Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 600
  • 238
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 25 317
Аз пък тази Кулезич я чувам за първи път newsm78 Както и Лора Кварц. Рядко неприятна личност, как стискаше устни докато слушаше Венета, направо ужас. Само тогава съм я гледала, но и нямам мерак да повтарям Stop

# 136
  • София
  • Мнения: 23 128
Аз пък тази Кулезич я чувам за първи път newsm78 Както и Лора Кварц...

Месечинке, тази Лора Кварц (демек Кулезич под прикритие) списва една рубрика за медийни изяви в жълтия вестник "Уикенд"! Там плюе наволя и слага епитети на всеки, който й попадне на мушката  Close

# 137
  • Варна
  • Мнения: 25 317
Аха, ясно. Приляга и, като и гледам змийския поглед ooooh!
Ама какви ги дири в сутрешен блок, и то по Нова? Хайде да беше Скат или 7 дни, нещо такова, по-бива newsm78 Абсолютно съм изтървала, аз още като видях първото предаване с Цветков, се отказах да го гледам и се прехвърлих при конкуренцията Laughing Сега ми стана интересно и за синоптичката, и за останалите дето ги коментирате, ще взема да се прежаля и да го гледам пак някой път Crazy

# 138
  • София
  • Мнения: 23 128
Аха, ясно. Приляга и, като и гледам змийския поглед ooooh!
Сега ми стана интересно и за синоптичката, и за останалите дето ги коментирате, ще взема да се прежаля и да го гледам пак някой път Crazy
Надявам се имаш здрави нерви  Mr. Green Единственото спасение е да погледнеш въпросните субекти от смешната им страна  Peace

# 139
  • Мнения: 4 784
Лора Кварц = Люба Кулезич  newsm78, то и аз не го знаех това. Иначе разбрах, че тя списва в жълтия вестник, ама да си стои там, къде се меси в сутрешните блокове да доразваля обстановката.
Милен някак си като че ли наистина се опитва да е по - сдържан.

# 140
  • София
  • Мнения: 9 893
и аз имам впечатлението,че Миленчо се е кротнал.

# 141
  • София
  • Мнения: 23 128
Лора Кварц = Люба Кулезич  newsm78, то и аз не го знаех това.
Е как - още в началото на предаването стана ясно за Лора Кварц, а също така в дадения по-назад линк към словесната битка между Венета и Люба се коментира този псевдоним. Венета се обръщаше няколко пъти към Кулезич с "г-жо Кварц"  Joy Всъщност Кулезич каза, че никога не е криела, че тя пише въпросните статии под този псевдоним (тъй като много велики писатели също използвали чужди имена, хахаха - да умреш от самочувствието й)!

# 142
  • Мнения: 183
Синоптичката е  ooooh! днес по-едно време каза 'моля ви вдигнете ми го Shocked ,че се повтарям hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha' А относно Лора-ами изобщо не ми се връзва с това пубертетско предаване в което се превръща сутрешния блок на Нова Peace

# 143
  • Варна
  • Мнения: 25 317
Пфу, като ви чета, много ми домъчнява за Лора. Кадърно момиче, а набутано в такава тъпотия. Как можаха така да си изродят сутрешния блок тези?

# 144
  • Мнения: 459
Синоптичката е  ooooh! днес по-едно време каза 'моля ви вдигнете ми го Shocked ,че се повтарям hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha' А относно Лора-ами изобщо не ми се връзва с това пубертетско предаване в което се превръща сутрешния блок на Нова Peace


Такъв шамар исках да й плесна на тази "синоптичка". Много ме изнервя.

# 145
  • Мнения: 4 784
Е как - още в началото на предаването стана ясно за Лора Кварц, а също така в дадения по-назад линк към словесната битка между Венета и Люба се коментира този псевдоним. Венета се обръщаше няколко пъти към Кулезич с "г-жо Кварц"  Joy Всъщност Кулезич каза, че никога не е криела, че тя пише въпросните статии под този псевдоним (тъй като много велики писатели също използвали чужди имена, хахаха - да умреш от самочувствието й)!
Да де, ама аз все хващам предаването към края, а и предимно слушам и явно съм пропуснала подробностите за г-жа Кварц. Blush
А и освен всичко ми е противно да я гледам. Искам да я охарактеризирам, но все неприятни определения ми идват на ум, не са за форума.

# 146
  • Мнения: 222
И аз много съжалявам Лорчето...в какъв филм се забърка с Миленчо.Понякога милата така тъжно гледка отстрани и им тъпри простотията. С Коритаров бяха много добър тандем. А Милен Цветков си е за самостоятелно педаване, въпреки че тия дни наистина "остава" и някой друг да говори.
А за синоптичката... Naughty  Naughty  Naughty отвратителна е. Всеки път се питам - откъде я намериха тая  newsm78

# 147
  • България
  • Мнения: 432
Поздравявам Милен Цветков. За съжаление са малко такива журналисти. Вие какво предлагате да гледам Бареков, който говори на диалект или Коритаров, който е получавл пари за донася за колегите си? А Лора, тя горката просто не става.

# 148
  • Мнения: 183
Поздравявам Милен Цветков. За съжаление са малко такива журналисти. Вие какво предлагате да гледам Бареков, който говори на диалект или Коритаров, който е получавал пари за донася за колегите си? А Лора, тя горката просто не става.
Да тях предпочитам,защото те правят/правеха сутрешен блок,а Милен в момента прави тийн предаване,на ръба на вулгарното и смешното,а Лора си е много добре,но не и в това тийн предаване в което се превръща сутрешния блок. Скоро очаквам и новините да ги поднася някой псевдо водещ<тук визирам псевдо синоптичката> и да моли да му 'го вдигнат,върнат ,сменят и т.н' hahaha hahaha hahaha hahahaАз лично си спомням Милен едно време като вървеше 'Здравей България' и много се зарадвах,че ще го върнат-но то няма нищо общо старото му водене,с новото Rolling Eyes

# 149
  • София
  • Мнения: 944
На мен новата концепция на предаването, а в частност и участието на Милен Цветков ми харесва повече от старото  Peace. Писна ми от тежка политика, наистина ми е по-приятно сутрин докато си пия кафето, да не ме натоварват със сложни политически и тежки социални проблеми. Предпочитам весели клипчета и приятен майтапчийски разговор в студиото, а не мастити политици, дето все ми обясняват колко сме добре и колко съм тъпа, че не го разбирам Sick.

А Лора мисля, че се чувства добре в компанията на М.Ц. - направо живна, гледам я доста сияе покрай него- не е все едно дали си прави майтапи с 50 годишен чичка или с по-млад. hahaha

Който иска сериозни теми, нека си гледа Бареков Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт