Януари ще ни донесе тестове с чертички две 19-25.01.09

  • 12 644
  • 254
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 700
Ох, пак сте сложили трапеzите. Имайте милост бе хора. На диета съм.  Crazy

И да ви се оплача, че май Ще ми дойде. Заболя ме кръста, яйчниците, ама точно като преди цикъл.  Sad

# 76
  • Мнения: 1 768
При мен леля дойде днес като за световно.В момента не мога да помръдна.Кръста ме е сковал адски, чак се чудя от лелката ли е или има и нещо друго. Sad А тя леля си идва по график и не съжалявам, че е тук поне за сега при мен няма как да стане нещо без АРТ.

# 77
  • Мнения: 491
 Миле, моля се тези симптоми да са от нещо друго  Praynig Praynig
Маринекс възхищавам ти се bouquet
На всички много прегръдки от мен Hug Hug Hug

# 78
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мамче, hug
Маринекс,много си борбена,само така!Успех в четвъртък!
И аз съм същата,само от яд и когато се чувствам безсилна да променя нещо се разплаквам.
Миленце,дано се бъркаш,те нали симптомите си приличат и при едното и при другото... Rolling Eyes,дано в четвъртък ни зарадваш! Praynig
Гушкам ви всички и много ви обичкам,ама като нищо бих ви препратила веднага в Отчетни!Лека вечер!  love001

# 79
  • Мнения: 616
Здравейте! Да се разпиша и аз на бързо. 5 фоликула в ляво и 6 в дясно, на 9-ти ден естрадиол 994. Следващ преглед и изследвания на 22-ри. Вероятно в събота или неделя ще ми е пункцията. Стискайте палци. Ако имам вързможност ще пиша.
Благодаря на всички за подкрепата!  Hug Hug Hug ви силно!

# 80
  • Мнения: 1 768
Хайде котета , слагам кафенцето  Laughing Маац пис, пис ,пис  Laughing Хайде да видим кое коте първо ще топне мустачета  Joy


Ох мен кръста ме побърква и нош па не помага

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Маринекс,аз съм първото котенце ,мяууууу  Hug Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 4 272
Маринексче, много хубави кафенца черпиш!  Flutter Може ли и за мен едничко?
Лора, браво за фоликулите! Ще стискаме палци за пункцията, естествено!  Praynig
И аз от вчера се олелих. И аз си знам, че без ИКСИ съм за никъде  Confused та не се и учудвам. Поздрави на всички с лелки в момента и горе главата  Peace
А ето го и поздравът ми за сряда /нали знаете, че си падам по много пухкави бебета/

# 83
  • Мнения: 3 294
Добро утро от мен
Маринексче и аз съм на клона с кафенце Wink

Лора , стискам палци за пункцията , дано да оползотворите всички яйчица  Praynig

Момичета , аз се разболях , колкото и предпазни мерки да взимам пак ме тръшна някаква настинка , умирам от яд . Нищо ми нямаше онзи ден и вчера ставам с хрема и главоболие  #Cussing out Гадни бацили . А днес по-зле , всички бабини илачи пробвах вчера и пак нищо  Cry Хайде намрънках се

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Минди,бягай на док от рано да не се стигне до антибиотици  Praynig Hug

# 85
  • Мнения: 1 062


Маринекс, пий нещо друго  Rolling Eyes аз без аулин или нурофен не минавам  Tired

Лора, браво ! Стискаме палци  Hug


Минди бързо да се оправяш, отиди на лекар ако искаш. Пий си чайчетата, фрешчета от цитруси, за хремата - Мукосептонекс Е, за гърлото и кашлица ако има - сиропа на д-р Тайс с живовляк (може и Стодал) и стрепсилс мед и лимон. Ако имаш температура, можеш д аползваш разтворимият Панадол ...  Hug

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 11:28 от Black_rose

# 86
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро от още една писанка! Grinning Грабвам кафенцето,мерси за което на Маринекс и изчезвам!
Лора,дано докрая да вървят все добри новинки!Успех и стискаме палчета! Praynig
Минди,вземи мерки,иди до личния,за да не се стигне до АБ!
 

# 87
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Добро утро от мен
Маринексче и аз съм на клона с кафенце Wink

Ееее...клона е запазен за мен,бре!Голяма работа сте-и там се настанихте!Я,и кафенце имало още!Котета такива.. Hug
Маринекс,тамън щях да питам дали си по-добре от снощи и прочетох,че продължават болежките Sad
Аз вчера като ви казах за лелята..и вие да не видите нещо...Нищо,така пък в колективна цикличност е по-задружно!После може  да се радваме по едно и също време на..Wink
п.п.
Нещо ме е налегнала веселостта още от сабахлян и то без никакъв повод!Предавам я на вас!

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 09:51 от сврачето

# 88
  • Мнения: 7 201
Добро утро,днес тонусът ми е малко по-добре. Simple Smile
Съжалявам за гадните лелки,мръсни гадини такива пууу. Twisted Evil
Миле-да ги нямаме такива! Naughty Тия симптоми трябва и ще бъдат от другото  EFP.Чакам те с новината утре. Praynig
Минди-вземи си Осцилококцинум.Иначе Роузи ти е дала мн. добри препоръки за илачи.И се оправяй. Hug
Лора-браво,мила! Peace Събота/неделя палчетата и молитвите ще са за теб! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Свраче-ама си пъргавелка,ела да ошеташ и у нас. Joy Heart Eyes
ПП:Аз днес пак бях на църква,заради една приятелка,която и' предстои раждане.Но не пропуснах,всички вас! Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 1 768
Аз май правя бъбречна криза  ooooh! едвам си обух чорапите  Cry Сега извиках мъжо да си дойде и да ме закара на лекар  Sad

Общи условия

Активация на акаунт