Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 572
  • 238
  •   1
Отговори
# 165
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
и не само шефовете,и хората....
уж не го харесват някои,а постоянно го коментират и обсъждат,или се обаждат в предаването я да го навикат,я да го напсуват...
и антирекламата си е  един вид реклама...

# 166
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Права си, това е странно. Аз като не харесвам някой, просто не го гледам. Последното, което ще направя е да тръгна да му се обаждам Whistling

# 167
  • Мнения: 421
Права си, това е странно. Аз като не харесвам някой, просто не го гледам. Последното, което ще направя е да тръгна да му се обаждам Whistling


точно така е! Peace а тука какво се получава ,4е хем не го харесват,хем и го гледат ,а някои редовно Rolling Eyes.незнам това мазохизъм ли ще да е....

# 168
  • Мнения: 4 785
Понеже за моя беда ставам рано сутрин вече и по навик включвам Здравей България. В началото ми носеше добро настроение, сега също. Но понякога ми се иска и мъничко по-сериозно. Вчера гледах някви уникални типажи - един пуска клипчета - първо ги бях гледала, защото това са популярни клипчета от нета, второ - уникален коментар "Мънн... ми тука сяяяя виждаме.... ..... кво виждаме, ми един човек виждаме, много е смешен..." - и това има няма някъде 10 мин. поне. Няма лошо и без друго аз по това време си изправям косата не ми е голям проблем, обаче дойде някакво момиче да коментира "против Св. Валентин" - ма тя няква неориентирана, през цялото време повтаряше "Е нали съм Емо дете...." - очаквах бръснарското ножче, да си сложи край на мъките.... После цъфна няква претендираща да е моето Слънце.... Дойде и Кулезич, да ми навира възвишеното си чувство за култура, при все, че я бяг гледала миналата седмица - не ми се получи. Очаквам да има и още типажи. като гледам във Фейсбук коментарите мнението е като моето - свежо предаване, наистина с хубав замисъл, обаче е минало границата на лигавщина и несъдържателност. Иначе харесвам и Лора и Милен Цветков за водещи на сутрешния блок.  Peace

# 169
  • Мнения: 4 784
Коментираме това, което сме видели, което не означава, че го гледаме редовно.

# 170
  • Мнения: 22
Проблема ми е ,че понякога лигавенето им ми идва в много , но като превключа канала и при Бареков се е появил някой сериозен политик и почват да обясняват примерно че в киселото мляко има всичко друго ама не и мляко ама да не се безпокоим ,защото видите ли то все пак нее вредно кво да ги гледам как ме лъжат в очите най - безогледно е май изведнъж ми изглежда лигавенето на Миленчо по нормално той поне не те мисли за балък .Какво ми остава поне не ме натоварва

# 171
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Пуснах за малко днес "Здравей България" и от това, което видях, останах с впечатление, че Милен засенчва Лора. Така ли е? Бяха двамата и имаха един гост - Милен беше доста шумен, а Лора само се усмихваше.

# 172
  • Мнения: 381
тя Лора винаги си е била по-мълчаливата в компанията.
Но научихте ли днес- Милен ще участва в "Страх'',тази сутрин Маги Халваджиян беше рожденник и Милен издаде тайната че щял да яде гадости,тя Лора си се сети де Hug
Но после разправяха че и тя щяла да опита,защото в един от епизодите подготвяли екранни двойки,тя и Милен,Игнатова и Рачков....незнам дали се шегуваха за това Flutter

# 173
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поздравления за Ива, вдовицата на Дими   bouquet
Ако АЗ бях на нейно място, щях да стана и да зашлевя Миленчо, тоз плазмодии  Close
Днес просто прекали...  ooooh!

# 174
  • Мнения: 381
Поздравления за Ива, вдовицата на Дими   bouquet
Ако АЗ бях на нейно място, щях да стана и да зашлевя Миленчо, тоз плазмодии  Close
Днес просто прекали...  ooooh!

 Ами изобщо не е прекалил,той дори си и каза че изобщо не мисли това което и говори и разпитва,а просто такива са му въпросите,и коментарите в жълтата преса,та затова е длъжен да я жегне,защото много хора ги вълнува това,и защото (за разлика от Милен който я познава лично и е ставал свидетел може би на поведението и),много от хората си съставят мнение по вестниците,което специално за Ива,никога не е добро мнeние
Специално аз не осъждам Ива,дори и да е вярно всичко това което се пише за нея,и също вярвам че нищо хубаво не е видяла тя от Дими(лека му пръст)през целия си брак Peace

# 175
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
какво е станало?

# 176
  • Мнения: 4 784
 Thinking Разкажете подробности...

# 177
  • Мнения: 1 367
Аз слушах малко през едно.Но темата беше нещо в смисъл колко време трябва да продължава траурът.Не коментирам доколко е подходяща темата за сутрешно предаване и доколко изобщо има смисъл.Та бяха поканили Ива и Деси Тенекеджиева,която както разбрах,е загубила съпруга си преди десет години.Милен нападаше Ива,че много скоро след смъртта на Дими започнала да се появява по светски събития и дори позирала на мотор,което той нарече цинично/предвид факта,че Дими загина точно след злополука с мотор/.Тя се опитваше да му обясни,че все пак това й е работата,с която издържа себе си и детето.Деси се включи и каза,че е тъпо и безсмислено освен без съпруга си да останеш и рез работа,респективно без доходи,стоейки вкъщи и ревейки.Нещо такова.

# 178
  • Мнения: 381
Ами темата беше озаглавена нещо от сорта" много бързо ли хвърли траура Ива Екимова"
и гостенки бяха Ива и Деси Тенекиджиева,и двете вдовици.
навярно сте чували какво се говори за Ива след смъртта на Дими,че не и пукало ами започнала да си живее живота,моренце,купони,любовници....и това само месец след смъртта на съпруга си.И наш Миленчо му дай само сеири да гледа и започна да я провокира-от тогава спала ли си с мъж,не ти ли идват малко в повече купоните,защо толкова много гадости са се изписали за нея,да не е тя единствената вдовица,с какво провокира това да се пише в жълтата преса за нея,доста им се набивала в очите....ей такива работи.
Ива постоянно говореше за това как се чувствала душевно,как страдала но не го показвала външно,как работата и била такава-да организира мироприятия и съответно да присъства на такива.и за сетен път" На никои не го пожелавам,както и да усети моята скръб от загубата на съпруг",доста си преиграваше момичето,но като се е съгласила да гостува в предаването,се е подготвила сигурно и да е разпъната на кръст Peace

# 179
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
,и също вярвам че нищо хубаво не е видяла тя от Дими(лека му пръст)през целия си брак Peace

да речем, че вярвам/знам в същото...

Но въпреки това. Да не би Лора да не е чела въпросите на зрителите. Ама си мълчеше, има такт и усеща кога и как да се държи. Извинявай, но си е циник и грубиян Милен, та кой каквото ще да казва, включително и той самия.

Момичета, днес темата беше за вдовиците и за това, колко време да са в траур.
Милен много язвително нападаше Ива, Деси Тенекеджиева не му се даде... Намерете нейде предаването... Не е лесно да се опише наглостта на Милен  Close

Общи условия

Активация на акаунт