ПИС И МИЯ СА ПО ГРАФИК, СКОРО ФЕВРУАРКИ ЩЕ НАПРАВЯТ ТРАФИК

  • 12 119
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Фокси, душко, дай го това гъзе, ще го подритвам колкото кажеш само и само да не те изтърва!  Mr. Green
Ами предлагам да изучиш Photoshop-a и Illustrator-a и да се метнеш в морето на графичния дизайн! Имаш заложби, бързо ще ги изучиш (щото си сериозна и си инат) и ето ти занаят! Аз понеже съм в този бизнес (ама по друга линия се боря), та ти казвам, че не трябва много повече от тези предварителни условия... И като намериш някой накрая да те ошлайфа в крачка и готово! Wink Ти си мисли, имаш време с тия двамата юнаци няма да е много скоро, ама си трябва подготовка, така че имай едно на ум Wink Hug
А това с продавачката е било до време, не е професия за цял живот Wink
Ооо,я да не ми обиждаш любимия "занаят" Joy 7 години съм все продавачка /откакто прекъснах университета,където пък учих Педагогика Naughty / и не че ми харесва особено,но така се завъртяха нещата,че ги прекарах всичките в една и съща фирма и след като и заплатата беше доста добра,просто нямаше смисъл да се захващам с друго.А като ми изтече майчинството ще съм вече на 30...Къде ти тепърва да уча нещо..Не че не виждам смисъл,но просто в момента такива млади хакерчета се навъдиха,че ще ме отвеят като куцо пиле домат...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 508
Фокси, не е баш така... Графични дизайнери се търсят непрекъснато. И аз го казвам, защото съм в тоя занаят по неволя и знам, че ако те бива, никога няма да останеш гладен. Може и на 50 да почнеш, няма значение... newsm10

# 17
  • Мнения: 689
Хайде, успех на Пис и Миа, че утре е един от най-важните моменти в живота им. Всичко да мине по живо, по здраво и да си гушнат малките бебчета.  bouquet

# 18
  • Мнения: 88
здравейте мамчета  Sunglasses аз също ще раждам със секцио, тъй като бебето е застанало седалищно. Терминът ми е на 02.02, но секциото е на 25.01. Забелчзах, че момичетата с термин като моят са насрочени за 19.01. Надявам се ще устискам до тогава и няма да има изненади. Исках да питам тези, които са с планувано секцио дали имат избор за упойката, защото мен ме питаха и се чудч кое е по-добро. И спиналната и общата имат и положителни и отрицателни страни та незнам...
Казаха ми, че с Дуфалак денч преди секциото ще се поизчисти организма и с клизмата сутринта напълно.
Пожелавам на Миа и Пис безболезнено, безпроблемно и бързо раждане и много щастлиши мигове с бебчо. И аз вече нямам търпение....

# 19
  • Мнения: 1 796
Фокси, недей си мисли, че си престаряла Naughty
Една година преподавах в един ВУЗ и трябва да ти кажа, че имаше сред задочниците особено доста хора по-възрастни от мен, че и над 40-годишни имаше и трябва да ти кажа, че бяха доста по-старателни и по-надъхани и по-редовни от по-младите, може би защото бяха наясно, че това наистина ще им помогне да вървят нагоре,
иначе всички професии си имат и предимства и недостатъци Peace

Та и аз да пожелая много късмет на всички в новата тема и пак да кажа, че утре ще стискам много палци на ПИС и МИЯ, а и кой знае може и някоя друга мама да ни изненада Hug

# 20
  • Мнения: 2 829
Здравейте и от мен,
И аз чакам с нетърпение новини от ПИС и МИЯ!
Виждам че обсъждате слинговете и кенгуруто- аз съм използвала и двете. Поне на мен слинга ми беше много, много по-удобен, защото разпределя тежестта на бебето много по-добре на раменете, гърба и кръста и не ми тежеше дребното толкова, колкото с кенгуруто. В слинга крачетата на бебето са по-разкрачени-тоно в поза "жабче", това, разбира се ако не е легнало. Наистина слинга се слага малко по-сложно, но пък веднъж ако се върже бебето много лесно се слага и вади от него. Сега мисля да ползвам само слинг, кенгуру-то остава за мъжа ми, който е предубеден и не желае да опита слинг.

# 21
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Фокси, ако решиш - никога не е късно. Аз също 8 години работя в една и съща фирма, на длъжност далеч от образованието ми. Обаче именно на 30 години реших, че трябва да направя още нещо, и записах още едно висше, което няма нищо общо с първото. Вече трета година уча, слава Богу, засега успявам да се оправя. Сега да видим с трите дини под една мишница какво ще стане, де Simple Smile

babyboy, много зависи от причините за секциото. И тези с моя термин са с по-късно секцио, но моят синковец вече е 4200 по ехограф, при това с данни от преди 10 дена, така че ако го забавим още малко, ще трябва да раждам слонче Simple Smile

# 22
  • Мнения: 25
Аз се прибрах от разходка и пазар.Успяхме да купим матрачето(също и протектор за него добре че Мечолана ни предупреди бях забравила  Hug),също и комплект за изписване в зелено.Повечето набелязани магазини в района бяха затворени,но все пак взехме нещо и съм доволна.
Голяма чуденка е за количката.Искам ако може и вашето мнение.
Това ми е фаворита,тъй като е много лека и с по-голям кош за багаж Модел Астро. http://www.abcdesign-bg.eu/product_info.php?cPath=32_38&prod … a47494aa2d5b3c27f
Това е другата,но е малко по-тежка с 3кг. и по-малък кош 3-Tec http://www.abcdesign-bg.eu/product_info.php?cPath=32_37&prod … a47494aa2d5b3c27f
И последно е тази Родео http://www.abcdesign-bg.eu/product_info.php?cPath=32_37&prod … a47494aa2d5b3c27f
Моля за помощ  Heart Eyes
А пък за цветовата гама там ще видим какво ще правим имам и там дилема.

Родео  newsm10

# 23
  • Мнения: 69
Сега да не се разбързате да раждате с това заглавие  ! Naughty
По ред на номерата , моля   !  Crossing Arms
Без да се предреждате , всяка да си чака термина   !  Kissing Heart

# 24
  • Мнения: 409
Много се радвам, че ви е харесало заглавието. Винаги съм била много безидейна за заглавия, но двете утрешни мами май са ме въодушевили.

# 25
  • Мнения: 17
 Хайде момичета  ние с милото отлитаме за болницата да ставаме мама и татко  Hug
 Много благодаря за палцестискането и положителната енергия, надявам се скоро да се обадя с добри новини.  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4
Хайде на кафенцето, че трябва да чакаме хубавите новини бодри

 и малко тортичка

не можах да се въздържа

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 07:17 от kuco_pate

# 27
  • Мнения: 242
Ауу,добро утро!!!
Не спирам да мисля за Пис и Миа...Най-вероятно вече са мами Mr. Green Дано всичко да е минало благополучно Praynig Незнам дали за мене ще ми е толкова нервно,колкото ми е за тях...
Дано бързо да се отчетат с хубави новини Mr. Green

Иначе тази нощ спах като заклана...Е,ставах 3 пъти,за да ходя до толетната,но...бял кахър на фона на всички безсънни нощи напоследък...Бебетата бяха кротки,доста учудващо newsm78 нещо ме съмняват тия разбойници,че скоро ще искат да излизат...
Ще поживеем,ще видим Flutter

# 28
  • Мнения: 4
Може малките разбойници да са се уморили вчера от празнуването на именния ден на дядо newsm12 smile3533
И мен ме тресе напрежение за двете мами - дали скоро ще се отчетат по някакъв начин?

# 29
  • Мнения: 263
 Айде на бебетатаааааа!  Drunk cheers
 Големият ден за Мия и Пис дойде! Вече нямам търпение да получим новини за тях   jumpuu
 
 От известно време ме е хванала манията да чистя яко - един вид да съм подготвена, ако хукнем да раждам да не е разхвърляно вкъщи, че да не ме е срам после като дойдат мама и свеки да приготвят за изписването  Mr. Green Май на това психолозите му викаха "гнездене", когато жената вече се приготвя да става мама и иска всичко да е изрядно. Гледам, че не само мен ме е хванал трудовия бяс, обаче - всички сме се разчистили едно хубаво Simple Smile

 Освен това днес любимия ще ходи да си подбира дървен материал - решил е да прави легло за бебето и аз напълно го подкрепям. Дърводелството е твърде далеч от професионалните му интереси, но намирам за очарователно, че иска сам да си го изработи. Черта схеми, избирахме модели, мислихме функции и май-май вече сме готови за действие. Иначе бебка си има дървенко кошче-люлка, което ще й свърши работа поне до 4ти месец, та има достатъчно време за проби и грешки  pironi

 Хубав ден на всички!  Hug Hug Hug

 О, ето и една весела руска песничка за сутрешно настроение: http://vbox7.com/play:d1a21626

Общи условия

Активация на акаунт