Знаете ли нещо за Vitaslim?

  • 384 728
  • 674
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 11 471
Здравейте може ли някой да каже дали въпросните витаслим са ефектни
Не. Не са.

# 661
  • Мнения: 1
извинете ме ако страня малко от темата р но бих искала да попитам дали някой е имал някакъв страничен ефект ?  Благодаря

# 662
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте,

Бихте ли ми казали достатъчно дискретно ли е опакован продуктът при доставка през официалния им сайт?
Искам да си го поръчам в офиса, по възможност без всички да разберат какво получавам.

Благодаря!

# 663
  • Мнения: 1
Здравейте Дами,
Когато забременях за втори път, достигнах 68 кг при височина 1,65. Бях ужасена от себе си. Естествено след раждането свалих няколко кг, но не й желаните. Пробвах диети, но с две деца, недоспиване и тичане по цял ден от тях ми прилошаваше и се чувствах много отпаднала. Миналата година октомври месец си купих само витаслим лайт без да ги комбинирам с другите. Прочетох внимателно листовката, на която пише: за максимален ефект взимайте по 2 капсули три пъти на ден 1ч преди хранене. В продължение на 3 месеца без прекъсване. Така и направих пиех ги постоянно до края на месец декември. Резултатът е постигнат сега съм 52кг. През тези три месеца се чувствах прекрасно, не ми се гадеше не бях изморена и замаяна, напротив, беше ми лекичко имах енергия и бях спокойна, а не гладна и сърдита. Препоръчвам го с двете ръце. Няма го йойо ефекта все още съм със същите кг 52 . Запомнете много е важно да ги пиете 3 месеца без прекъсване! Успех

# 664
  • Варна
  • Мнения: 250
Леле...втръсна ми от тази жалка реклама...личи си отдалеч...новорегистрирани да пишат първия си пост точно в тази тема...Моля, модераторите да се намесят #Cussing out #2gunfire Не разбрахте ли, че на света няма, няма и да има никакъв продукт, при който сваляте килограми просто така, без чести физически упражнения и строг хранителен режим !!! Аз свалих от 100 до 69 кг за 5 месеца при специален режим, и познайте- вдигнах до 85 кг после.Ето доказателство, че дори активен спортист като мен не може да се справи, без да си промени навиците за цял живот !!! Аз живея на деветия етаж, и се заклех да изоставя асансьора, и винаги нагоре и надолу - все използвам стълбите.
 За да отслабнете, мили мами, ви трябва контролиран метаболизъм, ранно лягане и ставане, нормални биоритми, по-трудно смилаема, бавноусвояваща се храна, без да смесвате твърде много видове продукти наведнъж, трябва ви много физическа дейност...и още куп неща.Разберете, че временните мерки като диети и режими ще си останат временни !!! Променете навиците за цял живот, разберете, че досега не сте живели правилно и че няма полза да продължавате да живеете така...ВМЕСТО ДА ПЛАЩАТЕ ПО ЖАЛКИ ИЗМИШЛЬОТИНИ, ПЛАТЕТЕ СИ НА СПЕЦИАЛИСТ ПО ФИТНЕС, ХРАНЕНЕ ИЛИ СПОРТ, ДА ВИ НАПРАВИ НЯКОЛКО МЕСЕЧЕН РЕЖИМ ! Като човек, който е доста наясно с биохимия, със сигурност ще сложа в джоба си всякакви жалки клакьорчета и рекламни лъжци.Такива хора даваме своите съвети безплатно !!! По това ще ни познаете.Лично съм виждал с очите си как хора, работещи за производител, влизат под прикритие по форумите да хвалят некачествен продукт.Даже всяко предприятие си има такива хора.

# 665
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Някой пробна ли вече vitaslim дрен? Днес случайно засякох жена да си го купува и чух от аптекарката каква му е целта. Добре звучи, но дали наистина е така?

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 107
И аз искам да знам има ли ефект?

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Изпих 2 опаковки от Витаслим Дрен.
Естествено спазвах и хранителен режим.
Ефект 0.Като казвам 0 си е чиста 0, защото и с него,
и без него свалените килограми са същите.
Ако някой го иска за премахване на излишна вода -
ефект няма.За тази цел най-доброто, което аз съм ползвала е
Хидролес. Всичко е индивидуално, аз казвам как е при мен.

# 668
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Благодаря за отговора!

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Здравейте момичета!
Аз качих 27кг за 1г при ръст 160 тежах 79кг..
Пила съм какво ли не Лида,едни с лют червен пипер от,които си увредих сърцето ,започна да ми излиза извън ритъм и пулса ми се качваше на 190-210..
На 20 март тази година във фейсбук в една група за размени направих бартер за 3 оп.витаслим дрен..
На 25.03 започнах да го пия,като въобще не вярвах,че ще ми помогне..
Почнах по 2 капсули на ден,след хранене както пише в листовката..
Имам кантар с блутут,който запаметява резултатите на телефона ми и така се следя..
Та за 2 месеца съм минус 9кг изпих ги и си купих онзи ден от интернет 2 оп.Дрен и 1 Лайн нз дали си внушавам,но в комбинация с двете не ми се яде толкова ..По принцип не мога без да закусвам ,но днес едвам изядох 1 мюсли хич не ми се яде,което е странно,защото сутрин треперя,ако не хапна нещо.
Спрях газираното,сладкото го намалих до минимум и хляб само вита с 6 зърна ям.
Та продължавам с режима и хапчетата и дано стана поне 65😊
Но всеки организъм е рязличен и при едни действат при други не.
Успех на всички,дано станем фиданки тази година!

