Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 548
  • 238
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 082
Похвално е, че са сменили концепцията. Ненормално беше всяка сутрин особено в понеделник и трите национални тв да ни облъчват с  политика, убийства и всевъзможни гадости. Чудех се няма ли някоя тв да смени плочата и да привлече зрителите.
Обаче, малко отиват в другата крайност ми се струва. С тоя фолк и с това неприятно (меко казано) създание - подобие на Азис.. Sick Sick Sick
и аз мисля като минзухар,само че милен прекали с лиготиите-претупаха нещата,лора почти не можа да каже нищо от глупостите му и наистина залитат в друга крайност...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 806
На мен също не ми хареса тандемът Миленчо- Лора, тя сякаш се чувстваше некомфортно. Абе друго си беше с Коритаров..., опитах и Лорчето сама да я гледам, ама тц, не ставаше, пък сега с Милен съвсем няма да гледам сутрешния блок по Нова. Confused

# 17
  • Мнения: 6 417
Новата концепция е сутрешният блок да е по-забавен. Мисля, че Милен Цветков леко се поулива на моменти.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 927
Не мен ми беше отвратителен. Не знам дали и не беше пиян  Thinking. Толкова простотия не съм виждала скоро в едно предаване  Crazy

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
М.Цветков ми е меко казано противен.
Преди с удоволствие започвах деня си със "Здравей България". Днес дори не пуснах ТВ-то.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 430
Интересно ми беше,малко по-различно .
Нова концепция виждам с този Мон Дьо,ако така му се пише псевдонима.Нормално е Лора да е притеснена,все пак това е нов екранен партньор,докато стиковат и двамата нещата.Милен само да не го раздава така самонадеяно,иначе ми хареса ,като цяло

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 19:04 от Madam Stasita

# 21
  • Мнения: 110
не Мон Дьо, а Мундьо Joy

всъщност готино беше, лорчето трябва само да се пречупи.

но всъщност през цялото време си мислех дали ще продължават и с часа на милен? дали няма да ни стане малко множко? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
не Мон Дьо, а Мундьо

Ееееее виж,колко изискано съм го представила Laughing

# 23
  • Мнения: 3 634
но всъщност през цялото време си мислех дали ще продължават и с часа на милен? дали няма да ни стане малко множко? newsm78

Ти пък! Милен ще бъде като Иван и Андрей по БТВ - през 5 мин. Аз не мога да разбера толкова ли няма нови лица?!

# 24
  • Мнения: 2
Друго си е Коритаров!!!С Миленчо дори Лорчето се губи и бледнее. Малко в по-вечко идва лигавенето на Милен.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нещо днес не се вписа в блока.
Милен много се промени и то в отрицателна посока. Стана груб, брутален и нон-стоп се прави на голямата раб'та.
Ми не е.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 375
И аз мисля, че трябва да смекчи доминиращото си присъствие, защото за разлика от преди в Здравей, България и Часът...., тук е в тандем. Аз лично го харесвам, но днес не го одобрявам. Наистина беше напрегнат и може би и затова изглеждаше прекалено "навит", "наточен". Дано да се усети, а и да му поговорят.

И не му прави услуга реферирането към други конкурентни предавания или водещи. Да си гледа своето. Доста сме, които не харесваме Бареков, но искаме да гледаме Цветков, не защото не харесваме други, а защото харесваме него!

# 27
  • София
  • Мнения: 23 097
На мен ми се стори като човек, объркал предаването. Като че ли стоеше в Горещо срещу Венета Райкова. Не е зле да мисли преди да говори!

# 28
  • Мнения: 26
браво супер са гледах го и ми хареса много

# 29
  • София
  • Мнения: 9 861
Харесвах Милен преди време.Сега ми идва в повече.Желанието му да се прави на интересен и уникален ми прилича повече на лигавене и надменност.Господин "кой съм аз".

Общи условия

Активация на акаунт