Помагайте мами, разтройство?!

  • 5 844
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
И ние си имаме подобен проблем и понеже вече сменихме няколко варианта за оправяне (неуспешно) НЕ МИ СЕ ИСКА ДА ДАВАМ СЪВЕТИ<
 Naughty
но все пак най-доброто, което бихте могли да направите е да се прегледате при лекар специалист, (а не при педиатър, който да ви претупа с прегледа, защото пред кабинета било лудница от пациенти  Crossing Arms)

# 16
  • Мнения: 92
Имахме подобно състояние преди около месец- давах Смекта и лечебната хумана на Милупа и се оправихме. Можеш да опиташ и с оризова вода.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
На два месеца и ние бяхме с разсройство. Изследвахме акото на бебе и кърмата на мама и пихме антибиотик, тъй като разните му там лечебни хумани и оризови водички не помагаха. При изследването се оказаха стафилококи. На Дани дупето също му се беше подсекло..... Не знам как е при вас, но нашето разсройство беше акане по 6-7 пъти дневно и слузесто и зелено ако.  Тогава много се бях шашнала и си пихме антибиотиците като попове.... чак след това започнах да чета статии в нета по въпроса и се оказа че май е било напразно.... защото бебе си беше жизнено и весело, наддаваше много добре, а и при кърмени бебета е нормално изхождането да бъде толкова често.
В момента акаме от 2 до 5 пъти дневно и изобщо не му се притеснявам Mr. Green
Акане през 2-3 дни ми се вижда доста по-притеснително!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Пробвай със смекта. Направи му картофено пюре, без масло само със сиренце. Може да му сготвиш и манджичка с ориз, но без домати. Ако хапва препекани филийки, също затягат. Дано да се оправи детенцето.

# 19
  • Мнения: 287
 JoyБлагодаря на всички за съветите и идеите, Давид вече е почти добре от вчера ака по 2-3 пъти на ден. От кога да започна да му давам нормална за него храна?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт