Отговори
# 75
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Здравейте!
Казвам се Петя и съм на 19 години и тая година сам абитюрентка ,но аз пия едни лекарстжа от които ми закасняжа цикъла и гинеколожката ми исписагератамин и от него надебелях ся сам 56 кг а трябжа да сам 50 или 40 кг
и незнам  как да отслабна
Моля ви помогнете ми

Пет пъти хапване на ден - от които в 10 и 16 часа един и същи плод. Останалото нормално хапване без глад - повече риба (не рибни деликатеси от сорта на омари и риба тона)  разнообразно по малко хранене. Вода поне 2 литра на ден.

# 76
  • Мнения: 300
Ние от бебе пиехме всевъзможни противоалергични лекарства.Само веднъж когато лежахме в болницата Петя беше на 2г.6м. една докторка ми каза да спирам всичко защото е изкуствено надута от лекарствата.А тя ги пиеше от 40дни.Вече една година не пием нищо.Но си остана такава- пухкава.Защото не мога да кажа че е дебела.

# 77
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не е от лекарствата. Малката ми дъщеря е алергична от бебе и пие всякакви капки и сиропи. Винаги е била доста слабичка, а към момента по-слаба отколкото трябва да бъде. Confused

# 78
  • Мнения: 300
Надявам се ,лятото отново да влезем във форма.Повече спорт и по малко сладко на нас това сладко ни е основния проблем.

# 79
  • Мнения: 39
Много искам да отслабна .Ся минах на банани и сок ,но незнам дали ще помогне

# 80
  • София
  • Мнения: 62 595
бананите са възможно най-неподходящи за отслабване от всички плодове и зеленчуци. Мисля, че важи и за сините сливи и гроздето.
Въпросът не е в това да не се яде едно или друго нещо, а в количествата. Иначе отслабваш ударно и после пак наддаваш, защото си възвръщаш старите хранителни навици.

# 81
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Бананите не стават за диета,купешките сокове са с мноооого захар.
 Започни с месо /печено/, салата,риба /пак печена/. Изхвърли от менюто си тесените и сладки неща,никакво газирано и много вода. Peace

# 82
  • Мнения: 39
Ама тоя е без захар

# 83
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, може да не е със захар, но със сигурност има други подсладители, които са чиста химия. Ако искаш да пиеш сок ще трябва да си го правиш сама. Аз бих предпочела да ям плодовете и зеленчуците, отколкото да правя сок, защото в "месото" на плода се съдържат и други полезни съставки, най-малко целулозата подобрява перисталтиката на червата.

# 84
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Нали не вярващ на всичко,което пише по кутиите?
А и само с режим на хранене не става,трябва ти и спорт.Повечко движение. Peace

# 85
  • Мнения: 39
оф незнам  а пък до 25 май трябва да махна 2 кг

# 86
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
оф незнам  а пък до 25 май трябва да махна 2 кг

 Не е непостижимо, от теб си зависи. Peace

# 87
  • Мнения: 39

 Не е непостижимо, от теб си зависи. Peace

Дай ми савет

# 88
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да - бананите са неподходящи, е например един ден общо два да се изядят (в седмицата) няма проблем, но само на тях не. Готовите сокове съдържат консерванти. По-добре за течности само вода. От всичко помалко.

# 89
  • Мнения: 39
А можели кисело млеко и пакет бисквити

Общи условия

Активация на акаунт