Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 598
  • 238
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 634
И аз съм изненадана, че Венета се държа прилично. Разбрах й на Люба доводите, но ми се струва, че е водена от лична неприязън.

# 106
  • Мнения: 23 355
И аз съм изненадана, че Венета се държа прилично. Разбрах й на Люба доводите, но ми се струва, че е водена от лична неприязън.
Чудно защо Кулезич не е писала за Ани Цолова ,докато беше бременна или се бъркам!?

# 107
  • Мнения: 995
Какво трябваше да разбере Венета?
Какво да направи,да се крие ,че е бременна ли?

Не, разбира се. Да се сети най-после, че не е първата забременяла жена на света и това не е чудо невиждано. Да си работи без да натрапва положението си, така правят повечето жени. Абсолютно съм съгласна с Люба, че прави всичко въможно да извлече дивиденти от състоянието си. Сега пък проект "Майките"... в "Горещо". О, моля ви! Толкова е значимо!
На Люба Кулезич и личеше, че не може да повярва, че рубриката и за култура се превръща в панаир по маниер на Венета. В крайна сметка Райкова може да й поиска обяснение на страниците на "Уикенд", там е писан коментара.
Нямам намерение да влизам в дискусия за Венета и не налагам мнението си:peace:
Желая й здраво и щастливо бебе и дано майчинството да я облагороди, тъй като бременноста не успя.

# 108
  • Мнения: 184
Ох, помня още когато беше в Брадъра, как Тишо я защитаваше с аргумента, че тя била една бъдеща майка! Толкова много разчитаха и двамата на това със забременяването да стане един по- читав човек, че горко му на детето.

# 109
  • Мнения: 824
Ами да ,нормално е да се чувства Венета така ,за нея е първо забременяване.И аз като бях бременна, се чувствах като единствената бременна и исках всички да знаят и видят моето щастие.И да ,за Венета това е чудо Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 4 412
Не е първата забременяла жена, но работата й е публична и няма как да го избегне. Проектът Майките е добре измислен за състоянието й, няма да показва голи мъже или жени по монокини в последните месеци!

Другото, което видях беше лична неприязън. Разбрах донякъде тирадата на Кулезич, но тя е за друга жена, с друга работа или просто да си говорим, защото сме видели възможност да уязвим някой. Да може би бремените трябва да си стоят затворени в къщи, дапледира за 9 месеца майчинство, тогава няма да има бременни водещи в ефир...

# 111
  • Мнения: 3 634
Ами да ,нормално е да се чувства Венета така ,за нея е първо забременяване.И аз като бях бременна, се чувствах като единствената бременна и исках всички да знаят и видят моето щастие.И да ,за Венета това е чудо Peace

Аз също се чувствах единствената и се държах като такава, но У ДОМА! На работа не съм карала всички да ме гледат в захлас, а и не всеки разговор касаеше шкембата ми. Бремеността може да вдъхнови човек в работата му, но само толкова.

# 112
  • Мнения: 824
Накъде да е казано ,че трябва другите да те приемат като единствена -не .Пише как се чувства една бременна

# 113
  • Мнения: 995
Лелелеле Днеска Минета Райкова и Люба Недоебезич 20 минути взривиха екрана от крясъци. ..........................................
Чудя се коя ли програма би била подходяща за човек, който си позволява така оскърбително да се заиграва с имената на хората. Нямам нищо против каламбурите с имена, но да е смешно. Вашият опит не е оригинален, нито забавен Tired

# 114
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Днес предаването в последните си 30 мин беше голям цирк.
Не съм фен на В.Райкова, но тя определено се държа на ниво и нейната позиция ми е по-близка /без да съм била бременна никога/. Л.Кулезич има вид и поведение на климактеричка - не й прави чест нападките под кръста, а личната й неприязън струеше от всеки жест. Твърди, че е интелектуалка, а се държеше като търговка на пазара.
Не смятам, че предаването на Венета е апотеоз на човешката мисъл, но щом вече 5г си запазва рейтинга, явно на масата хора им харесва. Театралното изкуство никога, освен в ранните си години, не е било масово изкуство. Така че, колкото и да й странно на Л.Кулезич, има хората, които се интересуват повече от здравословното състояние на Венета, отколкото от последната постановка на Драматичен театър.
На мястото на Венета сериозно бих се замислила за дело за клевета.

# 115
  • DE
  • Мнения: 967
Предаването ме дразни, откакто се появи Миленчо. Стана пошло и грозно, а водещите си разменят не реплики, а простотии.
Особено ме дразни едно момиче, което представя по една песен в 8.55.
Днес беше поредния и гаф - "Представям ви песента на Джордж Майкъл - Freedom, написана специално за българските медици в Либия."
Той я посвети на тях, не я написана ЗА тях!!
И все такива простотийки.. Харесваше ми Коритаров!!

# 116
  • Мнения: 333
Копирам си мнението от другата тема с малки добавки:
Цирка беше пълен. И двете дами не ги харесвам особено по принцип.  Венетка преигра, Люба много насериозно се взе, изобщо страшно фиаско. Венета наистина натрапва бременноста си, но пък коментарите на Кулезич доста грозно ми злобееха....
Най-се изложиха според мен тези, които правят "Здравей България" или самата Нова телевизия.
По мое мнение, щом въпросната статия е публикувана във "вестник" Уикенд, там е и мястото на "правото на отговор" на Венета и другите засегнати. Не е работа на една сериозна телевизия да изпада до там и да толелира подобни циркове.... 

Днес беше поредния и гаф - "Представям ви песента на Джордж Майкъл - Freedom, написана специално за българските медици в Либия."
Той я посвети на тях, не я написана ЗА тях!!
А това, като го чух не повярвах на ушите си  Shocked "Господарите" пак ще имат доста материал, ако тази Маги продължава да се изявява по този начин. То не бе нервно хилене, чупки, стойки, простотии...  #2gunfire
Колкото до Милен - харесвам го като водещ, но двамата с Лора според мен не са подходящи, като двойка водещи.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това с Фрийдъм наистина беше ... Shocked
Като цяло повече ми харесва този по-лек стил на предаването, но има някои персонажи, които са меко казано, не на място - момчето с клипчетата,/ на който му е интересно, да си гледа в нета/, синоптичката "Слънце"  Shocked, въпросното Меги. Каква им е функцията в предаването все още не мога да си изясня. Ако някой е разбрал, настоятелно моля, нека ме светне.

# 118
  • Мнения: 23 355
Аз си мислех,че нещо съм недочула с песента на Джорд Майкъл.Ужас :0

# 119
  • Мнения: 113
Днес предаването беше уникално. Занимаваха ни отново с драмите на Таня от ББ...колко интересен събеседник е тя?! ooooh! newsm50
Включването на музикалната им коментаторка беше кратко, но за сметка на това незабравимо и дълго ехтеше в съзнанието ми. Толкова показна некомпетентност скоро  не ме е стряскала от екрана.  smile3537
Девойката от синоптичната прогноза говори както гимназистка с приятелчетата си.  Stuck Out Tongue Winking Eye
Но черешката на тортата естествено бе оставена за финал. Люба Кулезич и Венета Райкова ни облъчиха с толкова негативизъм, достатъчен за следващите 1000 дни.  newsm77 boo
Най-тъжното е, че всичко това е една достоверна проекция на тенденциите в обществото ни.

Общи условия

Активация на акаунт