Хайде сладки душички, време е за 2 ЧЕРТИЧКИ!(19.01-25.01)

  • 12 732
  • 385
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 969
Милето рано сутрин го удари на поезия Simple Smile
Миле, нали и ти гониш лелката тези дни? Ще е много хубаво да забременеем по едно и също време  newsm10

# 16
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУУУУУУУ
amanita благодарско за хубавата тема, дано си ни на късмет Praynig Peace Hug честита годишнина и нека с всяка следваща година, любовта ви става все по - голяма и прекрасна!!!  bouquet  bouquet  bouquet
viva_t дано резултатите са добри  Praynig Praynig Praynig непременно пиши, като ги разбереш Peace
desitalee , caritas , meri_m , bebe26 , Mindi , ˙·٠ pretty٠·˙ , ral4e , irina_boneva , D'ete , Xриска , *Jeny* , sofy  Hug Hug Hug
Mileto прекрасен пост  Hug  bouquet Hug
желая на всички една много топла, слънчева, усмихната, успешна и изпълнена само с положителни емоции седмица!!!   bouquet Peace Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен.
Аманитка честита годишнина, да се обичате и уважавате много години  bouquet
Нека тази седмица бъде по добра, за всички нас Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 3 860
Добру утро момичета Hug
Аманитка благодаря за темичката  Hug и честита годишнина желая ви дълги години семейно щастие изпълнени с много любов   bouquet

Стискам палци на всички чакащи  Praynig било 2-те чертички било то резултати Simple Smile мойте резултати от изследвания си ги чакам утре  Confused
малко ми е притеснено надявам се да изкочи проблема най-накрая  Praynig
Успешна седмица на всички  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 453
Аманита, честита годишнина! Пожелавам ви и тримата да сте живи и здрави, с всичко друго и сами ще се справите  Hug

Аз нещо не намирам сили да пиша тия дни, като че ли чак сега започвам да осъзнавам, че това, което ми се е случило, е реалност и загубата не може да се върне... все си мислех че ще се събудя от лошия сън, но не би...

Извинявайте за тъжния ми пост, пожелавам да всички щастие, радост и 2 чертички!  Hug

# 21
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Добро утро и от мен!

Аманитка , Честита годишнина!
 HugБукет от нежни пожелания, дарявам ви с две ръце, щастие и радост желая ви от все сърце! Много здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ви до старини! Hug  bouquet
 
Viva_t успех миличка, дано резултатите са добри Praynig

Миле, страхотен пост Hug Hug
Момичета, успех на всички тази седмица да видим две чертички EFP

# 22
  • Мнения: 1 001
здравейте и от мен

Аманитка, честита годишнина  bouquet

кате-пате стискам палци всичко да е наред  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 5 566
Добро утро, момичета!  Hug

Една от нас, поплачи си...  Hug  Разбирам те много добре. Тая сутрин пак ревах, защото си мислех за това, въпреки че мина време оттогава... А толкова ми се иска да съм позитивна!  Praynig Praynig Praynig

Аманитка, честита годишна!   bouquet  И честити сини гащи!  Grinning  

Прити,  Heart Eyes

Новини от усмихнатото ралче има ли?

Успешна седмица на всички!  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 94
аманита,честита годишнина   bouquet  всичко най-най-най- хубаво ви пожелавам  Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аманита, Честит семеен празник   bouquet Вьрвете задрави, щастливи и влюбени по пьтеката на живота   bouquet Скоро да прегьрнете и малкото си ськровище  Heart Eyes
Милето, много свежо, хареса ми  Hug
Една от нас, и аз имам такива моменти  Tired Hug



















# 26
  • Видин
  • Мнения: 961
     HugЧестита първа годишнина, Зори! Hug
В младостта щастието има дъх на напъпили рози,
в зрелостта -аромата на опияняващото червено вино,
в старостта-тъгата и очарованието на кървавия залез на слънцето! Пожелавам ви заедно да усетите аромата на розите, да отпиете от виното и да изживеете залеза"





Момичета,привет! Hug
Желая ви плодоносна седмица! Hug

# 27
  • Мнения: 3 695
здравейте момичета да се присъединя и аз към вас  Hug

# 28
  • Мнения: 304
Я да се включа и аз, че нещо сте взели да ме забравяте.
Аманитке, честита годишнина, мила. Нека винаги вървите заедно и ръка за ръка по пътеките на живота. Нека любовта и доверието помежду ви изпълват дните ви. Пожелавам ти хиляди усмивки, целувки и много много сърца  Two Hearts

А сега за мен. Разделих се разочарована с клиника Щерев. Взех си всички изследвания, дори ми копираха ехографските снимки от прегледите. В момента съм пациентка на д-р Димитров от Ин витро АГ Медицински център "Димитров". Направих си профилактично микробиология - заради повишеното бяло течение, което си имам по принцип. Излезе чиста, както се и очакваше, но трябваше да се провери. Сега в момента съм с М, а към 10ти ден от този цикъл съм на преглед, за да се определи кога да правим посткоитален тест. Ако там не излязат някакви отклонения отивам в графа неизяснен стерилитет... нещо, което приемам с доста смесени чувства. До голяма степен си мисля, че тогава ще се успокоя, че явно нищо не зависи от мен. И това е.
Ралюхина, стискам ти палци! Успех, мила!

# 29
  • Мнения: 3 641
здравейте момичета да се присъединя и аз към вас  Hug
Ru, добре дошла при нас.  Hug
Прасковке, Една от нас натъжих се като ви чета,аз бях дълбоко забутал някъде тези спомение. В събота бяхме на гости и се радвахме на една пухкав аи приказлива 2-годишна сладуранка. Беше много хубаво, мъжът ми не е спрял да говори от тогава за нея. ТОлкова иска и той.... Confused
Щи,не сме ст забравили. Мисля,че добре си постъпила. Слагаш ново начало, което силно се моля да даде хубав резултат Praynig

Общи условия

Активация на акаунт