Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 593
  • 238
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 784
Краят на днешното предаване беше уникален. Едва ли в друга национална медия има такъв резил. Най - ме отврати Л.Кулезич, изключително просташко държание и реплики. Милен Цветков стои , подхилква се и гледа сеир.  Въобще не мога да си обясня до кога смятат така да продължават да се излагат?
За представянето на прогнозата за времето просто нямам думи. Ужас.

# 121
  • Мнения: 4 187
Не ми е приятен Милен, как можаха да го върнат  ooooh!.  Не стига, че заема екранно време след обяд, но и да ми го навират в лицето сутрин  Crossing Arms. Какво лигаво поведение  Tired, как може да претендира за професионализъм ..... Нова тотално ще бъде заменена с нещо друго, щом започнах да предпочитам компанията на Бареков и Петя  #Crazy.....
Тази сутрин имаше бойкот, телевизорът беше изключен.

# 122
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Харесвам го като водещ.
Радвам се, че точно него избраха за сутрешният блок  Peace

# 123
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
и аз го хресвам,както и целия сутришен блок:)
а най-харесвам как представят прогнозата за времето-адски ми е забавно Laughing

# 124
  • Мнения: 1 325
Има ли някъде качено предаването с Люба и Венета?Ако го няма все още силно се надявам скоро да го качат.

# 125
# 126
  • Мнения: 421
и аз на това се надявям.питах вече 3 пъти,но ...глас в пустиня

# 127
  • Мнения: 1 325
pick a boo , голямо благодаря Hug

# 128
  • Мнения: 4 393
Аз все още си скърбя по Коритаров, сега сутрин само тероризирам дистанционното, не мога да си намеря място.И вече си пускам музикалните програми и чакам да дойде 16.02.че да почне "На кафе"-то аз и за него си скърбя вече тооолкова години  newsm45

# 129
  • Мнения: 2 070
Аз все още си скърбя по Коритаров
и аз  Cry много ми липсва  
в едно интервю каза че има някаква идея за предаване  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 247
Лично мое мнение е, че Милен Цветков упорито върви по пътя на "проф." Вучков и също като него след някоя и друга годинка ще става само за вицове- не и за журналистика.
Жалко за Коритаров, защото предаването беше великолепно с него. За мен всяка сутрин беше удоволствие сутрин да си пия кафето с предаването. Откакто обаче се появи Цветков предпочитам другите канали пред Нова.....

# 131
  • Варна
  • Мнения: 25 317
Жалко за Коритаров, защото предаването беше великолепно с него. За мен всяка сутрин беше удоволствие сутрин да си пия кафето с предаването. Откакто обаче се появи Цветков предпочитам другите канали пред Нова.....

И аз така. Изобщо не ми харесва новия вид на предаването. Коритаров и Лора бяха много по-добри.

# 132
  • Мнения: 183
И аз не го харесвам,прави шоу ,а не сутрешно предаване  Sunglasses

# 133
  • Мнения: 4 784
Не мога да възприема Лора Крумова в такъв вид предаване. Губи ми се. Вярно, че все гледам след 9, когато вече само жълтини дават, но все пак, някак ми е просташко това предаване. А тази сутрин отново попаднах на л.Кулезич, отвратителна жена.

# 134
  • София
  • Мнения: 23 128
veni9, напълно споделям мнението ти!
Аз пък останах като гръмната, когато разбрах, че псевдонимът Лора Кварц принадлежи на другарката Кулезич  Shocked Е, не че статиите й под този псевдоним не отговарят на начина й на говорене и изказ - надути, претенциозни и високопарни! Според мен тя няма дълго да се задържи в Нова, такова предчувствие имам  Wink
А само на мен ли ми се струва, че Миленчо мааалко се е кротнал... В смисъл, че не го раздава толкова емоционално и разюздано, колкото в първите предавания? И все пак предпочитам Милен пред неадекватното държание на колежката на Бареков, на която така и не можах да запомня името  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт