Хайде сладки душички, време е за 2 ЧЕРТИЧКИ!(19.01-25.01)

  • 12 729
  • 385
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
*Jeny* благодаря  Hug

Аманитке, честита годишнина и от мен  Peace

# 31
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Миле, нали и ти гониш лелката тези дни? Ще е много хубаво да забременеем по едно и също време  newsm10

Sofy, лелката ме изненада още на 16.01 - доста подрани. Сега съм застанала в предстартова позиция, приготвила съм едни овулационни тестове и след някой и друг ден стартирам.

Хайде, от мен да мине, можеш да ме водиш с един месец с бременеенето Laughing Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 598
Хайде и от мен един запис  bouquet
Аманитке, честита годишнина  и дълги години семейно щастие bouquet
Днес имам мн работа, ама съмтук  Joy Joy Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 969

Sofy, лелката ме изненада още на 16.01 - доста подрани. Сега съм застанала в предстартова позиция, приготвила съм едни овулационни тестове и след някой и друг ден стартирам.

Хайде, от мен да мине, можеш да ме водиш с един месец с бременеенето Laughing Hug  bouquet
А не  Naughty така не съм съгласна, заедно заедно, иначе няма да стане  Hug
Кажи какви ову тестове си взела, аз уж бях се зарекла, че няма да си взимам, ама предния месец като не оцелихме овуто (ако изобщо е имало такава), че и не бяхме редовни в бебеправенето

# 34
  • Мнения: 1 247
Щи мило  Heart Eyes
дано се намери проблем
защото неизяснен стерилитет е много по тежка диагноза
от тази да ти намерят някакъв проблем
да и аз със това се успокоявах  че ми няма нищо и че не е във мен вината но не е така 
открит проблем е половин проблем
ето вече наближава 5 година
знаеш по какви пътеки съм минала
и пак нямам така желаното бебче
гушкам те силно но ти си знаеш де  Hug Hug Hug
и мерси  Blush

# 35
  • Мнения: 598
Щи, РАЛ4Е,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Стискам Ви палчета мноооооооооого силно!  bouquet Вижте си личните  Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Sofy, все едно описваш нашата ситуация. Затова този месец съм решила да не действам наслуки, а малко по-целенасочено.
Купила съм клиову (5 броя + 1 тест за бременност). Дилемата ми е кога да си правя тестовете, не трябва да е с първа урина, момичетата казват, че правят привечер по едно и също време. Не знам към 21 часа дали вече ще е късно???

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Тестовете за овулация най-добре ги правете към 16часа,като преди това поне три часа да не пиете течности и да не ходите до тоалетна.

# 38
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Тестовете за овулация най-добре ги правете към 16часа,като преди това поне три часа да не пиете течности и да не ходите до тоалетна.

ММдааа, ще стане интересно. На работното място барикадирам тоалетната Shocked и така ....
Ще трябва и някаква съдинка да си измисля? Абе не е много удобно, но най-важното е да е точно.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ако обстоятелствата не ти го позволяват ,в къщи,като се прибереш! Peace

# 40
  • Мнения: 568
Миле, на моите тестове в инструкциите пише, че най-доброто време е между 10 сутринта и 8 вечерта. Аз лично ги правя между 2 и 3 следобяд. Не е кой знае каква философия, може и на работа да ги правиш... Трябват ти само тестове, чашка и свободна тоалетна  Mr. Green

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Здравейте , душички - добрички!  Hug Hug
Следя ви редовно ,ама не искам да ви сдухвам и аз още повече !Виждам ,че сте се хванали здраво за термометрите и тестовете!Стискам ви палци!

# 42
  • Мнения: 2 270
Ралче, Прасковке, Соф, Щи, Раде, Жени и . . . (моля да ме извините за тези които пропускам) Hug Heart Eyes
Тестовете за ову аз ги правя след работа - 18 - 19 часа и мисля, че е ок Peace
На новите момичета - Добре дошли  bouquet и по-бързо да отлитат към отчетни Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 568
nimfi4ka изчисти си кутията!!!

Извинявам се за спама  Blush

# 44
  • София
  • Мнения: 1 197
момичета Време е!!!
ПърВа СоФиЙсКа БебеИскаЩа сРеЩа зА 2009г!!! Party Party Party
чакам всички в новата тема!!!  Wink Peace Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт