Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 564
  • 238
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
 Как ви стои Милен след завръщането си? Според мен беше пренапрегнат ,а Лора-притеснена. Може би сменят и концепцията на Здравей България,но като цяло  от предаването нищо не излезе.

# 1
  • Мнения: 3 634
И все пак го предпочитам пред картечния откос на Бареков. Искренно ме натоварва с постоянното бръщолевене на политически теми. Хаотичното предаване на Нова ТВ, изпълнено с технически гафове ми се стори разтоварващо.

# 2
  • Мнения: 824
На мен ми е достатъчно и само да го гледам Mr. Green
Много го харесвам и много се радвам,че го върнаха.Харесва ми и като водещ,много директен и безкомпромисен(може би защото аз не съм такава а искам понякога да съм)

# 3
  • Мнения: 183
Гледах го само в началото Rolling Eyes хареса ми,забавно беше,особено момента в които отказа да чете вестника и пожела да му пуснат 'Барека' hahaha hahaha hahaha по-весело беше отколкото скучния коментар на пресата на Бареков Sick.

# 4
  • Мнения: 459
Хареса ми и много ми развесели, което  сутрин не ми се е случвало от доста време. Сутрешните блокова станаха много тромави  за мен!

# 5
  • Мнения: 230
Нямах възможност да гледам целия блок, но мнението ми е категорично положително. Беше свежо, непринудено. Милен внесе нова атмосфера, Лора също стоеше по друг начин. Партнираха си добре. Вярвам, че концепцията е сменена и считам, че е за добро. Преди, въпреки  всичко, имаше някаква скованост и преекспонирана сериозност, която усещах, че не е подходяща за старт на деня ми. Има я и в сутрешния блок на БТВ. В подобна атмосфера, всеки опит за разчупване стои като кръпка. Ето защо, напоследък избягвах да гледам сутрешните блокове.

Приветствам промяната!

# 6
  • София
  • Мнения: 273
Загледах го, пълен провал според мен, тези нови "рубрики" с показване на клипчета от нета и онзи псевдо наблюдател дето интервюираше Камелия, бая некадърни ми се сториха. Липсваше професионализъм отвсякъде. И Милен беше нервен, да не говорим че с неговото предаване май само лоша услуга си направи, сега като че ли никой не го приема на сериозно. Майката на българина, който е бил в самолетната катастрофа, беше меко казано агресивна към него, но не и към Лора. Смених канала, просто пълен провал.

# 7
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
на мен ми хареса,но аз съм пристрастна,защото по-принцип си харесвам Миленчо Laughing Hug

# 8
  • Мнения: 3 634
Майката на българина, който е бил в самолетната катастрофа, беше меко казано агресивна към него, но не и към Лора.

Тази майка беше ненужно груба и агресивна (да не кажа проста), по-добре да беше отказала интервюто. Ако нямам добро мнение за някой водещ, просто ще откажа участие. Някои рубрики бяха глуповати, но наистина не ми се слуша по 24ч за газовата криза или финансовата.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 16
Да, внесоха малко цвят в националния ефир. Но като цяло...има доста неща за поправяне, за да стане малко по-изпипано. Може би самите водещи ще трябва да свикнат един с друг. Този с жълтите ботуши (забравих му името), хич не ми хареса.  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 2 401
Похвално е, че са сменили концепцията. Ненормално беше всяка сутрин особено в понеделник и трите национални тв да ни облъчват с  политика, убийства и всевъзможни гадости. Чудех се няма ли някоя тв да смени плочата и да привлече зрителите.
Обаче, малко отиват в другата крайност ми се струва. С тоя фолк и с това неприятно (меко казано) създание - подобие на Азис.. Sick Sick Sick

# 11
  • Мнения: 3 504
Тъкмо си мислих, дали ще има тема... и ето.. Peace

Аз го гледах до към 7,30 ч. и тръгнахме за работа, д. градина и училище...

Не съм очарована от това, което видях, много приповдигнато, наперено или със самочувствие стартира Миленчо, аз не съм му фенка.  Имаше ли зрителски обаждания? Това ми харесваше преди, да чуя гласа на народа.

И този бъзик за мен да пуснат блока на бТВ?! Ще влязат в "Господари на ефира".

# 12
  • Мнения: 818
Гледах окол 20 мин,хареса ми.
Това с Бареков беше  Crazy ,мисля в сутрешните блокове,трябва да има
повече развлекателни новини,а не предимно политически.

# 13
  • Мнения: 80
много го харесвам този човек Peace
има страхотно чувство за хумор ,а умее и да се само иронизира

# 14
  • София
  • Мнения: 5 750
Докато беше само Лора водеща,направих опит да потърся друг сутрешен блок,но след няколко кръгчета се връщах пак на Лора. Сама като водеща не ми харесваше.Тази сутрин с Милен ми хареса,нещо ново разчупено,ще влязат в ритъм,все пак се опитват да променят и концепцията.
Хареса ми днес сутрешния блок на Нова.

# 15
  • Мнения: 2 082
Похвално е, че са сменили концепцията. Ненормално беше всяка сутрин особено в понеделник и трите национални тв да ни облъчват с  политика, убийства и всевъзможни гадости. Чудех се няма ли някоя тв да смени плочата и да привлече зрителите.
Обаче, малко отиват в другата крайност ми се струва. С тоя фолк и с това неприятно (меко казано) създание - подобие на Азис.. Sick Sick Sick
и аз мисля като минзухар,само че милен прекали с лиготиите-претупаха нещата,лора почти не можа да каже нищо от глупостите му и наистина залитат в друга крайност...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 808
На мен също не ми хареса тандемът Миленчо- Лора, тя сякаш се чувстваше некомфортно. Абе друго си беше с Коритаров..., опитах и Лорчето сама да я гледам, ама тц, не ставаше, пък сега с Милен съвсем няма да гледам сутрешния блок по Нова. Confused

# 17
  • Мнения: 6 417
Новата концепция е сутрешният блок да е по-забавен. Мисля, че Милен Цветков леко се поулива на моменти.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 927
Не мен ми беше отвратителен. Не знам дали и не беше пиян  Thinking. Толкова простотия не съм виждала скоро в едно предаване  Crazy

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
М.Цветков ми е меко казано противен.
Преди с удоволствие започвах деня си със "Здравей България". Днес дори не пуснах ТВ-то.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 430
Интересно ми беше,малко по-различно .
Нова концепция виждам с този Мон Дьо,ако така му се пише псевдонима.Нормално е Лора да е притеснена,все пак това е нов екранен партньор,докато стиковат и двамата нещата.Милен само да не го раздава така самонадеяно,иначе ми хареса ,като цяло

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 19:04 от Madam Stasita

# 21
  • Мнения: 110
не Мон Дьо, а Мундьо Joy

всъщност готино беше, лорчето трябва само да се пречупи.

но всъщност през цялото време си мислех дали ще продължават и с часа на милен? дали няма да ни стане малко множко? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
не Мон Дьо, а Мундьо

Ееееее виж,колко изискано съм го представила Laughing

# 23
  • Мнения: 3 634
но всъщност през цялото време си мислех дали ще продължават и с часа на милен? дали няма да ни стане малко множко? newsm78

Ти пък! Милен ще бъде като Иван и Андрей по БТВ - през 5 мин. Аз не мога да разбера толкова ли няма нови лица?!

# 24
  • Мнения: 2
Друго си е Коритаров!!!С Миленчо дори Лорчето се губи и бледнее. Малко в по-вечко идва лигавенето на Милен.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нещо днес не се вписа в блока.
Милен много се промени и то в отрицателна посока. Стана груб, брутален и нон-стоп се прави на голямата раб'та.
Ми не е.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 375
И аз мисля, че трябва да смекчи доминиращото си присъствие, защото за разлика от преди в Здравей, България и Часът...., тук е в тандем. Аз лично го харесвам, но днес не го одобрявам. Наистина беше напрегнат и може би и затова изглеждаше прекалено "навит", "наточен". Дано да се усети, а и да му поговорят.

И не му прави услуга реферирането към други конкурентни предавания или водещи. Да си гледа своето. Доста сме, които не харесваме Бареков, но искаме да гледаме Цветков, не защото не харесваме други, а защото харесваме него!

# 27
  • София
  • Мнения: 23 109
На мен ми се стори като човек, объркал предаването. Като че ли стоеше в Горещо срещу Венета Райкова. Не е зле да мисли преди да говори!

# 28
  • Мнения: 26
браво супер са гледах го и ми хареса много

# 29
  • София
  • Мнения: 9 879
Харесвах Милен преди време.Сега ми идва в повече.Желанието му да се прави на интересен и уникален ми прилича повече на лигавене и надменност.Господин "кой съм аз".

# 30
  • Мнения: 22
Не съм голям почитател на М.Цветков по принцип позволява си много неща ,ако не му изнася никога не изслушва събеседника и налага своето мнение ,но днес ми беше май по забавно отдавна не бяхме гледали ЗдравейБългария а днес май не сменихме канала за напред ще видим. Само да не се разлигави още повече.Днес чух и новия лаф някъде-Денят на Милен Цветков Grinning

# 31
  • Мнения: 871
Леко ми простееха. Милен беше като селския идиот, а Лора му пригласяше като кукувица...Определено не е това концепцията, която би ме грабнала като зрител!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 876
Слава Богу, сменили са концепцията!!! На мен ми идваше в повече политиката и икономиката сутрин. Въпреки лиготиите и простотиите на Милен Цветков, определено ми харесва повече, много повече.

# 33
  • Мнения: 529
Отвратително---изобщо не ми хареса,през цялото време си подпираха главите и се чекнеха на столовете.Новата синоптичка също не ми хареса Sick Sick Sick

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а бре, то от Миленчо някой може ли да вземе думата?

Гнусссс  Sick

# 35
  • Мнения: 2 082
а бре, то от Миленчо някой може ли да вземе думата?

и аз това си мислех,напъвайки се да чуя някой друг...

# 36
  • Мнения: 1 310
Не съм фен на Миленчо, но определено това е сутрешния блок, който ще гледам. Всичко се поднася по забавен начин и не ме товари.  Peace   
Бях спряла да гледам сутрин ТВ. Sad
Но съм изумена от прическата на Лора. newsm78 Преди не беше ли на кичури? Изглеждаше далеч по-естествено и невинно.

Забравих да спомена синоптичката - прилича ми на слаба ученичка. Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 10:56 от Pipi_Dalgoto_Chorapche

# 37
  • Мнения: 2 960
Днес го гледах  Mr. Greenабе от една страна е забавен -от друга ми идва "прекалено" и в "повече"
Днес направо ми стана "мъчно"за Лора...не може да вземе думата от него...и като започна едно клякане-едно ставане ooooh!...."много искат да ме видят наведен" Shockedскица от класа е тоз Милен

# 38
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Милен много се промени и то в отрицателна посока. Стана груб, брутален и нон-стоп се прави на голямата раб'та.
Ми не е.
абсолютно същотото мисля и аз, а в началото го харесвах.
днес ги засякох за малко, но сякаш на лора гласа й не чух

# 39
  • Мнения: 4 038
За мен е един от най-неприятните водещи  Crazy

# 40
  • гр.София
  • Мнения: 380
И вчера, и днес не успях да гледам предаванията от началото до края, но не ми харесаха. Изкуствено веселие, псевдободряшка атмосфера, липсва хармония между двамата водещи. Нямам усещането за екип-Лора остава в сянката на Милен, сякаш стъписана от арогантното и безпардонното му поведение. Не й завиждам, много я харесвам, но ще й бъде трудно с новия колега.

# 41
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Всъщност, какво точно поднасят в "игри и закачки"  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 154
И вчера, и днес не успях да гледам предаванията от началото до края, но не ми харесаха. Изкуствено веселие, псевдободряшка атмосфера, липсва хармония между двамата водещи. Нямам усещането за екип-Лора остава в сянката на Милен, сякаш стъписана от арогантното и безпардонното му поведение. Не й завиждам, много я харесвам, но ще й бъде трудно с новия колега.

Моето впечталение е същото. А  М.Ц.  за мен не е водещ, а арогантен и самозабравил се тип.

# 43
  • Мнения: 11 747
Според мен, Милен Цветков, трябва да си направи едно предаване, като на проф. Вучков - 1 час, да си говори сам, да си изнася лекцията, да си споделя болките и страдания, също радостите и вълненията, но и зърната и интимния си живот - вижда се, има желание. За какво му е да кани гости, да има партньор съводещ, да включва зрители по телефона? Бездруго само той ще говори!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 430
Според мен, Милен Цветков, трябва да си направи едно предаване, като на проф. Вучков - 1 час, да си говори сам, да си изнася лекцията, да си споделя болките и страдания, също радостите и вълненията, но и зърната и интимния си живот - вижда се, има желание. За какво му е да кани гости, да има партньор съводещ, да включва зрители по телефона? Бездруго само той ще говори!
  202uu

# 45
  • Мнения: 4 784
Съгласна съм с pina.
Имаше период преди доста време, когато го харесвах, но изведнъж много ми изпростя накак си и не може отново да ми стане симпатичен и приятен. Камо ли пък като водещ на сутрешен блок и то по национална телевизия. Да си отива в Биг Брадър.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 302
Че от както го няма Коритаров това предаване е друго.... друго е. Ама и с появата на Милен Цветков пък в никакъв случай не мога да кажа, че стана по-добро. Ако искат да сменят концепцията, ОК, но не по този просташки начин.   Naughty Наистина Лора се чуди на моменти как да реагира. Аз пък се чудя от къде му е толкова голямо самочувствието на Милен  newsm78 И кой му дава право и в сутрешния блок да се държи така безцеремонно със зрителите, които се обаждат, както го прави в своето си предаване.... Аз съм ЗА да не е толкова политически натоварено това време сутрин, да има повече развлекателни неща, които да ни зареждат с положителна енергия. Но Миленчо просто......  Mr. Green ми идва в повече.

# 47
  • Мнения: 3 504
Лора си я гледах сутрин, но до 7,30 ч. след това отивам на работа и не мога да имам голям поглед върху нея като соло водеща, не мисля, че с Милен се чувства комфортно, а и като слушам рекламите за блока им - Милен е на първо място, а след това казват Лора  Confused Мисля, че трябва да е обратното Лора Крумова с Милен Цветков.
Тази сутрин имаше и обаждания на зрители, които им се радват, така че, разни хора, разни идеали Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 634
Той от вчера е водещ, нали ? Има ли качени някъде предаванията, може и само едно от двете, да си пусна малко да го гледам. Иначе на Милен не съм му фенка изобщо, но да видя как се представя в сутрешния блок. Пробвах в нетерра, обаче ми иска някакъв абонамент и не можех да гледам нищо.

# 49
  • Мнения: 44
Май много от пишещите се дразнят на голямото самочувствие на Милен Цветков или по-скоро изобщо се дразнят на хора със самочувствие. Свикнахме с наложените скучни и безкрайно политически сутрешни предавания. За мен това е един свежо, а не лъхащо на нафталин предаване и въпреки, че много харесвам Милен Цветков намирам поведението му на моменти леко инфантилно и не на място, а освен това трябва още да се поработи върху това да са един тандем с Лора - за сега тя малко ми се губи. Но като цяло - поздравления  newsm10

# 50
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Може ли да се гледа предаването някъде на запис?

# 51
Много е лигав на моменти напомня ми за мъж с мека китка .Не стои добре до Лорчето и ми  се струва ,че рейтинга им ще падне,ако не направят нещо по въпроса. Sunglasses

# 52
  • Мнения: 3 504
Може ли да се гледа предаването някъде на запис?

Да, може ЕТо ТУК


Аз още не мога да свикна с Милен, преди като че ли по ми харесваше newsm78 Особено от снощи гледам рекламата за Сутрешния им блок и тоз Миленчо все едно е като нова звезда, непозната, много кадърен кадър се оказа.

# 53
  • Мнения: 164
И на мен ми допада новата концепция на предаването по разчупено и свежо виж за Милен странно ми е присъствието му но мисля че ще се получи.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 478
Много ми харесва промяната в стила на сутрешния блок. Крайно време беше някоя телевизия да го направи по-разчупен, не че съм луд фен на Цветков, но поне като ги гледам денят ми започва с усмивка. А от политическите глупости на Бареков никак не се тонизирам, дори бях спряла да гледам сутрин ТВ. Сега ми е приятно, макар че би било добре да оставят Лора да довърши поне едно изречение без да я прекъсне Милен:) 

# 55
  • Мнения: 3 634
Тази сутрин беше доста по-умерен, явно са му направили забележка.  Thinking

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
На мен ми допада това,че все пак сложиха Милен Цветков редом до Лора,защото все пак е нужно да има смяна-тя да води едно,след това за разчупване на атмосферата да се появи и другия водещ и така.

# 57
  • Мнения: 1 247
не го харесвам
много ми е лигав

# 58
  • София
  • Мнения: 2 430
Мен ме дразни поведението на Люба Кулезич.Поведението й е като на незадоволена климактеричка .

# 59
  • Мнения: 930
не го харесвам
много ми е лигав

подкрепям мнението Peace
идва ми в повече Shocked

# 60
  • Мнения: 4 296
А, че той сега пък на мястото на Коритаров ли е? Ужас, хич няма и да го гледам.
Дразни ме това човече. Вика, крещи, прекъсва хората, не проявява уважение към събеседниците си. Прилича ми на селска клюкарка.

# 61
  • Мнения: 212
Много ме накефи тази сутрин .... гледах Миленчо в сутрешния блок и имаха обаждания от зрители.
Всяко второ обаждане започваше с думите "Лорче, толкова беше хубаво това предаване когато го правеше само ти. Сега с тоя Миленчо стана  Sick Sick" И Милен направо газ пикае Simple Smile Голям майтап Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 2 430
Много ме накефи тази сутрин .... гледах Миленчо в сутрешния блок и имаха обаждания от зрители.
Всяко второ обаждане започваше с думите "Лорче, толкова беше хубаво това предаване когато го правеше само ти. Сега с тоя Миленчо стана  Sick Sick" И Милен направо газ пикае Simple Smile Голям майтап Simple Smile
Много се върза и му личеше Mr. Green

# 63
  • Мнения: 11 747
Ами, дано пък си вземе бележка и се поправи! То лошо няма, никой не е безгрешен! Въпроса е да се спреш на време или изобщо някога да се спреш  Tired

# 64
  • Мнения: 24 467
Гледам го сутрин, докато се обличам за работа, обичам този сутрешен блок.
Специално в случая Цветков ми стои повече за водене на самостоятелно предаване, прекалено, като че ли, узурпира това, а той не е солист, добре е, ако остане тук, да го осъзнае и да поработи в насока колективно водене на програмата.

# 65
btv са отбелязали най-висок рейтинг на 19.01.2009..., когато Милен Цветков ги включи да му четат вестниците  Wink
p.s.: GET REAL !!!!!!!!!!!!

# 66
  • Мнения: 3 504
относно рейтинга, висок бил, защото Лили Иванова била гост на водещата, поне така разбрах тази сутрин, докато се подготвях за работа.

# 67
  • Мнения: 2 414
А, че той сега пък на мястото на Коритаров ли е? Ужас, хич няма и да го гледам.
Дразни ме това човече. Вика, крещи, прекъсва хората, не проявява уважение към събеседниците си. Прилича ми на селска клюкарка.
Peace

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Милен - ще го преглътна някак, Лора е ужасно скучна, а новите същества - Меги, Мон Дьо и Анчето са просто Sick.

# 69
  • Мнения: 4 784
Не съм гледала качествено. Каква е ролята на въпросните нови същества?

# 70
  • Мнения: 3 634
Не съм гледала качествено. Каква е ролята на въпросните нови същества?

Запълват дупки и в крайна сметка се получава една говорилня, в която всеки надвиква другия.  Rolling Eyes Една свястна прогноза за времето немогат да прочетат. 

# 71
  • София
  • Мнения: 6 302
Да, тези новите същества са наистина....  Mr. Green некви недорасли (не по възраст само) Тук включвам и онзи младеж, дето нещо се опитва нещо показва на компютъра... Много е тъпо всичко това. Анчето пък... не знам, аз си мисля, че са я взели за бъзик....  hahaha

# 72
  • Варна
  • Мнения: 692
Милен не го харесвам, но приветствам новата концепция на предаването!
Омръзна ми от сутрин до вечер да ме занимават с политика. Нужно ми е сутрин, докато се приготвям за работа, като фон от телевизора да получавам доза положителна енергия, нещо забавно. Не го гледам от начало до край, само откъслячни моменти, май се лигавят повече отколкото трябва.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 11:39 от Amica

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Младежът с компютъра е толкова дезориентиран, чудя се дали и той знае какво иска да показва. Отвратително е станало предаването. Човек и за една прогноза за времето трябва да превключва на друг канал. Тая, "синоптичката", по-добре да не се показва изобщо и да махнат прогнозата. Аз по-скоро харесвам Милен, но предването е изключително слабо.

# 74
  • Мнения: 1 650
Такива лиготии с тоя сутрешен блок.. направо...тоя Милен разваля предаването.

# 75
  • Мнения: 3 634
Започна добре и свежо, но последните няколко дни е страшно лигнярско. Първият ми пост е оптимистичен, но днес беше голяма тъпотия. Безсмислено е да ми показват клипчета с лошо качество или да си подхвърлят шегички, които само те разбират. Забили нос в един лаптоп и само питат колко време имат още. Все си мисля, че има определени моменти, които трябва да присъстват във всеки сутрешен блок - новини, прогноза за времето и др.

# 76
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
След завръщането на Милен Цветков в Сутрешния блок на Нова Тв, започнах почти с удоволствие да гледам Бареков и Канал 1...  Tired

# 77
  • София
  • Мнения: 346
На мен ми харесва леко лежерното му  държание по време на ефир.Даже днес изгледах /в движение,разбира се/ почти цялото предаване.Като цяло ми харесва много повече. Rolling Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 2 430
Какво стана тази сутрин???

Приготвях се за работа и слушам мимоходом,има едно плазмодийче,което пуска някакви идиотщини свалени  от Интернет.Оказа се,че минути по-рано се е изказал неподготвен относно Коритаров,или поне се е изказал без неговото присъствие.Лора ми изглеждаше доста обидена и тъжна.
Другото,което се питам е ,слепи ли са продуцентите на "Здравей България",че да не забележат ,че Лора и пигмея Милен са кофти комбинация?

# 79
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
На мен ми е достатъчно и само да го гледам Mr. Green
Много го харесвам и много се радвам,че го върнаха.Харесва ми и като водещ,много директен и безкомпромисен(може би защото аз не съм такава а искам понякога да съм)

и аз така, но и като мъж много го харесвам

но съм съгласна, че  с Лора Крумова са кофти комбинация, нещо не тичат

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 21:32 от Myriam

# 80
  • Мнения: 113
Вероятно хората от Нова тв искат кардинално да променят концепцията на сутрешния блок, да заменят тежките коментари с нещо по-забавно...
Но едва ли ще запазят досегашната аудитория, която очаква определен продукт.
Милен Цветков ми е достатъчен веднъж на ден.

# 81
  • Мнения: 23 116
Много е лигав на моменти напомня ми за мъж с мека китка .Не стои добре до Лорчето и ми  се струва ,че рейтинга им ще падне,ако не направят нещо по въпроса. Sunglasses
И аз така мисля.Много се лигави,прекъсва всички събеседници,налага мнение.

# 82
Според мен трябва да изберат друга водеща Лора не пасва на Милен той е много освободен ,а тя е скована пълна противоположност на новия си колега.Абе тези от НОВА  не виждат ли  на моменти изпадат в много смешни ситуации. Sunglasses

# 83
  • Мнения: 1 305
Определено Милен Цветков е по добрия избор според мен от Коритаров, но на моменти наистина май прекалява. Има моменти в които забравя, че води сутрешния блок.

# 84
  • Мнения: 184
Да, нова концепция. Искали сме били да гледаме богати и успели хора. Явно политиците ни са бедни и провалени Simple Smile.
То да беше кабеларката на Учиндол, да въртят един и същ водещ, за мен е просто неприемливо, в национален мащаб да не може да се намери един нов водещ, пък бил той и богат и успял.

# 85
  • Мнения: 421
не съм го гледала ,но като ви чета ми стана интересно.утре съм с кафенцето пред телевизора.като водещ аз харесвам Милен Цветков ,предполагам ще е интересно Peace

# 86
  • Мнения: 459
Утре го няма Wink Гледай в понеделник

# 87
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Да се включа и аз, че ми стана интересно  Whistling
Милен ми стана интересен някак постепенно и като че ли тази тенденция прогресивно нараства. Не съм от заклетите му фенки, но ми е приятен. Лора също е далеч от малкото, притеснено момиченце, което в началото само четеше вестниците на Коритаров. Пък като говорим за екип - то да не би по бТВ да има някакъв екип - все ги гледам, че сами водят интервюта. Може да правят преглед на печата заедно, ама по това време още спя  Whistling
В "Здравей, България" най-неприятно впечатление ми направи синоптичката. Може би искат да копират един друг синоптик от преди няколко години, един с гола глава, веселяк, който към прогнозата прибавяше и някой друг виц или нещо такова, ама не ми се вярва да се получи с тази персона  ooooh!
Мисля, че им трябва още малко време и ще видим добър резултат, дори и с цената на някои промени.  bowuu

# 88
  • Мнения: 3 294
Със сигурност Милен Цветков е по-добрия избор пред Коритаров , е оня дори капчица визия нямаше , а да не говорим като водещ какъв беше  Sick
Но Лорката не може да се отпусне и нещо не си пасват с Милен , опитва се , но излиза много изкуствено  Tired

# 89
  • Мнения: 184
Много е лигав на моменти напомня ми за мъж с мека китка .Не стои добре до Лорчето и ми  се струва ,че рейтинга им ще падне,ако не направят нещо по въпроса. Sunglasses
И аз така мисля.Много се лигави,прекъсва всички събеседници,налага мнение.
напълно съм съгласна  Peace

# 90
  • Мнения: 2 069
След завръщането на Милен Цветков в Сутрешния блок на Нова Тв, започнах почти с удоволствие да гледам Бареков и Канал 1...  Tired
Joy hahaha
и аз  Mr. Green  не че не го харесвам но  ако ще води по-добре да е сам

# 91
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Винаги съм предпочитала сутрешния блок на Нова. Лора ми е една от любимите водещи, с Коритаров стояха много добре на екран. Сега също гледам сутрин Нова, въпреки че напоследък никак не харесвам поведението на МЦ пред камера  Confused Прекалено самоуверен, крещи, прекъсва, с две думи взе да селянее  Rolling Eyes Обаче другите навлеци според мен са излишни. Мондьо  Sick Да не говорим онзи младеж какви тъпи клипчета пуска и още по-тъпи коментари. Двама водещи само са ОК за мен.

# 92
  • Мнения: 113
А какво ще кажете за включванията на Люба Кулезич?

# 93
  • Мнения: 3 634
А какво ще кажете за включванията на Люба Кулезич?

Чакам я с нетърпение в понеделник да се захапят с Венета. Бой с кучки!  Laughing

# 94
  • Мнения: 459
А какво ще кажете за включванията на Люба Кулезич?

Чакам я с нетърпение в понеделник да се захапят с Венета. Бой с кучки!  Laughing

Нещо съм изпуснала? Били пояснила-каква Венетка?

# 95
  • Мнения: 3 634
Днес по някое време ги чух да се уговарят, че ако Венета Райкова се чувства добре ще е гост в понеделник. Нещо Люба е изсъскала по неин адрес и сега ще ги срещнат в студиото.

# 96
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
На това му се казва сеир  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 421
що ако се чуствала Венета? Д а не е родила случайно?

# 98
  • Мнения: 23 116
Винаги съм предпочитала сутрешния блок на Нова. Лора ми е една от любимите водещи, с Коритаров стояха много добре на екран. Сега също гледам сутрин Нова, въпреки че напоследък никак не харесвам поведението на МЦ пред камера  Confused Прекалено самоуверен, крещи, прекъсва, с две думи взе да селянее  Rolling Eyes Обаче другите навлеци според мен са излишни. Мондьо  Sick Да не говорим онзи младеж какви тъпи клипчета пуска и още по-тъпи коментари. Двама водещи само са ОК за мен.
Peace този Мондьо,онзи с клипчетата и момето,дето обикновено нищо не казва,Маги ли беше,Ева ли/която говори за музика/,аааа........и Вашето Слънце....нямам думи,пълна пародия.Лора някак стои отстрани ,не се вписва в този псевдо-блок,подходящ повече за следобедните часове.

# 99
  • Мнения: 995
Люба Кулезич никога не ми е била приятна, но е страхотно попадение и аз я чакам с нетърпение! Дори съм ужасена колко съм съгласна с нея Laughing
А Венета както обикновено се изложи, толкова е плоска, въпреки напредналата бременност. Въобще не разбра какво и говори Люба Shocked

Милен е чудесен! Блокът не е перфектен, но е най-забавното в ефира. Всички други сутрешни програми ми лъхат на мухъл. Ако преместят Лора да води "Часът на Лора Крумова" всичко ще си дойде на мястото.

# 100
  • Мнения: 824
Люба Кулезич никога не ми е била приятна, но е страхотно попадение и аз я чакам с нетърпение! Дори съм ужасена колко съм съгласна с нея Laughing
А Венета както обикновено се изложи, толкова е плоска, въпреки напредналата бременност. Въобще не разбра какво и говори Люба Shocked

Милен е чудесен! Блокът не е перфектен, но е най-забавното в ефира. Всички други сутрешни програми ми лъхат на мухъл. Ако преместят Лора да води "Часът на Лора Крумова" всичко ще си дойде на мястото.
Какво трябваше да разбере Венета?
Какво да направи,да се крие ,че е бременна ли?

# 101
  • Мнения: 23 116
Люба Кулезич се изложи тотално,според мен.Никога не съм харесвала Венета,но този път тя се държа на ниво.Не виждам на Кулезич какъв й бе проблема??!!

# 102
Лелелеле Днеска Минета Райкова и Люба Недоебезич 20 минути взривиха екрана от крясъци. Причината била някаква дописка, предполагам в Уикенд, на г-жа Недоебезич по повод бремеността на водещата и как тя я рекламирала и продавала. Цветков през цялото време ги зяпаше и гледаше сеир. Лорчето нещо беше болно и ако ги бяха оставили още 20 минути щяха да се сбият. Венета действително беше права, че е супер неколегиално Недоебезич, която също прибира хонорар от Нова тв да подбива имиджа на едноо от най-рейтинговите предавания в съботния часови пояс вечерта. А Кулезич както винаги със закостенелите си маниери и ограничено мислене, с особеното си отношение към пошлостта в стил Юлиан Вучков очевидно е прибрала пари от бремеността на Райкова под формата на хонорар от вестника. Липсваха само Ива Николова и онази женица пискливата, Руслана май се казваше, продуцентите спокойно можеха да ги пуснат от 7 до 9.30 и да ги оставят на автопилот. Но съм изненадан, до преди 2 месеца много рядко се подписваше под материалите си, а сега изведнъж - каква е тая жажда за слава. Иначе Милен и Лора се излагат суперяко с тея новобранци. И въобще концепцията - влизат, излизат някакви хора, имат по един гост, който обикновено не казва нищо, айде това може да се преглътне, ама Мондьо ли е, Кондьо ли е + Недоебезич накрая ме закопават. И сега на практика не ми остана нито един блок - Бюреков не мога да търпя и за 5 минутки, онези двамата зализаните по БНТ са безкрайно скучновати, по ТВ7 е някаква подобна простотия като Милен Цветков, по ББТ - 3 часа нищоговорене и обсъждане на теми, които интересуват само хората от 3 апартамента в конкретна кооперация, а за СКАТ нямам думи.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 10:04 от chiuaua

# 103
  • София
  • Мнения: 4 412
Люба Кулезич беше много неприятна и неоснователно нападаше Венета. Няма как бременна жена да се скрие и да спре да работи. Отивам да напиша гневно писмо да Нова!

# 104
  • Мнения: 459
А Венета както обикновено се изложи, толкова е плоска, въпреки напредналата бременност. Въобще не разбра какво и говори Люба Shocked


То май  тази лелка Люба не знаеше какво точно искаше да каже! Голяма излагация!

# 105
  • Мнения: 3 634
И аз съм изненадана, че Венета се държа прилично. Разбрах й на Люба доводите, но ми се струва, че е водена от лична неприязън.

# 106
  • Мнения: 23 116
И аз съм изненадана, че Венета се държа прилично. Разбрах й на Люба доводите, но ми се струва, че е водена от лична неприязън.
Чудно защо Кулезич не е писала за Ани Цолова ,докато беше бременна или се бъркам!?

# 107
  • Мнения: 995
Какво трябваше да разбере Венета?
Какво да направи,да се крие ,че е бременна ли?

Не, разбира се. Да се сети най-после, че не е първата забременяла жена на света и това не е чудо невиждано. Да си работи без да натрапва положението си, така правят повечето жени. Абсолютно съм съгласна с Люба, че прави всичко въможно да извлече дивиденти от състоянието си. Сега пък проект "Майките"... в "Горещо". О, моля ви! Толкова е значимо!
На Люба Кулезич и личеше, че не може да повярва, че рубриката и за култура се превръща в панаир по маниер на Венета. В крайна сметка Райкова може да й поиска обяснение на страниците на "Уикенд", там е писан коментара.
Нямам намерение да влизам в дискусия за Венета и не налагам мнението си:peace:
Желая й здраво и щастливо бебе и дано майчинството да я облагороди, тъй като бременноста не успя.

# 108
  • Мнения: 184
Ох, помня още когато беше в Брадъра, как Тишо я защитаваше с аргумента, че тя била една бъдеща майка! Толкова много разчитаха и двамата на това със забременяването да стане един по- читав човек, че горко му на детето.

# 109
  • Мнения: 824
Ами да ,нормално е да се чувства Венета така ,за нея е първо забременяване.И аз като бях бременна, се чувствах като единствената бременна и исках всички да знаят и видят моето щастие.И да ,за Венета това е чудо Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 4 412
Не е първата забременяла жена, но работата й е публична и няма как да го избегне. Проектът Майките е добре измислен за състоянието й, няма да показва голи мъже или жени по монокини в последните месеци!

Другото, което видях беше лична неприязън. Разбрах донякъде тирадата на Кулезич, но тя е за друга жена, с друга работа или просто да си говорим, защото сме видели възможност да уязвим някой. Да може би бремените трябва да си стоят затворени в къщи, дапледира за 9 месеца майчинство, тогава няма да има бременни водещи в ефир...

# 111
  • Мнения: 3 634
Ами да ,нормално е да се чувства Венета така ,за нея е първо забременяване.И аз като бях бременна, се чувствах като единствената бременна и исках всички да знаят и видят моето щастие.И да ,за Венета това е чудо Peace

Аз също се чувствах единствената и се държах като такава, но У ДОМА! На работа не съм карала всички да ме гледат в захлас, а и не всеки разговор касаеше шкембата ми. Бремеността може да вдъхнови човек в работата му, но само толкова.

# 112
  • Мнения: 824
Накъде да е казано ,че трябва другите да те приемат като единствена -не .Пише как се чувства една бременна

# 113
  • Мнения: 995
Лелелеле Днеска Минета Райкова и Люба Недоебезич 20 минути взривиха екрана от крясъци. ..........................................
Чудя се коя ли програма би била подходяща за човек, който си позволява така оскърбително да се заиграва с имената на хората. Нямам нищо против каламбурите с имена, но да е смешно. Вашият опит не е оригинален, нито забавен Tired

# 114
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Днес предаването в последните си 30 мин беше голям цирк.
Не съм фен на В.Райкова, но тя определено се държа на ниво и нейната позиция ми е по-близка /без да съм била бременна никога/. Л.Кулезич има вид и поведение на климактеричка - не й прави чест нападките под кръста, а личната й неприязън струеше от всеки жест. Твърди, че е интелектуалка, а се държеше като търговка на пазара.
Не смятам, че предаването на Венета е апотеоз на човешката мисъл, но щом вече 5г си запазва рейтинга, явно на масата хора им харесва. Театралното изкуство никога, освен в ранните си години, не е било масово изкуство. Така че, колкото и да й странно на Л.Кулезич, има хората, които се интересуват повече от здравословното състояние на Венета, отколкото от последната постановка на Драматичен театър.
На мястото на Венета сериозно бих се замислила за дело за клевета.

# 115
  • DE
  • Мнения: 967
Предаването ме дразни, откакто се появи Миленчо. Стана пошло и грозно, а водещите си разменят не реплики, а простотии.
Особено ме дразни едно момиче, което представя по една песен в 8.55.
Днес беше поредния и гаф - "Представям ви песента на Джордж Майкъл - Freedom, написана специално за българските медици в Либия."
Той я посвети на тях, не я написана ЗА тях!!
И все такива простотийки.. Харесваше ми Коритаров!!

# 116
  • Мнения: 320
Копирам си мнението от другата тема с малки добавки:
Цирка беше пълен. И двете дами не ги харесвам особено по принцип.  Венетка преигра, Люба много насериозно се взе, изобщо страшно фиаско. Венета наистина натрапва бременноста си, но пък коментарите на Кулезич доста грозно ми злобееха....
Най-се изложиха според мен тези, които правят "Здравей България" или самата Нова телевизия.
По мое мнение, щом въпросната статия е публикувана във "вестник" Уикенд, там е и мястото на "правото на отговор" на Венета и другите засегнати. Не е работа на една сериозна телевизия да изпада до там и да толелира подобни циркове.... 

Днес беше поредния и гаф - "Представям ви песента на Джордж Майкъл - Freedom, написана специално за българските медици в Либия."
Той я посвети на тях, не я написана ЗА тях!!
А това, като го чух не повярвах на ушите си  Shocked "Господарите" пак ще имат доста материал, ако тази Маги продължава да се изявява по този начин. То не бе нервно хилене, чупки, стойки, простотии...  #2gunfire
Колкото до Милен - харесвам го като водещ, но двамата с Лора според мен не са подходящи, като двойка водещи.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това с Фрийдъм наистина беше ... Shocked
Като цяло повече ми харесва този по-лек стил на предаването, но има някои персонажи, които са меко казано, не на място - момчето с клипчетата,/ на който му е интересно, да си гледа в нета/, синоптичката "Слънце"  Shocked, въпросното Меги. Каква им е функцията в предаването все още не мога да си изясня. Ако някой е разбрал, настоятелно моля, нека ме светне.

# 118
  • Мнения: 23 116
Аз си мислех,че нещо съм недочула с песента на Джорд Майкъл.Ужас :0

# 119
  • Мнения: 113
Днес предаването беше уникално. Занимаваха ни отново с драмите на Таня от ББ...колко интересен събеседник е тя?! ooooh! newsm50
Включването на музикалната им коментаторка беше кратко, но за сметка на това незабравимо и дълго ехтеше в съзнанието ми. Толкова показна некомпетентност скоро  не ме е стряскала от екрана.  smile3537
Девойката от синоптичната прогноза говори както гимназистка с приятелчетата си.  Stuck Out Tongue Winking Eye
Но черешката на тортата естествено бе оставена за финал. Люба Кулезич и Венета Райкова ни облъчиха с толкова негативизъм, достатъчен за следващите 1000 дни.  newsm77 boo
Най-тъжното е, че всичко това е една достоверна проекция на тенденциите в обществото ни.

# 120
  • Мнения: 4 784
Краят на днешното предаване беше уникален. Едва ли в друга национална медия има такъв резил. Най - ме отврати Л.Кулезич, изключително просташко държание и реплики. Милен Цветков стои , подхилква се и гледа сеир.  Въобще не мога да си обясня до кога смятат така да продължават да се излагат?
За представянето на прогнозата за времето просто нямам думи. Ужас.

# 121
  • Мнения: 4 187
Не ми е приятен Милен, как можаха да го върнат  ooooh!.  Не стига, че заема екранно време след обяд, но и да ми го навират в лицето сутрин  Crossing Arms. Какво лигаво поведение  Tired, как може да претендира за професионализъм ..... Нова тотално ще бъде заменена с нещо друго, щом започнах да предпочитам компанията на Бареков и Петя  #Crazy.....
Тази сутрин имаше бойкот, телевизорът беше изключен.

# 122
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Харесвам го като водещ.
Радвам се, че точно него избраха за сутрешният блок  Peace

# 123
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
и аз го хресвам,както и целия сутришен блок:)
а най-харесвам как представят прогнозата за времето-адски ми е забавно Laughing

# 124
  • Мнения: 1 325
Има ли някъде качено предаването с Люба и Венета?Ако го няма все още силно се надявам скоро да го качат.

# 125
# 126
  • Мнения: 421
и аз на това се надявям.питах вече 3 пъти,но ...глас в пустиня

# 127
  • Мнения: 1 325
pick a boo , голямо благодаря Hug

# 128
  • Мнения: 4 393
Аз все още си скърбя по Коритаров, сега сутрин само тероризирам дистанционното, не мога да си намеря място.И вече си пускам музикалните програми и чакам да дойде 16.02.че да почне "На кафе"-то аз и за него си скърбя вече тооолкова години  newsm45

# 129
  • Мнения: 2 069
Аз все още си скърбя по Коритаров
и аз  Cry много ми липсва  
в едно интервю каза че има някаква идея за предаване  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 247
Лично мое мнение е, че Милен Цветков упорито върви по пътя на "проф." Вучков и също като него след някоя и друга годинка ще става само за вицове- не и за журналистика.
Жалко за Коритаров, защото предаването беше великолепно с него. За мен всяка сутрин беше удоволствие сутрин да си пия кафето с предаването. Откакто обаче се появи Цветков предпочитам другите канали пред Нова.....

# 131
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Жалко за Коритаров, защото предаването беше великолепно с него. За мен всяка сутрин беше удоволствие сутрин да си пия кафето с предаването. Откакто обаче се появи Цветков предпочитам другите канали пред Нова.....

И аз така. Изобщо не ми харесва новия вид на предаването. Коритаров и Лора бяха много по-добри.

# 132
  • Мнения: 183
И аз не го харесвам,прави шоу ,а не сутрешно предаване  Sunglasses

# 133
  • Мнения: 4 784
Не мога да възприема Лора Крумова в такъв вид предаване. Губи ми се. Вярно, че все гледам след 9, когато вече само жълтини дават, но все пак, някак ми е просташко това предаване. А тази сутрин отново попаднах на л.Кулезич, отвратителна жена.

# 134
  • София
  • Мнения: 23 109
veni9, напълно споделям мнението ти!
Аз пък останах като гръмната, когато разбрах, че псевдонимът Лора Кварц принадлежи на другарката Кулезич  Shocked Е, не че статиите й под този псевдоним не отговарят на начина й на говорене и изказ - надути, претенциозни и високопарни! Според мен тя няма дълго да се задържи в Нова, такова предчувствие имам  Wink
А само на мен ли ми се струва, че Миленчо мааалко се е кротнал... В смисъл, че не го раздава толкова емоционално и разюздано, колкото в първите предавания? И все пак предпочитам Милен пред неадекватното държание на колежката на Бареков, на която така и не можах да запомня името  ooooh!

# 135
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Аз пък тази Кулезич я чувам за първи път newsm78 Както и Лора Кварц. Рядко неприятна личност, как стискаше устни докато слушаше Венета, направо ужас. Само тогава съм я гледала, но и нямам мерак да повтарям Stop

# 136
  • София
  • Мнения: 23 109
Аз пък тази Кулезич я чувам за първи път newsm78 Както и Лора Кварц...

Месечинке, тази Лора Кварц (демек Кулезич под прикритие) списва една рубрика за медийни изяви в жълтия вестник "Уикенд"! Там плюе наволя и слага епитети на всеки, който й попадне на мушката  Close

# 137
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Аха, ясно. Приляга и, като и гледам змийския поглед ooooh!
Ама какви ги дири в сутрешен блок, и то по Нова? Хайде да беше Скат или 7 дни, нещо такова, по-бива newsm78 Абсолютно съм изтървала, аз още като видях първото предаване с Цветков, се отказах да го гледам и се прехвърлих при конкуренцията Laughing Сега ми стана интересно и за синоптичката, и за останалите дето ги коментирате, ще взема да се прежаля и да го гледам пак някой път Crazy

# 138
  • София
  • Мнения: 23 109
Аха, ясно. Приляга и, като и гледам змийския поглед ooooh!
Сега ми стана интересно и за синоптичката, и за останалите дето ги коментирате, ще взема да се прежаля и да го гледам пак някой път Crazy
Надявам се имаш здрави нерви  Mr. Green Единственото спасение е да погледнеш въпросните субекти от смешната им страна  Peace

# 139
  • Мнения: 4 784
Лора Кварц = Люба Кулезич  newsm78, то и аз не го знаех това. Иначе разбрах, че тя списва в жълтия вестник, ама да си стои там, къде се меси в сутрешните блокове да доразваля обстановката.
Милен някак си като че ли наистина се опитва да е по - сдържан.

# 140
  • София
  • Мнения: 9 879
и аз имам впечатлението,че Миленчо се е кротнал.

# 141
  • София
  • Мнения: 23 109
Лора Кварц = Люба Кулезич  newsm78, то и аз не го знаех това.
Е как - още в началото на предаването стана ясно за Лора Кварц, а също така в дадения по-назад линк към словесната битка между Венета и Люба се коментира този псевдоним. Венета се обръщаше няколко пъти към Кулезич с "г-жо Кварц"  Joy Всъщност Кулезич каза, че никога не е криела, че тя пише въпросните статии под този псевдоним (тъй като много велики писатели също използвали чужди имена, хахаха - да умреш от самочувствието й)!

# 142
  • Мнения: 183
Синоптичката е  ooooh! днес по-едно време каза 'моля ви вдигнете ми го Shocked ,че се повтарям hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha' А относно Лора-ами изобщо не ми се връзва с това пубертетско предаване в което се превръща сутрешния блок на Нова Peace

# 143
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Пфу, като ви чета, много ми домъчнява за Лора. Кадърно момиче, а набутано в такава тъпотия. Как можаха така да си изродят сутрешния блок тези?

# 144
  • Мнения: 459
Синоптичката е  ooooh! днес по-едно време каза 'моля ви вдигнете ми го Shocked ,че се повтарям hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha' А относно Лора-ами изобщо не ми се връзва с това пубертетско предаване в което се превръща сутрешния блок на Нова Peace


Такъв шамар исках да й плесна на тази "синоптичка". Много ме изнервя.

# 145
  • Мнения: 4 784
Е как - още в началото на предаването стана ясно за Лора Кварц, а също така в дадения по-назад линк към словесната битка между Венета и Люба се коментира този псевдоним. Венета се обръщаше няколко пъти към Кулезич с "г-жо Кварц"  Joy Всъщност Кулезич каза, че никога не е криела, че тя пише въпросните статии под този псевдоним (тъй като много велики писатели също използвали чужди имена, хахаха - да умреш от самочувствието й)!
Да де, ама аз все хващам предаването към края, а и предимно слушам и явно съм пропуснала подробностите за г-жа Кварц. Blush
А и освен всичко ми е противно да я гледам. Искам да я охарактеризирам, но все неприятни определения ми идват на ум, не са за форума.

# 146
  • Мнения: 222
И аз много съжалявам Лорчето...в какъв филм се забърка с Миленчо.Понякога милата така тъжно гледка отстрани и им тъпри простотията. С Коритаров бяха много добър тандем. А Милен Цветков си е за самостоятелно педаване, въпреки че тия дни наистина "остава" и някой друг да говори.
А за синоптичката... Naughty  Naughty  Naughty отвратителна е. Всеки път се питам - откъде я намериха тая  newsm78

# 147
  • България
  • Мнения: 431
Поздравявам Милен Цветков. За съжаление са малко такива журналисти. Вие какво предлагате да гледам Бареков, който говори на диалект или Коритаров, който е получавл пари за донася за колегите си? А Лора, тя горката просто не става.

# 148
  • Мнения: 183
Поздравявам Милен Цветков. За съжаление са малко такива журналисти. Вие какво предлагате да гледам Бареков, който говори на диалект или Коритаров, който е получавал пари за донася за колегите си? А Лора, тя горката просто не става.
Да тях предпочитам,защото те правят/правеха сутрешен блок,а Милен в момента прави тийн предаване,на ръба на вулгарното и смешното,а Лора си е много добре,но не и в това тийн предаване в което се превръща сутрешния блок. Скоро очаквам и новините да ги поднася някой псевдо водещ<тук визирам псевдо синоптичката> и да моли да му 'го вдигнат,върнат ,сменят и т.н' hahaha hahaha hahaha hahahaАз лично си спомням Милен едно време като вървеше 'Здравей България' и много се зарадвах,че ще го върнат-но то няма нищо общо старото му водене,с новото Rolling Eyes

# 149
  • София
  • Мнения: 943
На мен новата концепция на предаването, а в частност и участието на Милен Цветков ми харесва повече от старото  Peace. Писна ми от тежка политика, наистина ми е по-приятно сутрин докато си пия кафето, да не ме натоварват със сложни политически и тежки социални проблеми. Предпочитам весели клипчета и приятен майтапчийски разговор в студиото, а не мастити политици, дето все ми обясняват колко сме добре и колко съм тъпа, че не го разбирам Sick.

А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него- не е все едно дали си прави майтапи с 50 годишен чичка или с по-млад. hahaha

Който иска сериозни теми, нека си гледа Бареков Mr. Green.

# 150
  • България
  • Мнения: 431
На мен новата концепция на предаването, а в частност и участието на Милен Цветков ми харесва повече от старото  Peace. Писна ми от тежка политика, наистина ми е по-приятно сутрин докато си пия кафето, да не ме натоварват със сложни политически и тежки социални проблеми. Предпочитам весели клипчета и приятен майтапчийски разговор в студиото, а не мастити политици, дето все ми обясняват колко сме добре и колко съм тъпа, че не го разбирам Sick.

А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него- не е все едно дали си прави майтапи с 50 годишен чичка или с по-млад. hahaha

Който иска сериозни теми, нека си гледа Бареков Mr. Green.
А, вчера и днес имаше доста сериозни теми. Видя се какво става в държавата.

# 151
  • Мнения: 4 784
А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него...
Явно различни предавания гледаме. Аз все като съм гледала, горката изглежда все едно се чуди къде да се скрие от срам. Сияние от нейна страна не съм забелязала.

# 152
  • Мнения: 4 393
А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него...
Явно различни предавания гледаме. Аз все като съм гледала, горката изглежда все едно се чуди къде да се скрие от срам. Сияние от нейна страна не съм забелязала.

Подкрепям  Peace Лора, горката, се чуди в кое предаване изведнъж попадна-много жалко за свястното предаване...превърна се в цирк!А за Анчето просто нямам думи!!!

# 153
  • Мнения: 601
Много се лигави Милен Цветков.

# 154
  • Мнения: 106
На мен ми харесва - свежо, по-разчупено, забавно.

# 155
  • Мнения: 212
"Здравей България" си ми харесваше в стария състав Лорчето и Коритаров Confused Сега Лорчето до Милен ми изглежда някак неестествено newsm78
Опитват се да направят нещо по-разчупено и по-освободено,но нещо май не се получава?

# 156
  • София
  • Мнения: 1 356
Като цяло аз също предпочитам "Здравей, България" в стария й формат. Не че не харесвам Милен Цветков и особено Лора. Но някак според мен изобщо не си пасват - и като поведение, и като стил.
А какво ще кажете за това недоразумение на природата Мон Дьо? Като го видя на екрана, броя до десет, защото ми иде да метна нещо тежко по телевизора.

# 157
  • Мнения: 4 784
А какво ще кажете за това недоразумение на природата Мон Дьо? Като го видя на екрана, броя до десет, защото ми иде да метна нещо тежко по телевизора.
Joy Joy Не съм имала "късмета" да попадна на него.

# 158
  • Мнения: 212
Няма друг като Мон Дьо rotfImbo Много е зле горкия!

# 159
  • Мнения: 230
Никога не мога да гледам целия блок, но ми харесва освежаването на атмосферата. Коритаров е категоричен професионалист, спор няма. Просто, ми беше тегаво да започвам деня си с предаване тип Панорама всяка сутрин. В този смисъл, новата концепция е по приемлива за мен. Има доста неща за изглаждане, разбира се. Нека дадем време на екипа.
Моят коментар за онова, което не ми допада в часовия диапазон, който гледам:
- Синопричната прогноза - стремежът към разчупване не се получава
а) Специално за времето, не изпитвам нужда от някакви еквилибристики, за да бъда информирана по темата.
б) Девойката чете мн. нешколувано. Не умее да диша правилно, това лично за мен е мн. дразнещо.
- Мисля, че се попрекалява с клипчетата, като обем. Нека има такова нещо, но да бъдат по-малко, но по качествени.
- Имам някакво цялостно усещане, което ми напомня за следното: така се чувствам, когато видя дреха от лош плат с хубава кройка и обратното - от хубав плат с лоша кройка,.. във всеки случай, нещо не е наред,... засега. Но аз съм оптимист!

Най положителната промяна за мен, е свързана с тандема Лора/Милен - интелигентни, мислещи, разчупени. Кефят ме, определено. Не сматам, че Лора се чувства зле в компанията на Милен. Той е по-напорист по природа, а тя е по улегнала по принцип. Така, и двамата са естествени  и не смятам, че Милен й отнема нещо с поведението си.   

# 160
  • Мнения: 65
Споделям мнението и коментарите на pick a boo.  Naughty
Определено предаването сега е по-свежо, но като всяка нова концепция има нужда от изчистване и ошлайфане на детайлите. Пожелавам им успех.

# 161
  • Мнения: 2 401
А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него...
Явно различни предавания гледаме. Аз все като съм гледала, горката изглежда все едно се чуди къде да се скрие от срам. Сияние от нейна страна не съм забелязала.

Лора сис сигурност няма как да сияе при положение, че не може да вземе думата. С Коритаров очевадно и беше по-добре.
Според мен ще отпадне не след дълго. Милен не търпи конкуренция  Sick

За копието на Азис вече писах, но и тия двете смотли - тази с музиката и тази с времето..за съжаление само такива могат да оцелеят покрай Милен.

# 162
  • Мнения: 380
... но и тия двете смотли - тази с музиката и тази с времето..за съжаление само такива могат да оцелеят покрай Милен.
олеее,немога да се сдържа,умрях от смях,все едно че аз съм го писала,много са ми тъпи и двете ,и честно казано през повечето време дори ги прескачам с дистанционното.  Whistling

# 163
  • Мнения: 225
 Завършен лигльо.
 Понеже стана въпрос и за музикалната редакторка- имам чувството, че за нея  глупендерските напъни на бившите спайски и бритни спиърс са пример за нещо качествено в музикално отношение-щом ни ги натрапва.Груба грешка. Само като я видя да сяда на стола и превключвам.

# 164
  • Мнения: 421
за да се задържи толкова дълго на екран/милен цвтков/ ,има за какво си мисля аз.явно шефовете на всички телевизии в които премина го харесват

# 165
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
и не само шефовете,и хората....
уж не го харесват някои,а постоянно го коментират и обсъждат,или се обаждат в предаването я да го навикат,я да го напсуват...
и антирекламата си е  един вид реклама...

# 166
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Права си, това е странно. Аз като не харесвам някой, просто не го гледам. Последното, което ще направя е да тръгна да му се обаждам Whistling

# 167
  • Мнения: 421
Права си, това е странно. Аз като не харесвам някой, просто не го гледам. Последното, което ще направя е да тръгна да му се обаждам Whistling


точно така е! Peace а тука какво се получава ,4е хем не го харесват,хем и го гледат ,а някои редовно Rolling Eyes.незнам това мазохизъм ли ще да е....

# 168
  • Мнения: 4 785
Понеже за моя беда ставам рано сутрин вече и по навик включвам Здравей България. В началото ми носеше добро настроение, сега също. Но понякога ми се иска и мъничко по-сериозно. Вчера гледах някви уникални типажи - един пуска клипчета - първо ги бях гледала, защото това са популярни клипчета от нета, второ - уникален коментар "Мънн... ми тука сяяяя виждаме.... ..... кво виждаме, ми един човек виждаме, много е смешен..." - и това има няма някъде 10 мин. поне. Няма лошо и без друго аз по това време си изправям косата не ми е голям проблем, обаче дойде някакво момиче да коментира "против Св. Валентин" - ма тя няква неориентирана, през цялото време повтаряше "Е нали съм Емо дете...." - очаквах бръснарското ножче, да си сложи край на мъките.... После цъфна няква претендираща да е моето Слънце.... Дойде и Кулезич, да ми навира възвишеното си чувство за култура, при все, че я бяг гледала миналата седмица - не ми се получи. Очаквам да има и още типажи. като гледам във Фейсбук коментарите мнението е като моето - свежо предаване, наистина с хубав замисъл, обаче е минало границата на лигавщина и несъдържателност. Иначе харесвам и Лора и Милен Цветков за водещи на сутрешния блок.  Peace

# 169
  • Мнения: 4 784
Коментираме това, което сме видели, което не означава, че го гледаме редовно.

# 170
  • Мнения: 22
Проблема ми е ,че понякога лигавенето им ми идва в много , но като превключа канала и при Бареков се е появил някой сериозен политик и почват да обясняват примерно че в киселото мляко има всичко друго ама не и мляко ама да не се безпокоим ,защото видите ли то все пак нее вредно кво да ги гледам как ме лъжат в очите най - безогледно е май изведнъж ми изглежда лигавенето на Миленчо по нормално той поне не те мисли за балък .Какво ми остава поне не ме натоварва

# 171
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Пуснах за малко днес "Здравей България" и от това, което видях, останах с впечатление, че Милен засенчва Лора. Така ли е? Бяха двамата и имаха един гост - Милен беше доста шумен, а Лора само се усмихваше.

# 172
  • Мнения: 380
тя Лора винаги си е била по-мълчаливата в компанията.
Но научихте ли днес- Милен ще участва в "Страх'',тази сутрин Маги Халваджиян беше рожденник и Милен издаде тайната че щял да яде гадости,тя Лора си се сети де Hug
Но после разправяха че и тя щяла да опита,защото в един от епизодите подготвяли екранни двойки,тя и Милен,Игнатова и Рачков....незнам дали се шегуваха за това Flutter

# 173
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поздравления за Ива, вдовицата на Дими   bouquet
Ако АЗ бях на нейно място, щях да стана и да зашлевя Миленчо, тоз плазмодии  Close
Днес просто прекали...  ooooh!

# 174
  • Мнения: 380
Поздравления за Ива, вдовицата на Дими   bouquet
Ако АЗ бях на нейно място, щях да стана и да зашлевя Миленчо, тоз плазмодии  Close
Днес просто прекали...  ooooh!

 Ами изобщо не е прекалил,той дори си и каза че изобщо не мисли това което и говори и разпитва,а просто такива са му въпросите,и коментарите в жълтата преса,та затова е длъжен да я жегне,защото много хора ги вълнува това,и защото (за разлика от Милен който я познава лично и е ставал свидетел може би на поведението и),много от хората си съставят мнение по вестниците,което специално за Ива,никога не е добро мнeние
Специално аз не осъждам Ива,дори и да е вярно всичко това което се пише за нея,и също вярвам че нищо хубаво не е видяла тя от Дими(лека му пръст)през целия си брак Peace

# 175
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
какво е станало?

# 176
  • Мнения: 4 784
 Thinking Разкажете подробности...

# 177
  • Мнения: 1 367
Аз слушах малко през едно.Но темата беше нещо в смисъл колко време трябва да продължава траурът.Не коментирам доколко е подходяща темата за сутрешно предаване и доколко изобщо има смисъл.Та бяха поканили Ива и Деси Тенекеджиева,която както разбрах,е загубила съпруга си преди десет години.Милен нападаше Ива,че много скоро след смъртта на Дими започнала да се появява по светски събития и дори позирала на мотор,което той нарече цинично/предвид факта,че Дими загина точно след злополука с мотор/.Тя се опитваше да му обясни,че все пак това й е работата,с която издържа себе си и детето.Деси се включи и каза,че е тъпо и безсмислено освен без съпруга си да останеш и рез работа,респективно без доходи,стоейки вкъщи и ревейки.Нещо такова.

# 178
  • Мнения: 380
Ами темата беше озаглавена нещо от сорта" много бързо ли хвърли траура Ива Екимова"
и гостенки бяха Ива и Деси Тенекиджиева,и двете вдовици.
навярно сте чували какво се говори за Ива след смъртта на Дими,че не и пукало ами започнала да си живее живота,моренце,купони,любовници....и това само месец след смъртта на съпруга си.И наш Миленчо му дай само сеири да гледа и започна да я провокира-от тогава спала ли си с мъж,не ти ли идват малко в повече купоните,защо толкова много гадости са се изписали за нея,да не е тя единствената вдовица,с какво провокира това да се пише в жълтата преса за нея,доста им се набивала в очите....ей такива работи.
Ива постоянно говореше за това как се чувствала душевно,как страдала но не го показвала външно,как работата и била такава-да организира мироприятия и съответно да присъства на такива.и за сетен път" На никои не го пожелавам,както и да усети моята скръб от загубата на съпруг",доста си преиграваше момичето,но като се е съгласила да гостува в предаването,се е подготвила сигурно и да е разпъната на кръст Peace

# 179
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
,и също вярвам че нищо хубаво не е видяла тя от Дими(лека му пръст)през целия си брак Peace

да речем, че вярвам/знам в същото...

Но въпреки това. Да не би Лора да не е чела въпросите на зрителите. Ама си мълчеше, има такт и усеща кога и как да се държи. Извинявай, но си е циник и грубиян Милен, та кой каквото ще да казва, включително и той самия.

Момичета, днес темата беше за вдовиците и за това, колко време да са в траур.
Милен много язвително нападаше Ива, Деси Тенекеджиева не му се даде... Намерете нейде предаването... Не е лесно да се опише наглостта на Милен  Close

# 180
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
благодарско!

# 181
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Що да е наглост,човека си върши работата,то си беше ясно,че това ще пита,а не-ти какво яде вчера....Целта беше Ива да опавдае поведението си пред хората и да излезе суха от водата...както и стана,ако съдя по коментарите ви... Peace

# 182
  • Мнения: 380
Що да е наглост,човека си върши работата,то си беше ясно,че това ще пита,а не-ти какво яде вчера....Целта беше Ива да опавдае поведението си пред хората и да излезе суха от водата...както и стана,ако съдя по коментарите ви... Peace

точно така си беше,Милен знае какво ще им е интересно на зрителите и им го дава,там не са се събрали в ъгъла и да си съчувстват и да си мрънкат тактично,както правеше Лора днес,защото аз неможах много да чуя гласа и.Милен наистина си е нагъл,спор няма,обаче точно това трябва за да задържиш интереса,защото никои няма да потърси мишката Лора,след като неможе 2 провокативни думи да обели(макар че много я харесвам като визия Лора)но тя не става за работа тип "венета райкова" а виж на миленчо много му пасва,дай му да провокира само...

# 183
  • Мнения: 77
Oффф тоя Милен ми е адски противен!  Sick Все той знаещия, можещия... Въобще не дава думата на Лора! Прекъсва гостите си, затваря обажданията!  #2gunfire

Лора я харесвам, забавна е! Но скоро Милен ще я "изрита"!

С Лора и Коритаров имаше смях, забавни моменти...  Grinning, а сега само монолозите на Милен  Sick


ЕДИТ: Днес Лора, понеже не успя да вземе думата, си чатеше по скайпа!  Joy

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 15:21 от viktoria_vvv

# 184
  • Мнения: 380
eeee,вие я оревахте тая Лора,а тя как му се кефи на Милен,тя самата го каза де Mr. Green Mr. Green  дали е искрена или не....аз мисля че си го харесва и и е забавно с него,по-бързо минава времето Wink

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 15:24 от sisi86

# 185
  • Мнения: 1 367
Като цяло според мен предаването е толкова недоизпипано и пожълтяло,че няма накъде повече.Добре,решили са да заложат на по-лековати теми,въпрос на концепция.Но на моменти лиготията ми идва в повече.Лора се опитва да се впише в картинката с тъповати коментари,но не й се получава,защото е интелигентно и кадърно момиче.Онова създание,което се мъчи да чете прогнозата за времето,няма да коментирам,че ще стана цинична.Чудя се още кое предаване ще сложат Милен да го води?Ми дайте денонощно да е на екран,може и да задоволи егото си...Беше супер просташко първата сутрин като пуснаха на плазмата БТВ-"вижте Барека / Sick/ как изразително чете вестници!"Е,това ако е поведение на професионалист,здраве му кажи!Започвам твърдо да предпочитам сутрешния блок на БТВ,въпреки водещата,която безумно ме дразни с вечната си въпросителна интонация на финала на всяко изречение.Но май това е за предпочитане пред групичка лигавещи се и тъпо хихикащи.Жалко за Лора!

# 186
  • Мнения: 4 784
Мерси за преразказите.
Оставам с впечатлението, че спокойно "Здравей България" се превръща във своеобразно всекидневно "Горещо" с Милен Цветков.

# 187
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
veni9, не се превръща в горещо  Naughty Просто всяка седмица имат рубрика за морални казуси, като някой е поканен да представи своята гледна точка и да оправдае действията си по спорен мопален въпрос. Първо май бяха Люба Кулезич и Венета Райкова за показната бременност, след това едно момиче и Зара за връзката с възратни мъже, днес Ива и Деси за траура на съпругата  Peace Мисля, че въпреки че разговорът става доста разгорещен и на места взривоопасен, се получава интересна дискусия за неща, за които по принцип хората само шушукат, а не се осмеляват да говорят. Фактът, че досега всички поканени са приели предизвикателството да участват в тази рубрика, говори красноречиво, че те също имат нужда да обеснят поведението си и моралните си разбирания пред публиката. Е, има и малко жълто в цялата работа, ама нали все пак канят засегната страна, а не трупат клюки без основание.  Whistling

# 188
  • София
  • Мнения: 2 430
Наистина доста взе да жълтее "Здравей България",лошото е ,че и Лорчето взе да поддава.А за днешните изцепки и нападания срещу Ива просто нямам думи.Много съм възмутена.Този Милен е по-зле и от Албена Вулева

# 189
  • Мнения: 96
Леле, гледахте ли скандала?
Милен е направо във вихъра си...

# 190
  • София
  • Мнения: 9 879
Леле, гледахте ли скандала?
Милен е направо във вихъра си...

Какъв скандал?

# 191
  • Мнения: 212
Леле, гледахте ли скандала?
Милен е направо във вихъра си...

Какъв скандал е станал?Аз пак съм на работа и му отървах края. Confused  То цялото предаване напоследък е скандално Mr. Green

# 192
  • Мнения: 96
Адвокатката на ТЕлбизов ги обвини,че се гаврели с него и сестрите Белнейски и като не можа да я надвика, Милен излезе от студиото и я остави с Лора, обаче мадамата не му се даде и си каза каквото искаше
Големи викове бяха, надвикваха се двамата, та му каза, че няма да му позволи да си прави шоу от нейното гостуване, а ще каже каквото иска.

# 193
  • Мнения: 421
eее това не е било за изпускане...Милен да се предаде без бой Joy Joy Joy на няква лелка

# 194
  • Мнения: 380
Адвокатката на ТЕлбизов ги обвини,че се гаврели с него и сестрите Белнейски и като не можа да я надвика, Милен излезе от студиото и я остави с Лора, обаче мадамата не му се даде и си каза каквото искаше
Големи викове бяха, надвикваха се двамата, та му каза, че няма да му позволи да си прави шоу от нейното гостуване, а ще каже каквото иска.

 обаче забеляза ли после Милен как седеше без да му се чуе гласът доста време,само Лорчето дискутираше доколкото можеше да вземе думата от тази хала-адвокатката Joy Явно Милен са го  скастрили по слушалките че прекалено се изхвърля в двубоя Mr. Green Mr. Green

Ами как ще се предаде,мълчанието му беше за минути,после пак се сдрачкаха с тази на висок глас Joy

# 195
  • Мнения: 372
Е, Милен се оля! Да препишеш убийство на човек не е шега работа. С това "хипотетично" кой знае на колко хора е повлиял. Според мен прав беше адвокатът да се ядосва на начина по който Милен представя нещата. Дори и да има предположения и въззможност да го е извършил нужни са и доказателства, а не само да подхвръкваш в студиото и да питаш "Възможно ли е?, Възможно ли е?"

# 196
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
ама той Милен има данни от полицията,както се видя,и на тяхно основание задаваше въпроси...сега,ако доказателствата са извъртяни или фалшифицирани,недай си боже,от олицията,то Милен каква вина има за това?Човекът си задаваше въпросите,и си е прав,навсякъде по медиите се тръби тази информация,а адвокатката отишла там и ги обижда,все едно Милен е обществен враг номер едно!И с цялата си наглост го пита-вие къде бяхте в деня на убийството,все едно не нейния клиент е обвиняем!!!

# 197
  • Мнения: 652
Здравейте момичета.
С ваше позволение, ми се ще да искажа мнеието си за новото лице на Здравей България!
Смятам, че предаването само спечели с  Милен.  Стана по-раздвижено, по-тонизирано - като за сутрин. Така тръгваш по ежедневните задачи, без да си намачкан от тежките сутрешни сериозни коментари и обичайните обществени кавги.
Те присъстват в новия облик, но някак си по-съпричастно. Нагледала съм се на сериозни предавания с умно гледащи и журналисти и участници. Както виждате присъстват същите теми, но по друг начин.
Поздравления мога да кажа само!

# 198
  • Мнения: 96
Shedi, и на мен пми беше втръснало сутрин рано да ме обливат с политически коментари, спорове и прочие. Имах нужда от нещо по-леко и неангажиращо докато си пия кафето или се гримирам, което да ме зареди с положително настроение за деня. В този смисъл, и на мен ми харесва новата концепция, но Милен прекалява понякога. Все пак предаването не е моноспектакъл (той си има такъв по-късно през деня) и защо канят гости, ако ще слушаме как Милен крещи срещу тях?

 обаче забеляза ли после Милен как седеше без да му се чуе гласът доста време,само Лорчето дискутираше доколкото можеше да вземе думата от тази хала-адвокатката Joy Явно Милен са го  скастрили по слушалките че прекалено се изхвърля в двубоя Mr. Green Mr. Green

Ами как ще се предаде,мълчанието му беше за минути,после пак се сдрачкаха с тази на висок глас Joy

Абе явно го сектирдосаха, щото се завърна безславно Joy[/color]

# 199
  • Мнения: 421
Момичета къде мога да го гледам?някой ще пусне ли линк ,моля

# 200
  • Мнения: 96
Виж в Neterra, но не знам дали са го качили вече newsm78

# 201
  • Мнения: 421
ще проверя,би трябвало да е качено.скандалите бързо се разспространяват Joy

# 202
  • Мнения: 212
Ако го няма сега,до довечера ще го пуснат със сигурност.В добрия стар vbox7 са много бързи за такива работи Wink

# 203
  • Мнения: 2 577
eее това не е било за изпускане...Милен да се предаде без бой Joy Joy Joy на няква лелка
ООООООООО, хич не беше лелка, приличаше на мутреска, при това с тунинг малко в устата Mr. Green
Много устата тази адвокатка ooooh!

Предавенето лично мен ми харесва - има живец, тези тромави политически сутрини тип - "агенте, предай се" и " В Русия съм, В Русия съм" така ми опротивяха, че добре стана с новостите.
Милен е провокатор - той вчера сам го каза на дискусията за вдовиците - моето мнение не е такова, но аз задавам въпросите на хората...
Ами прав е! Щом успява да провокира, значи си върши работата.
Лора си личи, че се кефи и се забавлява.
Играят го - тя сухарката, той разчупен и провокативен.
Определено все повече ми харесва сутрешния блок и противно на повечето мнения тук, Люба Кулезич е изключителен интелектуалец и лично мен ми провокира мисленето.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 10:07 от Луда Яна

# 204
  • Мнения: 212
eее това не е било за изпускане...Милен да се предаде без бой Joy Joy Joy на няква лелка
ООООООООО, хич не беше лелка, приличаше на мутреска, при това с тунинг малко в устата Mr. Green
Много устата тази адвокатка ooooh!
съвсем разбудихте любопитството Mr. Green ако на някой му попадне линк, моля дайте насам Mr. Green

# 205
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
а на мен адвокатката страшно ми приличаше на певицата Кали... Rolling Eyes
даже като включих,тя беше вече там,и си викам,а,Кали защо така говори на Милен Thinking

# 206
  • Мнения: 421
еми,че тогава тя адвокатката -мацка бре,не леличка.е сори,че я обидих Joy

# 207
  • Мнения: 652
Именно, Ласи, именно!
Необходим е според мен по-серт човек, който да не примира пред гостите си или да ги засипва с въпроси тип "ще те накарам да ми кажеш". Това е неговия стил. Коритаров имаше друг прийом, със същата степен на дразнене -той задаваше непрекъснато един и същи въпрос в различна форма, нападателно. Милен някак си приземява нещата, правейки ги по-ежедневни с начина си на общувае - това, според мен, е необходимо за едно ежедневно предаване.

# 208
  • Мнения: 96
Важното е,че Милен постига целта си - факта, че го обсъждаме тук е показателен за ефекта, който постига Laughing

А адвокатката - много устата мадама, изкефи ме направо!

# 209
  • Мнения: 452
абе какъв е тоя младеж дето пуска някви клипчета уж много интересни???????На кой е син или лИбовник та го пуска в ефир всеки ден !Ей такав работа дай всекиму- да не правиш нишо и да ти плашат за това -------------срам за НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ да  допуска подобни хора да се появяват наред с доказани имена

# 210
  • Мнения: 44
По сценарий ми се струва, че има лека заигравка между Лора и Милен и се чудя да не би да стане както се случи с Рашков и Мария  Simple Smile

# 211
  • Мнения: 96
Какво се е случило с Рашков и Мария?

# 212
  • Мнения: 601
Май се загаджиха

# 213
  • Мнения: 1 217
Сигурно имате предвид Рачков Mr. Green Не вярвам нещо кой знае какво да се е случило,веднъж даваха и него,и жена му с детето по телевизията,сториха ми се щастливи и сплотени,пък и да е имало нещо,тяхна си работа.
Ако мога да си позволя малко отклонение бих казала,че Милен Цветков,в неговото си предаване,понякога се държи много студено с гостите .Веднъж имаше едно момче, на което убили баща му,и разказваше за перипетиите си с правосъдието,а той с един такъв,грубо казано парвенюшки тон и вдигане на раменете,след като се свърза с някаква прокурорка по телефона:"Добре,кажи какво правиме.Ето,тя казва....Какво искаш да направиме?" Никаква позиция не изказа.След това неусетно се премина към репортаж от встъпването в длъжност на новоизбрания президент на Америка,Обама и около 2-3 минути наблюдавахме ескорта на служебните коли.Хубаво,добре,нека бъдем обективни,и аз симпатизирам на Обама,но ми се струваше,че може да отдели още малко време на момчето,или поне да не говори с този студен тон.Иначе според мен между него и Лора Крумова има толкова заигравка,колкото има в отношенията му с всяка една зрителка,или гостуваща в неговото предаване.

# 214
  • Мнения: 212
Милен Цветков,в неговото си предаване,понякога се държи много студено с гостите .
И аз съм го забелязала Peace  Разбирам,че иска да изпъкне с индивидуално и оригинално държание,но на моменти се улива.Държи се с гостите на предаването си, сякаш са някакви глупаци а той милия, едва ли не най-умния сред всички ooooh!

# 215
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Рачков не беше женен за майката на детето си,освен това тя го напусна още миналата година,докато се снимаше Сървайвър,понеже е част от екипа,и май там си намерила друг...
а според клюките Мария и Рачков наистина са гаджета,даже живеели заедно Peace

# 216
  • Мнения: 77
Абе къде е Милен Цветков? Днес го няма в предаването!  newsm78 Не, че ми липсва, ама пусто любопитство!  Laughing

# 217
  • Мнения: 380
Хмм,момичета,къде беше изчезнал Миленчо днес,аз като че ли имам спомен че отначало си беше там,но докато приготвя детето за ясли и....след 30мин.го няма че чак до края Sad
И да ви кажа прекалено спокоино ми беше без него,дори и ТВ-то беше почти на муте Wink

# 218
  • Мнения: 77
sisi86, аз мисля, че въобще го нямаше в началото. Уж гледах от началото до края  newsm78

Сигурно има санкция от НОВА след вчерашния скандал!  newsm78

# 219
  • София
  • Мнения: 5 750
Отишъл е на ски. От понеделник пак ще е на линия.

# 220
  • Мнения: 421
Отишъл е на ски. От понеделник пак ще е на линия.


иеее супер си, Peaceглавата ме заболя да го мисля,тоя миленчо,къде из4езна.нали ми е любимец какво да правя....

# 221
  • София
  • Мнения: 5 750
Отишъл е на ски. От понеделник пак ще е на линия.
Който е станал, когато почва предаването, е информиран Mr. Green

# 222
  • Мнения: 607
sisi86, аз мисля, че въобще го нямаше в началото. Уж гледах от началото до края  newsm78

Сигурно има санкция от НОВА след вчерашния скандал!  newsm78
А какъв скандал е имало вчера?

# 223
  • Хасково
  • Мнения: 224
Какво се е случило с Рашков и Мария?
  Сори за спама. Рачков и Мария са гаджета и в миналия брой на Стори имаше интервю и фотосесия с тях и там разказаха как са се залюбили.

# 224
  • Мнения: 380
sisi86, аз мисля, че въобще го нямаше в началото. Уж гледах от началото до края  newsm78

Сигурно има санкция от НОВА след вчерашния скандал!  newsm78

Божеее,ами аз кво съм гледала,възможно ли е вече да ми се привижда  Милен,то вярно че когато и да включиш е все на екран,ама....аз направо се улях,чак да го гледам когато го няма:35: Joy
А mausbeni ,верно ли е това че е на ски,всмисъл казаха ли наистина в предаването че е на ски?

# 225
  • София
  • Мнения: 605
Като журналист повече харесвам Кориратов от Цветков. Определено в първите предавания Лора беше доста напрегната, но вече си работят добре като колектив и наистина доста разтоварващо е станало предаането

# 226
  • Мнения: 77
А какъв скандал е имало вчера?

Ами преди няколко дни, Милен интервюира съпругата и брата на заподозрения за убиец на сестри Белнейски! Разговорът беше доста провокативен!
На следващия ден в студиото беше адвокатката на въпросните хора и пак имаше "сблъсък" и по едно време Милен напусна студиото! Уж така му казали в слушалката! - Това в общи линии!


sisi86,  то наистина, когато и да включиш ТВто все Милен Цветков на екран  hahaha


п.с. Достоверна ли е информацията за ски почивката! Струва ми се странно някак си! Все пак можеше събота и неделя да е на ски, а не в работен ден.  Thinking

# 227
  • Мнения: 3 634
п.с. Достоверна ли е информацията за ски почивката! Струва ми се странно някак си! Все пак можеше събота и неделя да е на ски, а не в работен ден.  Thinking


О, той е запален скиор, макар и да не е много опитен. Миналата зима цяла седмица беше на ски и ЧМЦ го водеха гост-водещи. А и той го каза в началото на тази седмица - в петък Лорчето ще е сама.

# 228
  • Мнения: 4 785
Аз в сряда гледах, че излизах по-рано и той разправяше, че Лора ще се шири сама в петък, защото той заминава на ски. Т.е. не е заминал принудително в почивка, ми си е баш планирана  Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 943
Скучно и вяло беше сутринта предаването   Naughty (даже гледах и Бареков по едно време  Sick).
Айде да си идва, че да е по-интересно и разчупено.

# 230
  • Мнения: 212
Е, Лорчето и сама се справя,тъкмо да се наприказва,че като се върне Милен пак няма да може да вземе думата Joy

# 231
  • Мнения: 164
Сутрешното предаване наистина е готино беше ми писнало да слушам от сутринта само гадости и политика.

# 232
  • Мнения: 212
Сутрешното предаване наистина е готино беше ми писнало да слушам от сутринта само гадости и политика.
Да,това е плюса на обновеното предаване.Много си харесвам Коритаров,но политическата информация,докато си мия зъбите и пия кафе,ми действаше доста тежко Mr. Green

# 233
  • Мнения: 1 817
И на мен не ми се слушт сутрин политически теми.
Милен ми харесва. Директен е. И става все по-добър.
Ама в тази телевизия където и да погледнеш все Милен или Гала. Малко множко май идват. Макар че и двамата ги харесвам.

# 234
  • Мнения: 11 607
Да питам....Някой тази сутрин гледал ли е какво са давали за Десислава и дали го има качено някъде?

# 235
  • Мнения: 184
Маме, гледах с едно око. Мон Дийо (или както се пише) пусна стари клипове на Десислава, каза, че след посещението си в САЩ е променила визията си, видяла е много руси хора там и се е изрусила, имала екстеншъни. Лора няколко пъти вметна, че е много талантлива. Мон Дийо съжали, че Десислава няма добър продуцент и не е толкова популярна, колкото заслужава в последните години. Следващата седмица щял да покаже преди и след на Лора и Милен.

# 236
# 237
  • Мнения: 377
Момичета, какво мислите за това сладко момиченце, представящо различни клипове, известни на всички ни?Отгоре на всичко прави някакви нещастни опити да пее!Незнам, що я пускат - подиграват ли й се и защо ни задължават да слушаме смешните й напъни да изкара нормален звук???? ooooh!
Просто нямам думи за самочувствието на хора дето не стават! newsm78

# 238
  • Мнения: 824
И аз се чудя ,каква и е ролята!Че не може да пее е ясно!

Общи условия

Активация на акаунт