Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 602
  • 238
  •   1
Отговори
# 150
  • България
  • Мнения: 432
На мен новата концепция на предаването, а в частност и участието на Милен Цветков ми харесва повече от старото  Peace. Писна ми от тежка политика, наистина ми е по-приятно сутрин докато си пия кафето, да не ме натоварват със сложни политически и тежки социални проблеми. Предпочитам весели клипчета и приятен майтапчийски разговор в студиото, а не мастити политици, дето все ми обясняват колко сме добре и колко съм тъпа, че не го разбирам Sick.

А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него- не е все едно дали си прави майтапи с 50 годишен чичка или с по-млад. hahaha

Който иска сериозни теми, нека си гледа Бареков Mr. Green.
А, вчера и днес имаше доста сериозни теми. Видя се какво става в държавата.

# 151
  • Мнения: 4 784
А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него...
Явно различни предавания гледаме. Аз все като съм гледала, горката изглежда все едно се чуди къде да се скрие от срам. Сияние от нейна страна не съм забелязала.

# 152
  • Мнения: 4 393
А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него...
Явно различни предавания гледаме. Аз все като съм гледала, горката изглежда все едно се чуди къде да се скрие от срам. Сияние от нейна страна не съм забелязала.

Подкрепям  Peace Лора, горката, се чуди в кое предаване изведнъж попадна-много жалко за свястното предаване...превърна се в цирк!А за Анчето просто нямам думи!!!

# 153
  • Мнения: 601
Много се лигави Милен Цветков.

# 154
  • Мнения: 106
На мен ми харесва - свежо, по-разчупено, забавно.

# 155
  • Мнения: 212
"Здравей България" си ми харесваше в стария състав Лорчето и Коритаров Confused Сега Лорчето до Милен ми изглежда някак неестествено newsm78
Опитват се да направят нещо по-разчупено и по-освободено,но нещо май не се получава?

# 156
  • София
  • Мнения: 1 357
Като цяло аз също предпочитам "Здравей, България" в стария й формат. Не че не харесвам Милен Цветков и особено Лора. Но някак според мен изобщо не си пасват - и като поведение, и като стил.
А какво ще кажете за това недоразумение на природата Мон Дьо? Като го видя на екрана, броя до десет, защото ми иде да метна нещо тежко по телевизора.

# 157
  • Мнения: 4 784
А какво ще кажете за това недоразумение на природата Мон Дьо? Като го видя на екрана, броя до десет, защото ми иде да метна нещо тежко по телевизора.
Joy Joy Не съм имала "късмета" да попадна на него.

# 158
  • Мнения: 212
Няма друг като Мон Дьо rotfImbo Много е зле горкия!

# 159
  • Мнения: 230
Никога не мога да гледам целия блок, но ми харесва освежаването на атмосферата. Коритаров е категоричен професионалист, спор няма. Просто, ми беше тегаво да започвам деня си с предаване тип Панорама всяка сутрин. В този смисъл, новата концепция е по приемлива за мен. Има доста неща за изглаждане, разбира се. Нека дадем време на екипа.
Моят коментар за онова, което не ми допада в часовия диапазон, който гледам:
- Синопричната прогноза - стремежът към разчупване не се получава
а) Специално за времето, не изпитвам нужда от някакви еквилибристики, за да бъда информирана по темата.
б) Девойката чете мн. нешколувано. Не умее да диша правилно, това лично за мен е мн. дразнещо.
- Мисля, че се попрекалява с клипчетата, като обем. Нека има такова нещо, но да бъдат по-малко, но по качествени.
- Имам някакво цялостно усещане, което ми напомня за следното: така се чувствам, когато видя дреха от лош плат с хубава кройка и обратното - от хубав плат с лоша кройка,.. във всеки случай, нещо не е наред,... засега. Но аз съм оптимист!

Най положителната промяна за мен, е свързана с тандема Лора/Милен - интелигентни, мислещи, разчупени. Кефят ме, определено. Не сматам, че Лора се чувства зле в компанията на Милен. Той е по-напорист по природа, а тя е по улегнала по принцип. Така, и двамата са естествени  и не смятам, че Милен й отнема нещо с поведението си.   

# 160
  • Мнения: 65
Споделям мнението и коментарите на pick a boo.  Naughty
Определено предаването сега е по-свежо, но като всяка нова концепция има нужда от изчистване и ошлайфане на детайлите. Пожелавам им успех.

# 161
  • Мнения: 2 401
А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него...
Явно различни предавания гледаме. Аз все като съм гледала, горката изглежда все едно се чуди къде да се скрие от срам. Сияние от нейна страна не съм забелязала.

Лора сис сигурност няма как да сияе при положение, че не може да вземе думата. С Коритаров очевадно и беше по-добре.
Според мен ще отпадне не след дълго. Милен не търпи конкуренция  Sick

За копието на Азис вече писах, но и тия двете смотли - тази с музиката и тази с времето..за съжаление само такива могат да оцелеят покрай Милен.

# 162
  • Мнения: 381
... но и тия двете смотли - тази с музиката и тази с времето..за съжаление само такива могат да оцелеят покрай Милен.
олеее,немога да се сдържа,умрях от смях,все едно че аз съм го писала,много са ми тъпи и двете ,и честно казано през повечето време дори ги прескачам с дистанционното.  Whistling

# 163
  • Мнения: 225
 Завършен лигльо.
 Понеже стана въпрос и за музикалната редакторка- имам чувството, че за нея  глупендерските напъни на бившите спайски и бритни спиърс са пример за нещо качествено в музикално отношение-щом ни ги натрапва.Груба грешка. Само като я видя да сяда на стола и превключвам.

# 164
  • Мнения: 421
за да се задържи толкова дълго на екран/милен цвтков/ ,има за какво си мисля аз.явно шефовете на всички телевизии в които премина го харесват

Общи условия

Активация на акаунт