ПИС И МИЯ СА ПО ГРАФИК, СКОРО ФЕВРУАРКИ ЩЕ НАПРАВЯТ ТРАФИК

  • 12 143
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 796
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА КАТЕРИНА НА МАМА СВЕТЛИ, ДА Е МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БУХТИЧКЕ, СКОРО ЩЕ СИ ГУШКАШ НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ ПОДАРЪК!


Гея, чакаме те да разказваш, дано скоро да си приберете принцесата вкъщи Hug
Миминка, радвам се, че наминаваш през темата и скоро да се похвалиш Hug

Аз се присъединявам към настиналите, засега е сравнително леко, надявам се да не стане по-зле.
Но пък си намерих най-после превръзките за родилки. Търсих и чая от малинови листа, но тук няма Confused
Взех и 2 спални комплекта на Ритличка, а в събота чакаме да ни докарат и легълцето.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 979
Фокси ако ми кажеш и как успяваш да си лакираш краката???
Аз едва си режа ноктите,даже понякога мъжът ми ми ги реже  Laughing

# 272
  • Мнения: 356
daya9,за чая пробвай в Кауфланд.Мисля,че съм виждала там.Малко по - скъп е от български.
foxy81,и аз знам,че при всякакви операции е необходимо ноктите да са без лак.Я опитай само с безцветан ако толкова не можеш без да се лакираш Wink
Много мами сме се натръшкали с тия настинки  Sad Кофти работа.И аз за сега се лекувам само с бабини методи.

# 273
  • София
  • Мнения: 66
Честита мома на СветлиД!!! Да й е жива и здрава!!!


аз продължавам със старите коментари...

Ето и резултата за имената Simple Smile
Мария - 5
Елица - 7
Зорница - 5
Елеонора - 3
Белослава - 19
Валерия - 7

А за на Миа красавицата също повечето мения видях че за РОЗОВКИ Simple Smile

Мартеничке, аз от известно време се чудя... сега добре че се сетих... ти как мислиш да раждаш в Плевен?
Ако беше секцио, разбирам... но хем нормално, хем чак там... или мислиш няколко дни по-рано да отидеш да се моткаш в района?

за сънищата... аз вече не сънувам луди неща... само секс... направо не мога да повярвам.. като тийнейджър съм... всяка нощ е това... но поне сега сънувам милото, че предния път като ме беше обхванала тая "треска" кого ли не оправих Grinning
и супер странно - кога ставам до WC, кога-не, но продължавам всяка Божа нощ в 4:00 да съм будна... това ми е вече от няколко месеца... луда работа

нашите дрехи за изписване са: боди, чорапки, ританки, блузка, шапенце и ръкавички /от не-зимните/. Отгоре ще сме с чувалче... Ако е много студено милото ще вземе и дебело одеало, но иначе ще разчитаме на коша и едно тъничко одеалце, колкото да не е без хич.

hetera, а ти тръгна ли на запис на тонове? че и на мен от Ж.К. нищо не са ми казвали по въпроса... добре че е форума...

Qnush, дрешките, които си купила са СТРАХОТНИ - моя приятел непрекъснато ме бъзика че ако можех, аз самата щях да се карирам Grinning

ПИС е дала някакво кремче за моя приятел Хемо, който първо се разрани, а след това стана безболезнен, но все още си е на мястото... Аз в няколко аптеки питах и все ме връщат че мазилата не ставали за бременни.. Накрая си купих един "Анален крем" с едно човече-дупе нарисувано Simple Smile
Според мен няма абсолютно никакъв ефект, но го ползвам... А дали след раждането вече ще могат да се ползват нормалните кремчета или и по време на кърменето е противопоказно?

а десика, ти как си разбра резултатите от микробиологията?
На мен ми взеха секрет в сряда... вчера питах за резултата, но го бил взел Ташков. Като се срещнах с него влизаше в раждане и ми каза да му звънна следобед. Следобеда ми каза че вечи си е в кабинета и да му се обадя днес сутринта. Като звъннах сега каза, че ще слезе да го види и ми затвори...
Сега мина един час и аз се чудя да му се обаждам ли пак... Вече неудобно ми става... Пък и то в крайна сметка май вече няма за кога да лекувам каквото и да е...
Уффф Simple Smile

Тони, Криско вече е опечен и готов за прибиране - толкова се радвам за вас 3-та Simple Smile

Честити рождени дни /макар и с малко закъснение/ на:
1. Зари   bouquet
2. на синчето на fi   bouquet
3. Ивонк   bouquet
и другите, за които още не съм прочела!!!

И разбира се на Малката Бухтичка - тя си ни е днешната рожденичка  Hug

Също така Честити Имени Дни /също отминали  Rolling Eyes/ и не на последно място - Честити годишнини!!! Hug  bouquet Hug

Гея, добре дошла обратно!!! Скоро и малкото Раде да си гушнеш в домашна обстановка!!!
Сега ти прочетох поста - Док казал че беба може да се ражда.... и същия ден тя се роди Simple Smile
Много послушно дете ще излезе от нея Wink

А момичета, решихте ли се за последна "бременна" Софийска среща? Или тя просто ще се състои в Тина Киркова Simple Smile

Хайде останаха още 2 теми и последната... т.е. 3 вече Simple Smile

До след малко с нови стари коментари Simple Smile

# 274
  • Мнения: 72
Добър ден и от мен,

Малка Бухтичке, честит ти рожден ден и ти пожелавам най-важното-здраве, а след това и сбъдване на всичките ти мечти тази година![/color

Светли Д честито ти дъщеричка,да расте здрава,умна и засмяна  bouquet

Честита годишнина Тифани и дано още много години сте заедно и с любов отглеждате дечицата си smile3525

Фокси пак страхотно клипче,благодаря ти мила smile3501  love001

Гея добре си дошла отново при нас и отново честита дъщеричка и скоро,скоро да се гушкате двете Hug

А това за лака не го знаех,че трябва да сме без лак,аз само такъв безцветен слагам,защото много ми се чупят и цепят ноктите ама явно и такова не трябва да слагам,че то уж нормално раждане,ама знае ли човек Praynig,дано не ми се налага секцио Praynig

# 275
Фокси чувала съм че трябва да си без лак и на ръцете и краката, защото да не дава господ, ама ако тръгне нещо да става с тебе Praynig докитата първо по това познавали, защото ти посинявали ноктите... Sick  може и да не е така, но мисля че няколко дни ще издържиш без лак newsm47

# 276
  • Мнения: 179
 Добър ден  Hug

Ей това е .....днес само хубави новини

Първо ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на малката бухтичка  hbday С пожелания за всичко най, най......и здраво бебче скоро.

ЧЕСТИТА ГОСПОЖИЧКА НА СВЕТЛИ   Да расте здраво и весело дете, а на мама бързо възстановяване.

ТИФАНИ , Честита годишнина   1dating  Още дълги години  да се обичате ...
Да си кажа, че и аз съм в почерпка.Днес и аз съм се женила, опс  омъжила  Mr. Green, ама преди осем години...и тъй като все още не успявам да се справя с картинките  Embarassed  /тук трябва да има тортичка, ама..../

2 в 1 едно сме си, вече започна и да си ме боли корема долу ниско, все едно ще ми идва.Явно са подготвителните контракции.Утре съм на лекар да ми даде и документите, че май и от утре започвам деветия т.е. наближава денят Х.

# 277
  • Мнения: 356
Е няма да те оставим без торта,и то сватбена  Wink

Elisana,дълъг и щастлив семеен живот,пълен с много деца и юбов!

# 278
  • Мнения: 46
4uvala sam ,4e e hubavo da sme bez lak,za6toto po-vreme na operacii se ocvetqvat noktite,ako ima problem,no ne sam mnogo sigurna  newsm78
Lekciqta v Plovdiv e na 26.01. ot 10 4asa v K2 na Djumaqta,daite da se saberem pove4ko mami,az daje 6te doida s kumata(sega e v 2 mesec).Posle moje pak da si hapnem i  lalalala smile3509 kato za posledno predi bebevaleja.
p.p.V4era uj ni opraiha kompa,a kato go pusnahme pak po4na da mqta iskri i ne proraboti,qvno v Izgrev ni podavat pove4ko tok i ve4e za 4 pat ni se razvalq(Tova e za da se izvinq za ang. s koito vi tormozq ot 10 dni  Rolling Eyes)

# 279
  • Мнения: 242
Ух,много тенк ю за мненията ви за лака...Е,с лак,без лак,все тая...не ми е чак такъв проблем да не съм лакирана...На краката ще го махам още от сега,ама на ръцете ще го махна в последния момент..
Хетера,не питай как го слагам...Между другото ми е адски трудно да си режа ноктите на краката,в последно време и педикюр дори не си правя,обаче да ги лакирам все още мога..с усилия...Ми то си е тренинг..какво да ти кажа. Mr. Green Ако знаеш какви йога стойки чупя...голям смях съм hahaha
Айде пак ще си полягвам и ще си гледкам филмче.Дано да е интересно...Ооо,но преди това май ще трябва да пусна новата тема...

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 13:52 от foxy81

# 280
# 281
  • Мнения: 2
Фокси, хубаво си се сетила за лака  Peace, аз  за пръв път чувам че за операции не трябва да има лак  Rolling Eyes
Аз засега се глася за нормално, въпреки че до последно може да има изненади, но е добре да имаме предвид и разни такива детайли...
В тази връзка се сещам че майка ми казваше за раждането като ходя  в болницата  да си махна всички пръстени и годежен и венчален, а аз венчалния не го свалям изобщо и не ми се иска да го оставям,  мисля си че може да ми носи късмет  Flutter, но май наистина ще е разумно така.

Карбо,  понеже виждам че се събират мнения за женски имена и аз ще изкажа своите предположения  Wink макар че при толкова предположения и на теб ще ти бъде доста трудно и може би трябва да оставиш женската ти интуиция да  избере - това което от вътре ти идва най-предпочитано  Peace
Та според мен много очарователно ми звучат имента: Елеонора, Валерия и Белослава. Особено първите 2 аз много си ги харесвам от малка.
Аз лично много харесвам красиви имена, които имат и хубави галени обръщения  Wink

А иначе нашия бъдещ юнак засега мислим с мъжа ми  да бъде Йордан /Дани  Heart Eyes/, това все още не е категорично решение, но натам вървят нещата.
Свекър ми се казва така, но ако решим да изберем неговото име няма да е по налагане на традиция, а защото на нас ни харесва самото име - хубаво българско с традиционен имен ден. Ако се ползва само буквата Й - другите мъжки имена с Й не ми допадат повече. Мъжа ми не държи непременно да го наричаме на баща му и затова сме обсъждали и други различни варианти.  Като цяло харесваме традициите да се уважават родителите с имената им, но разбира се не на всяка цена и си оставяме наша свобода за избор Wink
Това на което базирам моите предпочитания е името да е хубаво, звучно и българско, да има лесно и приятно галено име, да има имен ден /по възможност/  

Иначе при женските имена може да се мислят много повече варианти на разни очарователни имена  Flutter

# 282
  • Мнения: 2
Раде,  за срещата на лекцията ще бъде чудесно да се съберем и да се уговорим предварително  Peace
Засега доколкото виждам се очертават желаещи - аз, ти, Елфита, Биби Ив, КониКонкони... незнам дали не пропускам някой Rolling Eyes, Зитка и Теодора - дали ще може да дойдат? Надявам се всички да се чувстват добре за да се съберем!  Но има още време да се уточним.
Аз ще бъда с една приятелка, която е в 6 месец, но ще дойда по-рано за да може да намерим подходяща маса за да бъдем заедно нашата февруарска компания  Wink

Фокси, ще ни липсваш на лекцията, ако не успееш да дойдеш,  но ние ще ти предадем информацията Peace

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 14:46 от nejno_cvete

# 283
  • Мнения: 171
Мами,мене не ме бройте за срещата,не съм в състояние,много ми тежи вече и един мързел ме е обхванал Crazy

# 284
  • Мнения: 18
Здравейте мами,
и аз съм нарочена за февруари, но може и да се явим по-рано. Не съм чела постингите преди това, за което се извинявам и честно съжалявам, че чак сега се включвам тук, но пуснах сърч с моя въпрос и нищо не излезе
Работата е там, че днес на ехографа, доктора каза, че малката имала раздути черва (мисля, че за обиколка на коремчето е писал 317мм) - някой има ли идея какво може да означава това? Аз ще се допитам и до други лекари, но засега в нета нищо не намерих ...
за всички тук  bouquet  и успешно раждане Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт