Хайде сладки душички, време е за 2 ЧЕРТИЧКИ!(19.01-25.01)

  • 12 728
  • 385
  •   1
Отговори
# 60
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Здравейте,записвам се в темичката,другия месец може би доки ще ни даде зелена светлина и ще почнем бебеправенето.
Аманитка,желая ви да сте все така влюбени като в първия ден,а подаръка лятото ще си го получите! Hug

# 61
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте от мен отново!
Благодаря на всички за пожеланията!Да ви се връщат тъпкано  Heart Eyes
Дори, ще стискаме палци  Hug
За усмихнатото ралче нямам информация, не ми е удобно да й звъня Confused Надявам се всичко да е ок и да спрат да я мъчат най-накрая  Sad
Момичета, а знаете ли какво става със Стеф?
Аз днес забравих да спомена,че и моя тати има рожден ден днес  Embarassed Да ми е жив и здрав  Praynig
Аз чакам мъжо да се върне от работа и го хващам за ушите и отиваме на пицария  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 617
Еее, Аманитка, ми то голям празник днес у вас!  bouquet Да сте живи и здрави всички, а татко ти да се стяга да помага през лятото! Hug Доколкото си спомням, Стеф беше писала, че поне до средата на януари ще си е в Смолян и няма да има компютър, сигурно затова не пише, дано всичко да е наред с нея! Praynig
Дора, дано ви позволят вече да бебеправите! Praynig
Неземната, напълно е възможно да е станало, още повече щом никога преди не ти се е случвало. Но не се навивай отсега, че после е много неприятно. Стискам палци!  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 248
АМАНИТКА, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА, МИЛИЧКА!!! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО ЛЮБОВ, МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И РАЗБИРА СЕ ПЪЛНА КЪЩА С ДЕТСКИ СМЯХ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 674
Здравейте Hug
Първо честита ни нова темичка Wink  И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛА ЗОРИ ДА СТЕ ВСЕ ТАКА ВЛЮБЕНИ И ВСИЧКО КОЕТО СИ ПОСТАВИТЕ ЗА ЦЕЛ ДА СТАНЕ РЕАЛНОСТ Hug

# 65
  • Мнения: 1 775
Здравейте и от мен в новата късметлийска тема. Аманитка, честита ти годишнина и да е жив и здрав рожденика!  bouquet
Щи, питах за теб в предната тема, но ти не се появи. Надявам се да се чувстваш много по-добре с новата клиника и дано скоро да нямаш нужда повече от услугите ѝ.

# 66
  • Мнения: 165
nana5kovca, щях умра от смях, като те прочетох: " много се радвам, че ви виждам почти всички тук" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Момичета съжалявам smile3505  smile3525 не съм и предполагала че ще прозвучи така  smile3538 но сигурна съм че знаете - не е така нямам търпение всички да се преместим в темичката на бремелинките Simple Smile гушкам ви всички

# 67
  • Мнения: 117
Дано темичката на amanitka да ни донесе мнооого тестчета с 2 прекрасни наситени чертички  Praynig

atadar, много е мило, че включваш всяка една от нас в поста си  Hug

edna ot nas, Прасковката, soff, rumix, jeny, bubi76  Hug Ей тези моменти, в които си представяме какво би било ако не се беше случил абортът са най-неприятни, но е много важно да не спираме да се надяваме и да си представяме колко ще е невероятно като ни се сбъдне мечтата. Най-важното е да имаме здрави и щастливи бебчета, дано е по-скоро за всички  baby_neutral 

# 68
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
nana5kova   Hug

# 69
  • Мнения: 611
Здравейте банда Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря  на всички за комплиментите за моето дЯти bowuu bowuu bowuu

Оглеждах се до сега за новини от Ралчето да видя дали има , ама май , няма Rolling Eyes
Стискам и палци на нея и дано всичко мине бързо и възможно най-безболезнено Praynig

Успешна седмица на всички и много късмет , обичайте се и това е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте,

Четох в януарската тема дали има вести за Ралчето и са отговорили на Аманита, че за сега няма развитие и ако до три дни не роди естествено ще и помогнат с предизвикване на раждането. Това са новини от днес през деня.

# 71
  • Мнения: 128
Здравейте, момичета, записвам се в темичката, надявам се тя да ми донесе късмет, както и на други преди мен, а  го пожелевам и на всички вас! Накратко за мен-в края на 2007г. ми се наложи да се подлагам на лапароскопия за отстраняване на киста, след това с милото решихме, че вече сме готови за бебче и на следващия месец-януари 2008г. вече бях бременна и много щастлива! Уви, за кратко-в осмата седмица се установи, че бебо няма сърдечна дейност-т.нар. "мисед аборт". Прекъснахме бременността на 14.02.2008г.- намразих този ден. През август отново се оказа, че имам киста, но я лекувахме с противозачатъчни 2 месеца.Трябваше ми цяла година, за да мога да се осмеля отново да мечтая да съм бременна, от началото на месеца подновявихме опитите и се надявам тази година да е успешна. Е лелката вчера не ме подмина, чакам я бързо да си ходи и да действаме! Пожелавам много силно на всички скоро  да се хвалим с две чертички!

# 72
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Здравей, Viksi!  Hug  bouquet

Ние тук, както се вижда, сме много негостоприемни, така че прави, струвай, след месец-два да си в отчетни.

Лека нощ, момичета!  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 611
Добре дошла Викси , и дано по-скоро си "отидеш " от тук Laughing  bouquet
Не че тук ни е зле , компанията е страхотна , има си и леки скандали , ей така за спорта , но иначе е приятно Laughing Crazy

Значи все още продължава палцестискането за Ралчето Praynig

# 74
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ох много ми е мъчно за нея  Cry Утре ще й звънна да я разведря малко пък дано вземе и спре тая мъка най-накрая!Какви са тия лекари не знам  #Cussing out Shocked

Общи условия

Активация на акаунт