Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 577
  • 238
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 070
След завръщането на Милен Цветков в Сутрешния блок на Нова Тв, започнах почти с удоволствие да гледам Бареков и Канал 1...  Tired
Joy hahaha
и аз  Mr. Green  не че не го харесвам но  ако ще води по-добре да е сам

# 91
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Винаги съм предпочитала сутрешния блок на Нова. Лора ми е една от любимите водещи, с Коритаров стояха много добре на екран. Сега също гледам сутрин Нова, въпреки че напоследък никак не харесвам поведението на МЦ пред камера  Confused Прекалено самоуверен, крещи, прекъсва, с две думи взе да селянее  Rolling Eyes Обаче другите навлеци според мен са излишни. Мондьо  Sick Да не говорим онзи младеж какви тъпи клипчета пуска и още по-тъпи коментари. Двама водещи само са ОК за мен.

# 92
  • Мнения: 113
А какво ще кажете за включванията на Люба Кулезич?

# 93
  • Мнения: 3 634
А какво ще кажете за включванията на Люба Кулезич?

Чакам я с нетърпение в понеделник да се захапят с Венета. Бой с кучки!  Laughing

# 94
  • Мнения: 459
А какво ще кажете за включванията на Люба Кулезич?

Чакам я с нетърпение в понеделник да се захапят с Венета. Бой с кучки!  Laughing

Нещо съм изпуснала? Били пояснила-каква Венетка?

# 95
  • Мнения: 3 634
Днес по някое време ги чух да се уговарят, че ако Венета Райкова се чувства добре ще е гост в понеделник. Нещо Люба е изсъскала по неин адрес и сега ще ги срещнат в студиото.

# 96
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
На това му се казва сеир  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 421
що ако се чуствала Венета? Д а не е родила случайно?

# 98
  • Мнения: 23 272
Винаги съм предпочитала сутрешния блок на Нова. Лора ми е една от любимите водещи, с Коритаров стояха много добре на екран. Сега също гледам сутрин Нова, въпреки че напоследък никак не харесвам поведението на МЦ пред камера  Confused Прекалено самоуверен, крещи, прекъсва, с две думи взе да селянее  Rolling Eyes Обаче другите навлеци според мен са излишни. Мондьо  Sick Да не говорим онзи младеж какви тъпи клипчета пуска и още по-тъпи коментари. Двама водещи само са ОК за мен.
Peace този Мондьо,онзи с клипчетата и момето,дето обикновено нищо не казва,Маги ли беше,Ева ли/която говори за музика/,аааа........и Вашето Слънце....нямам думи,пълна пародия.Лора някак стои отстрани ,не се вписва в този псевдо-блок,подходящ повече за следобедните часове.

# 99
  • Мнения: 995
Люба Кулезич никога не ми е била приятна, но е страхотно попадение и аз я чакам с нетърпение! Дори съм ужасена колко съм съгласна с нея Laughing
А Венета както обикновено се изложи, толкова е плоска, въпреки напредналата бременност. Въобще не разбра какво и говори Люба Shocked

Милен е чудесен! Блокът не е перфектен, но е най-забавното в ефира. Всички други сутрешни програми ми лъхат на мухъл. Ако преместят Лора да води "Часът на Лора Крумова" всичко ще си дойде на мястото.

# 100
  • Мнения: 824
Люба Кулезич никога не ми е била приятна, но е страхотно попадение и аз я чакам с нетърпение! Дори съм ужасена колко съм съгласна с нея Laughing
А Венета както обикновено се изложи, толкова е плоска, въпреки напредналата бременност. Въобще не разбра какво и говори Люба Shocked

Милен е чудесен! Блокът не е перфектен, но е най-забавното в ефира. Всички други сутрешни програми ми лъхат на мухъл. Ако преместят Лора да води "Часът на Лора Крумова" всичко ще си дойде на мястото.
Какво трябваше да разбере Венета?
Какво да направи,да се крие ,че е бременна ли?

# 101
  • Мнения: 23 272
Люба Кулезич се изложи тотално,според мен.Никога не съм харесвала Венета,но този път тя се държа на ниво.Не виждам на Кулезич какъв й бе проблема??!!

# 102
Лелелеле Днеска Минета Райкова и Люба Недоебезич 20 минути взривиха екрана от крясъци. Причината била някаква дописка, предполагам в Уикенд, на г-жа Недоебезич по повод бремеността на водещата и как тя я рекламирала и продавала. Цветков през цялото време ги зяпаше и гледаше сеир. Лорчето нещо беше болно и ако ги бяха оставили още 20 минути щяха да се сбият. Венета действително беше права, че е супер неколегиално Недоебезич, която също прибира хонорар от Нова тв да подбива имиджа на едноо от най-рейтинговите предавания в съботния часови пояс вечерта. А Кулезич както винаги със закостенелите си маниери и ограничено мислене, с особеното си отношение към пошлостта в стил Юлиан Вучков очевидно е прибрала пари от бремеността на Райкова под формата на хонорар от вестника. Липсваха само Ива Николова и онази женица пискливата, Руслана май се казваше, продуцентите спокойно можеха да ги пуснат от 7 до 9.30 и да ги оставят на автопилот. Но съм изненадан, до преди 2 месеца много рядко се подписваше под материалите си, а сега изведнъж - каква е тая жажда за слава. Иначе Милен и Лора се излагат суперяко с тея новобранци. И въобще концепцията - влизат, излизат някакви хора, имат по един гост, който обикновено не казва нищо, айде това може да се преглътне, ама Мондьо ли е, Кондьо ли е + Недоебезич накрая ме закопават. И сега на практика не ми остана нито един блок - Бюреков не мога да търпя и за 5 минутки, онези двамата зализаните по БНТ са безкрайно скучновати, по ТВ7 е някаква подобна простотия като Милен Цветков, по ББТ - 3 часа нищоговорене и обсъждане на теми, които интересуват само хората от 3 апартамента в конкретна кооперация, а за СКАТ нямам думи.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 10:04 от chiuaua

# 103
  • София
  • Мнения: 4 412
Люба Кулезич беше много неприятна и неоснователно нападаше Венета. Няма как бременна жена да се скрие и да спре да работи. Отивам да напиша гневно писмо да Нова!

# 104
  • Мнения: 459
А Венета както обикновено се изложи, толкова е плоска, въпреки напредналата бременност. Въобще не разбра какво и говори Люба Shocked


То май  тази лелка Люба не знаеше какво точно искаше да каже! Голяма излагация!

Общи условия

Активация на акаунт