Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 583
  • 238
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 301
А, че той сега пък на мястото на Коритаров ли е? Ужас, хич няма и да го гледам.
Дразни ме това човече. Вика, крещи, прекъсва хората, не проявява уважение към събеседниците си. Прилича ми на селска клюкарка.

# 61
  • Мнения: 212
Много ме накефи тази сутрин .... гледах Миленчо в сутрешния блок и имаха обаждания от зрители.
Всяко второ обаждане започваше с думите "Лорче, толкова беше хубаво това предаване когато го правеше само ти. Сега с тоя Миленчо стана  Sick Sick" И Милен направо газ пикае Simple Smile Голям майтап Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 2 430
Много ме накефи тази сутрин .... гледах Миленчо в сутрешния блок и имаха обаждания от зрители.
Всяко второ обаждане започваше с думите "Лорче, толкова беше хубаво това предаване когато го правеше само ти. Сега с тоя Миленчо стана  Sick Sick" И Милен направо газ пикае Simple Smile Голям майтап Simple Smile
Много се върза и му личеше Mr. Green

# 63
  • Мнения: 11 747
Ами, дано пък си вземе бележка и се поправи! То лошо няма, никой не е безгрешен! Въпроса е да се спреш на време или изобщо някога да се спреш  Tired

# 64
  • Мнения: 24 467
Гледам го сутрин, докато се обличам за работа, обичам този сутрешен блок.
Специално в случая Цветков ми стои повече за водене на самостоятелно предаване, прекалено, като че ли, узурпира това, а той не е солист, добре е, ако остане тук, да го осъзнае и да поработи в насока колективно водене на програмата.

# 65
btv са отбелязали най-висок рейтинг на 19.01.2009..., когато Милен Цветков ги включи да му четат вестниците  Wink
p.s.: GET REAL !!!!!!!!!!!!

# 66
  • Мнения: 3 504
относно рейтинга, висок бил, защото Лили Иванова била гост на водещата, поне така разбрах тази сутрин, докато се подготвях за работа.

# 67
  • Мнения: 2 414
А, че той сега пък на мястото на Коритаров ли е? Ужас, хич няма и да го гледам.
Дразни ме това човече. Вика, крещи, прекъсва хората, не проявява уважение към събеседниците си. Прилича ми на селска клюкарка.
Peace

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Милен - ще го преглътна някак, Лора е ужасно скучна, а новите същества - Меги, Мон Дьо и Анчето са просто Sick.

# 69
  • Мнения: 4 784
Не съм гледала качествено. Каква е ролята на въпросните нови същества?

# 70
  • Мнения: 3 634
Не съм гледала качествено. Каква е ролята на въпросните нови същества?

Запълват дупки и в крайна сметка се получава една говорилня, в която всеки надвиква другия.  Rolling Eyes Една свястна прогноза за времето немогат да прочетат. 

# 71
  • София
  • Мнения: 6 302
Да, тези новите същества са наистина....  Mr. Green некви недорасли (не по възраст само) Тук включвам и онзи младеж, дето нещо се опитва нещо показва на компютъра... Много е тъпо всичко това. Анчето пък... не знам, аз си мисля, че са я взели за бъзик....  hahaha

# 72
  • Варна
  • Мнения: 692
Милен не го харесвам, но приветствам новата концепция на предаването!
Омръзна ми от сутрин до вечер да ме занимават с политика. Нужно ми е сутрин, докато се приготвям за работа, като фон от телевизора да получавам доза положителна енергия, нещо забавно. Не го гледам от начало до край, само откъслячни моменти, май се лигавят повече отколкото трябва.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 11:39 от Amica

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Младежът с компютъра е толкова дезориентиран, чудя се дали и той знае какво иска да показва. Отвратително е станало предаването. Човек и за една прогноза за времето трябва да превключва на друг канал. Тая, "синоптичката", по-добре да не се показва изобщо и да махнат прогнозата. Аз по-скоро харесвам Милен, но предването е изключително слабо.

# 74
  • Мнения: 1 650
Такива лиготии с тоя сутрешен блок.. направо...тоя Милен разваля предаването.

Общи условия

Активация на акаунт