Квилинг - тема 2

  • 131 616
  • 729
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Неуморните момичета, браво на всички....

vani4ka_,прекрасен инструмент, направо ти завиждаме всички Mr. Green,не си казала къде е този контейнер Joy...,но хубаво че си го показала сега се представям как  всички ще се "оглеждаме" навсякъде, стана ми весело.....

Despina,миличка, днес бях на зор сутринта и написах един бърз постик, но го изтрих в бързината...ставаше въпрос за лепило.И както при мен няма две -три картички, а ги правя постояно и много,то съм стигнала до едно наблюдение,за лепене е много важно гъстотата на лепило, аз един ден бях забравила да затворя капачката на  бурканче и на други ден толкова лесно лепих че чак като Despina зададе въпроса си ми стана ясно защо.И направих проверка днес и се оказа че е точно така,лепило трябва да е в някакъв съд, например в кутийката от крема, и да се остави  един ден отворена и става чудесно, аз използвам тънка четчица за разнасяне и тя е доста тънка отпред, не е широка и старчаща, че иначе цапа много.Дано да съм била полезна след толкова дълго писане...

Lu4shay ,спасибо за новые  работы, я вот даже сегодня сделала одну открътку  как Вашу, с цыпленком.

Мимиту с кирилизация,ех миличка и всичко можеш ти, страхотни са картички, хайде да ни кажеш как са направени, това да не е скраббук?? или нещо друго....и какви материали използваш?

vst_80 ,Ianina ,можеш да не знаеш руски,то ти знаеш много други работи,няма страшно...,но мисля че момичета се много мило и ми е приятно че тя дойде при нас, ако пишете и на български тя ще ви разбира, а  в тези  няколко думи нейни все ще разберете и на руски,на руски форуми много дружелюбно посрещат момичета от  тук  bouquet

# 256
  • Мнения: 743
Ооооо, dyffi , дано не си ме разбрала грешно, мила. Аз много се радвам на включването на Lu4shay. Просто ужасно много ме е срам, че не мога да й кажа две думи за хубавите й неща  Embarassed Embarassed Embarassed

# 257
  • Мнения: 3 810
Мимиту с кирилизация,ех миличка и всичко можеш ти, страхотни са картички, хайде да ни кажеш как са направени, това да не е скраббук?? или нещо друго....и какви материали използваш?

Maй е скрапбук, защото са си лепени изрезки. Ползвам опаковъчна хартия, картон, а за звездичките- от онези перфоратори със фигурки- щраквам направо от самозалепващо златно или сребърно фолио. Тук- таме изрязвах рамки от друг цвят картон.

# 258
  • Мнения: 18
НЕ моя работа, но очень красивая.
http://s60.radikal.ru/i169/0901/71/bdae7471e069.jpg
 Здесь много интересных работ
http://www.paper-studio.ru/gallery.htm

# 259
  • Мнения: 18
Нашла альбом по квилингу
http://fotki.yandex.ru/users/murzilka1019/album/60404?p=0


  У вас продается бумага для квилинга или сами нарезаете?
Я работаю в саду и детям легче крутить аппликации, открытки из гофрокартона, но к сожалению его у нас  нет.
 Какую бумагу вы используете в своих работах?

# 260
  • Мнения: 318
Мимиту с кирилизация , видаях и аз най-накрая твойте картички. Много са красиви и на мен ми напомнят за скрапбук.
Lu4shay , я использую 80 граммов обычной бумаге.

# 261
# 262
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Lu4shay, я пока у нас не видела квилинг  бумагу. Я ползую обычною цветною принтерною бумагу. Ленточки режу сама. Спасибо за линки.
Мимиту с кирилизация чудесни картички.
Такова "чудо" като на ваничка за гофриране на хартия имаше в слънчоглед. Малко по-различно, но с подобен ефект.

# 263
  • Мнения: 359
Аз пък намерих такива зъбни колела във факса, като го отворих да му сменя ролката  Laughing ... голямо къдрене на лентички падна днес... и накрая хоп- затворих си го- "ни лук яла , ни лук мирисала...."  Joy , ама ще си имам материал за довечера  Crazy

# 264
  • Мнения: 18
Добрый вечер!
 У нас бумага для квилинга есть, а вот  гофрокартона нет. Бумага для квилинга дорогая, поэтому я тоже часто режу бумагу для принтеров.
 Наши работы. Мы их приклеиваем на магниты.
http://s47.radikal.ru/i116/0903/8d/c8eb52c0c324.jpg
http://s51.radikal.ru/i133/0903/40/6f5667ca656c.jpg
 

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 19:56 от Lu4shay

# 265
  • Мнения: 3 810
Lu4shay, какие удивительние работы.
Я часто читаю у ваших форумы и удивляюсь! Поздравления!

# 266
  • Мнения: 18
Мимиту с кирилизация , спасибо большое!  Я сама недавно познакомилась с этой техникой, а теперь не могу оторваться от этой красоты. Вроде элементы все простые, а работы получаются  красивые и разные.
 У вас очень интересный форум, спасибо за гостеприимство.  bouquet

# 267
  • Мнения: 0
vst_80,нищо лошо не исках да кажа  bouquet...всичко е ок.

Мимиту с кирилизация ,откровено казано и това ми харесва много,допада ми да правя  картички от всичко което виждам, имам и аз няколко такива, може би ще ги покажа стига да ги намеря...продължавай да ни изненадваш...

Lu4shay ,спасибо за ссылки,и за красивые ваши работы,которые показываете.
Я тоже здесь не  видела специальную бумагу для квиллинга,и гафрированную, но вот девочки обсуждают чем можно сделать такую гафрированную бумагу, чуть ниже даже показывали чем.Здесь бумага,которая продаеться в магазинах обозначена форматом и граммами, ну напримел от колличества граммов зависит толщина бумаги...Я тоже покупаю бумагу размером А4 и разных граммов, и режу ее на шредере, это такая машина для уничтожения.А я вот наверное опять украду идейку  ,последние работы замечательные...

# 268
  • Мнения: 1 849
А каква е хартията за квилинг, има ли някакво име или като отида на борсата какво да им кажа, какво търся?...

# 269
  • Мнения: 743
migito според мен момичетата под хартия за  квилинг са имали предвид нарязана  Laughing http://www.usd314.k12.ks.us/JH2/Amber/qp.jpg
Поне аз до сега не съм окривала тук тава, освен в един детски комплект, който си бях купувала. Дано да не бъркам пак нещо, де  Embarassed Иначе до колкото знам тя пак се продава с различни грамажи на хартията и дебелина на лентичките
Аз също си режа листа с различна дебелина с шредер.
Lu4shay пак си показала много хубави неща  Peace в любимата ми детска тематика  Heart Eyes
dyffi   Hug

Общи условия

Активация на акаунт