Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 578
  • 238
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 784
Съгласна съм с pina.
Имаше период преди доста време, когато го харесвах, но изведнъж много ми изпростя накак си и не може отново да ми стане симпатичен и приятен. Камо ли пък като водещ на сутрешен блок и то по национална телевизия. Да си отива в Биг Брадър.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 302
Че от както го няма Коритаров това предаване е друго.... друго е. Ама и с появата на Милен Цветков пък в никакъв случай не мога да кажа, че стана по-добро. Ако искат да сменят концепцията, ОК, но не по този просташки начин.   Naughty Наистина Лора се чуди на моменти как да реагира. Аз пък се чудя от къде му е толкова голямо самочувствието на Милен  newsm78 И кой му дава право и в сутрешния блок да се държи така безцеремонно със зрителите, които се обаждат, както го прави в своето си предаване.... Аз съм ЗА да не е толкова политически натоварено това време сутрин, да има повече развлекателни неща, които да ни зареждат с положителна енергия. Но Миленчо просто......  Mr. Green ми идва в повече.

# 47
  • Мнения: 3 504
Лора си я гледах сутрин, но до 7,30 ч. след това отивам на работа и не мога да имам голям поглед върху нея като соло водеща, не мисля, че с Милен се чувства комфортно, а и като слушам рекламите за блока им - Милен е на първо място, а след това казват Лора  Confused Мисля, че трябва да е обратното Лора Крумова с Милен Цветков.
Тази сутрин имаше и обаждания на зрители, които им се радват, така че, разни хора, разни идеали Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 634
Той от вчера е водещ, нали ? Има ли качени някъде предаванията, може и само едно от двете, да си пусна малко да го гледам. Иначе на Милен не съм му фенка изобщо, но да видя как се представя в сутрешния блок. Пробвах в нетерра, обаче ми иска някакъв абонамент и не можех да гледам нищо.

# 49
  • Мнения: 44
Май много от пишещите се дразнят на голямото самочувствие на Милен Цветков или по-скоро изобщо се дразнят на хора със самочувствие. Свикнахме с наложените скучни и безкрайно политически сутрешни предавания. За мен това е един свежо, а не лъхащо на нафталин предаване и въпреки, че много харесвам Милен Цветков намирам поведението му на моменти леко инфантилно и не на място, а освен това трябва още да се поработи върху това да са един тандем с Лора - за сега тя малко ми се губи. Но като цяло - поздравления  newsm10

# 50
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Може ли да се гледа предаването някъде на запис?

# 51
Много е лигав на моменти напомня ми за мъж с мека китка .Не стои добре до Лорчето и ми  се струва ,че рейтинга им ще падне,ако не направят нещо по въпроса. Sunglasses

# 52
  • Мнения: 3 504
Може ли да се гледа предаването някъде на запис?

Да, може ЕТо ТУК


Аз още не мога да свикна с Милен, преди като че ли по ми харесваше newsm78 Особено от снощи гледам рекламата за Сутрешния им блок и тоз Миленчо все едно е като нова звезда, непозната, много кадърен кадър се оказа.

# 53
  • Мнения: 164
И на мен ми допада новата концепция на предаването по разчупено и свежо виж за Милен странно ми е присъствието му но мисля че ще се получи.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 484
Много ми харесва промяната в стила на сутрешния блок. Крайно време беше някоя телевизия да го направи по-разчупен, не че съм луд фен на Цветков, но поне като ги гледам денят ми започва с усмивка. А от политическите глупости на Бареков никак не се тонизирам, дори бях спряла да гледам сутрин ТВ. Сега ми е приятно, макар че би било добре да оставят Лора да довърши поне едно изречение без да я прекъсне Милен:) 

# 55
  • Мнения: 3 634
Тази сутрин беше доста по-умерен, явно са му направили забележка.  Thinking

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
На мен ми допада това,че все пак сложиха Милен Цветков редом до Лора,защото все пак е нужно да има смяна-тя да води едно,след това за разчупване на атмосферата да се появи и другия водещ и така.

# 57
  • Мнения: 1 247
не го харесвам
много ми е лигав

# 58
  • София
  • Мнения: 2 430
Мен ме дразни поведението на Люба Кулезич.Поведението й е като на незадоволена климактеричка .

# 59
  • Мнения: 930
не го харесвам
много ми е лигав

подкрепям мнението Peace
идва ми в повече Shocked

Общи условия

Активация на акаунт