа не ходех.И контракциите ми бяха мнооооого болезнени.Незнам дали едното има общо с другото,но поне се създава някаква представа за болките.И всеки си има разли4ен праг на болката.Според мен вси4ко е много индивидуално. Peace

# 80
  • Мнения: 2 658
Оо, има и още как, по_силни и ужасни болки от болките при раждане (поне zа мен). И те са болките при бъбречна криzа. Няма по_ужасно нещо, според мен (е, поне от това, което съм иzпитала до сега лично). И двете ми раждания си бяха детска игра, в сравнение с тоя кошмар  ooooh!

# 81
  • Мнения: 56
Доста е възможно да сте изпитвали и по-силна болка през живота си. Аз съм изпитвала, казва се тренировка по Айкидо. Както и някои неприятни главоболия на следващата сутрин. А опитът ми с индийската кухня беше по-болезнен от раждането.
Аз останах най-ужасена от контракциите cry
Поне със секциото се успокоявам ,че ще ме отмине тази горчива чаша.
Контракциите и при мен бяха най-гадното от цялото раждане. Confused

# 82
  • Мнения: 164
Аз преди да родя имах много болезнена менструация, самото раждане мина бързо , а самите контракции бяха даста по -силни от болезнената менструация в пъти дори, сега при цикъл нищо не усещам и всичко е наред, поне се отървах от спазмалгона в промишлени количества.

# 83
  • Мнения: 1 740
Оо, има и още как, по_силни и ужасни болки от болките при раждане (поне zа мен). И те са болките при бъбречна криzа. Няма по_ужасно нещо, според мен (е, поне от това, което съм иzпитала до сега лично). И двете ми раждания си бяха детска игра, в сравнение с тоя кошмар  ooooh!
Напълно подкрепям.
Аз не съм изпитвала по ужасни болки от тези при бъбречна криза.
На всичкото отгоре  точно тогава бях бременна в края на 8 месец, беше ужасно.

# 84
  • Мнения: 6 274
Явно при всеки човек е различно.
И аз съм имала тежки бъбречни кризи, една от които в 6 месец от бременността, придружена с жестоко повръщане.  ooooh!
Лежах в болница за задържане.
Имала съм и няколко други, пак такива тежки, но не мога да сравня болката при раждане с нито едн аот тях.
При първото ми раждане болката беше нечовешка, а защото беше и дни наред, имах "бели петна" в паметта от нея.
Не може да става и дума за сравнение между бъбречната криза и това.
  Naughty

# 85
  • Мнения: 2 011
Конкретно към въпроса на авторката.Сестра ми беше с такъв цикъл - гърчове,припадъци,спешна помощ,инжекции... почти всеки месец... Роди нормално,болката няма нищо общо според нея.И двете болят много,но е различно.Но хубавото след това е,че този кошмарен цикъл изчезна.След раждането болките при МЦ са почти пренебрежимо леки.И лекарите така й казваха - като роди,ще се оправи.

# 86
  • Мнения: 361
Аз бях със страхотно болезнена и обилна менструация,преди да родя.Раждането също ме болеше,но разкритие получих страхотно бързо(при приемането бях вече на 5 см).Не виждам обаче да има някаква връзка между двете.

Сега пак съм си с обилен цикъл,но определено по-малко болезнен и обилен.

# 87
  • Мнения: 467
Явно при всеки човек е различно.

Не може да става и дума за сравнение между бъбречната криза и това.
  Naughty

Да наистина. Това усещане по време на контракциите, все едно че валяк те мачка и ще потънеш в леглото с нищо не мога да го оприлича  Sick Но бъбречна криза не съм имала...

# 88
  • Мнения: 5 026
Зависи от прага на болка. Болезнена ми е била менструацията- и раждането си болеше доста, повече от бъбречна криза.

# 89
  • Мнения: 571
Не вярвам да има връзка.При всяка жена е различно все пак Peace.Аз съм чувала друго-че след раждане болките при менструация се облекчават.Моята майка например е била с тежка МЦ както авторката.Каза ми,че след като ме е родила всичко се е нормализирали и не е имала повече болки-никакви.Не зная за нормалното,но аз родих секцио и мога да споделя,че моите болки също престанаха.Вече дори не усещам кога идва лелята Peace

Общи условия

Активация на акаунт