# 670
  • Мнения: 4 170
Интересен ми е продуктът Витаслим дрен, ще се радвам още някой да се включи с мнения.  Peace

# 671
  • Мнения: 13 624
На трета опаковка съм от Витаслим Дрен и при мен има много забележим ефект. Конкретно казано ми махна почти 2 кг вода от тялото. Лятото задържам страшно много. Глезените и пръстите на ръцете ми се подуват, но от както го пия положението е тотално под контрол.
Преди години съм пила и другите им версии, но от тях не видях никакъв ефект.  Peace

# 672
  • Мнения: 80
Леле...втръсна ми от тази жалка реклама...личи си отдалеч...новорегистрирани да пишат първия си пост точно в тази тема...Моля, модераторите да се намесят #Cussing out #2gunfire Не разбрахте ли, че на света няма, няма и да има никакъв продукт, при който сваляте килограми просто така, без чести физически упражнения и строг хранителен режим !!! Аз свалих от 100 до 69 кг за 5 месеца при специален режим, и познайте- вдигнах до 85 кг после.Ето доказателство, че дори активен спортист като мен не може да се справи, без да си промени навиците за цял живот !!! Аз живея на деветия етаж, и се заклех да изоставя асансьора, и винаги нагоре и надолу - все използвам стълбите.
 За да отслабнете, мили мами, ви трябва контролиран метаболизъм, ранно лягане и ставане, нормални биоритми, по-трудно смилаема, бавноусвояваща се храна, без да смесвате твърде много видове продукти наведнъж, трябва ви много физическа дейност...и още куп неща.Разберете, че временните мерки като диети и режими ще си останат временни !!! Променете навиците за цял живот, разберете, че досега не сте живели правилно и че няма полза да продължавате да живеете така...ВМЕСТО ДА ПЛАЩАТЕ ПО ЖАЛКИ ИЗМИШЛЬОТИНИ, ПЛАТЕТЕ СИ НА СПЕЦИАЛИСТ ПО ФИТНЕС, ХРАНЕНЕ ИЛИ СПОРТ, ДА ВИ НАПРАВИ НЯКОЛКО МЕСЕЧЕН РЕЖИМ ! Като човек, който е доста наясно с биохимия, със сигурност ще сложа в джоба си всякакви жалки клакьорчета и рекламни лъжци.Такива хора даваме своите съвети безплатно !!! По това ще ни познаете.Лично съм виждал с очите си как хора, работещи за производител, влизат под прикритие по форумите да хвалят некачествен продукт.Даже всяко предприятие си има такива хора.

Много си права, но не винаги хранителният режим е за цял живот, разбира се трябва да се съобразяваш с някои неща.
Аз например и аз съм от тези дето мнг качиха при бременност и с ми трябваше доста време преди да вляза в ритъм, сега смея да твърдя че съм си намерила идеалния баланс между тренировки, хранене и пия хранителни добавки за подсилване на организма, като магнезий, имуностимуланти и подобни, даже съвместно сме си направи сайт за добавки, ако имате нужда от безплатен разбира се съвет, пишете ми.
Незнам дали при вас ще има ефект, но мога да ви кажа лично аз, как отслабнах, а в последствие вие сами ще си прецените, какво и как да правите. Много е важен хранителният режим, но и вие можете да си го изготвите сами, без да плащате на някого за това, аман от сметкаджии в тоя живот.
А и в началото е малко трудно, като всяко начало, но сега си позволявам и сладолед и торта да си хапвам без това да ми повлиява особено на килограмите, разбира се е един ден от седмицата, но си е моя ден Simple Smile
Желая ви успех.

# 673
  • Мнения: 1 831
Здравейте.Аз винаги съм била кльощава и сега спрях от 2 месеца цигарите,качих 7кг и ям като луда.Чудя се какво да си взема за да смъкна тези 7кг.Не се понасям вече.Искам да е нещо щадящо.Чета много отзиви за Витаслим.За Дрен ,чета че дехидратира ,а на  мен ми трябва тялото ми да има повече вода.Пия по 3литра вода на ден.Преди години като качих някое др килце пиех Витаголд кафе ,но вече не го виждам ,а и пия кафе без кофеин вече Simple Smile Та искам мнение за Витаслим лайн.

# 674
  • Мнения: 7 737
Това нещо още ли се продава
Аз съм отслабвала с първият и най-прост,  в пакетчета като нес-кафе

Общи условия

Активация на акаунт