Квилинг - тема 2

  • 131 446
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Kalina V, много са ти хубави нещата
Линката, почти всичките в англ ибай доставят worldwide. Трябва само да се пита продавача за доставна цена

# 721
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета!
Май има творческо затишие.
Kalina V,ето по този начин правя розите,но сама си режа кръгчето и пак стават хубави а и е много лесен начин:
http://www.youtube.com/watch?v=OuoQJXJ3Vn0
Коледните ти елементи са прекрасни и май ще направя като твоите снежинки а за котката с кълбото нямам думи.
Има ли други момичета на Коледна вълна?

# 722
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Не е честно те ги имат готови нарязани А на мен ми отне няколко часа да открия как точно да отрежа хартията, че да се получи уви бледа имитация на техните рози

# 723
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Despina , не бъди скромна -аз съм си влюбена в твойте рози и изобщо не ми изглеждат бледа имитация,великолепни са!
Аз с първокласника нищо не мога да напарвя,просто нямам никакво свободно време,следа ви и се възхищавам колко сте добри ,а аз все съм си уморена,честно казано...от сега почвам да си мечтая за ваканция...
Големият ми син в момента е на вълна Космос (след като мина през динозаври и ипрати) и сле 10 дни има рожден ден...така че може да му спретна някаква такава с ракета като на Kalina V,надявам се че няма да се разсърдиш,че ще открадна идеята...

# 724
# 725
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз съм на Коледна вълна, но в момента съм на етап, количество от елементи, а самото им сглобяване ще е малко по-късно  Simple Smile Вашите, Kalina V и anarhia99,  са много красиви, изобщо незнам дали ще достигна нивото  Peace

# 726
  • Мнения: 0
Момичета, една седмица не бях влизала и вие сте успели да сътворите прекрасни неща!!!

 newsm10

Надявам се скоро да ми дойде музата и да успея и аз да се включа Simple Smile

# 727
  • Мнения: 1
Още предложения от мен за снежинки:

Снимката е много лоша,защото  апарата ми се прецака. Confused

# 728
  • Мнения: 1
Момичета,време е за нова тема!
Нека най-смелата се престраши.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт