Януари ще ни донесе тестове с чертички две 19-25.01.09

  • 12 648
  • 254
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 768
Добро утро , аз доде се натутам то пладне ще стане  Laughing

# 226
  • Мнения: 4 700
Тъкмо си отварям очите и имам нужда от кафе. Браво на Маринекс, че е помислила zа нас.

Маринекс, четита ти съдомиялна, със zдраве да си полzвате и скоро бебеШки ШиШенца да миете в нея.  Hug

Иначе zа критериите zа фонда и аz мисля като Шайн, че не трябва да има критерии и всички zдравноосигурени да могат да получават помоЩ. ЗаЩото каквато и да е причината или каквито и да са финансовите въzможности реzултатът наистина е един.

# 227
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро от една поспалана! Grinning
Маринекс,благодаря за романтичното кафе  Hug,защо не пуснеш отделна темичка за да събереш предложения,ще я видят повече хора!Успех и да ги разбиеш във вторник!
Цецито,Шайни,благодаря много!Надявам се бързо да ги унищожим бацилите. Hug
Калинка,добре дошла   bouquet и дано не се застоиш тук,а да тичаш към отчетни!

# 228
  • Мнения: 3 294
Добро утро и от мен  Hug

Маринексче , благодарско за кафенцето , а относно фонда съм съгласна със Шайн , трябва добре да бъдат формулирани медицинските причини поради които кандидатсваш или по-скоро да не се изключат някои двойки които имат нужда от такова лечение , а как ще става самото кандидатсване , от клиниката която посещаваш ли ще ти оформят документите , защото предполагам трябва да сте регистрирани някъде като двойка нуждаеща се от АРТ лечение  newsm78 или бъркам  Rolling Eyes

Калинка79 , добре дошла тук , дано не се задържаш дълго и бързо да се оттеглиш към отчетни  Hug

# 229
  • Мнения: 4 700
Дора, аz като малко непросветена да питам zа теzи иzследвания.  Embarassed Кандидата са гъбички, нали? Другите 2 и те ли са гъбички?

Утре съм при мойта гинка zа цитонамаzка, искам да ми направи и ехограф на гърдите и какво да й кажа да ми пусне оЩе? Проблемът ми е, че тук всеки вzема проби и ако не иzлеzе проблем така и не zнам какво точно иzследват.  Tired Хламидии съм правила.

# 230
  • Мнения: 965
То добър ден пак станало аз докато си отворя очите  Grinning
Маринекс благодаря за кафенцето миличка Hug
dorа  оправяйте се бързо и бебедействайте  Wink
Лек ден ви желая  Hug

# 231
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Миле - уреаплазма, микоплазма, бактереология....

# 232
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Миле,самоназначих си го,защото след месец може би ще ми дадат зелена светлина за бебеправене и не искам във влагалището да има каквато и да е инфекция.Аз си предполагах,че имам,защото от време на време ми се появява бяло течение или такова с неприятна миризма или сърбеж. Rolling Eyes
И да,това са гъбички най различни... Peace
Когато пусках вагиналния тампон,от лабораторията ме попитаха искам ли и биограма и ми обясниха,че това се прави за да се види с кои антибиотици трябва да се лекува инфекцията,не всеки антибиотик лекува и деиства на определен вид бактерии.Така избягваш продължително и ненужно лечение.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 12:23 от dorа

# 233
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Здравейте и от мен момичета  Hug
Приемете един специален поздрав от мен и моя племенник

в нашия град се провежда фестивал на маскарадните игри всяка година ,това е кукер той гони злите сили ,изпращам ви го и на вас да изгони всичко лошо от домовете ви  Laughing
( това е моят кукер той цяла година ми гони злото от дома и ни е много весело)
сега отивам да го гледам след един час почва нашата група,и ще направя нови снимки(тази е от миналата година)
Успешен ден  bouquet

# 234
  • Мнения: 616
Здравейте мили момичета!  Hug Малко е късничко, но ще се възползвам от кафенцето, нали поне виртуално може. Пък кукерите ги приемам без задръжки. Дано изгонят всичкото зло от домовете ни и те да бъдат готови да приемат нови членове  baby_neutral

# 235
  • Мнения: 2 343
Бела, благодаря! И при нас се организират кукерски игри точно преди постите.

# 236
  • Мнения: 1 768
Момичета , днес преживях голям стрес.Изведох кучо на разходка .Разхождаме се винаги сме с каишка когато има други кучета.По едно време си говоря аз със стопанката на друго кученце /мопс/ , а нашите си играят весело до нас .Пристигна един сетер отвързан на 10 години и нападна моя Стинг.Сега имаме три разкъсни рани по муцунката и е надут като боксьор.Тичахме веднага в клиника , кучо много кървеше.Е платих си като поп 50лв за лекарства и манипулации.Сега издирих бабката собственичка на сетера , а тя отказа да заплати разходите ни в клиниката.Утре ще ходя да търся къде да пусна жалба .Милото ми кученце е много тъжно , дори от едната рана още кърви по малко  Cry

# 237
  • Мнения: 3 294
Оххх Маринексче , милото кученце , предполагам какво ти е било в момента , от малка гледам животни и душата ми се къса , ако нещо ги кара да страдат и ги боли . Дано милото да се оправи по-бързо , но знам че животните са много издръжливи и бързо се въстановяват . Сигурна съм че утре ще е по-жизнен  Hug Hug

# 238
  • Мнения: 965
Ох миличкияяя  Sad
Много съжалявам миличка,незнам не ти ли казаха нещо от клиниката някакви компреси с реванол да му правиш ,незнам и аз какво може да направиш  Sad
А на  бабата кучето   #2gunfire

# 239
  • Мнения: 1 768
Абе аз много обичам животните , знаете имам два котака и куче .Не мисля , че животното на бабишкерата е виновно.Виновна е ТЯ #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт