Монодиета - иска ли някои с мен?

  • 66 791
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Ей, радвам се че се увеличаваме. аз днес бях на зеле и моркови. Утре съм на ябълки и мандарини. Аз накрая ще взема да се объркам от кога съм почнала, ама като гледам засега доста дълго мога да си изкарам на такава диетка. Хубавото е, че не мисля по цял ден какво ще яда и си хапвам неозверяла от глад  Mr. Green Днес бях -700гр след вчерашното разумно хранене. Да видим утре как ще съм. Макар, че май ще е по добре, поне за мен де, да се тегля през два дена, че като видя, че няма резултат се демотивирам. Simple Smile
Айде до утре момичета Simple Smile Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 493
 mili6e  , заповядай и приятелки доведи даже Mr. Green , колкото повече - толкова повече Laughing
Издържах плодовия ден ...ако знаете как са ми писнали плодовете ooooh!

# 17
  • Мнения: 493
Вече ги няма ония 2 кила (които се лепнаха заради МЦ-то) , днес кантара отчете -1кг...
Дано продължава все така ....на дали , но надеждата умира последна Mr. Green
Два дни моно - (-2кг) ....(може би по лесно паднаха ,защото задържах вода заради МЦ-то) ....ще видим как ще продължавам

# 18
  • Мнения: 1 424
Дандулина ще споделиш ли как успя да свалиш 15 кг за 2 месеца ? Какви диети пази освен моното  Wink
Спортува ли , пи ли добавки от рода на л-карнитин ?

Относно монодиетата, мисля и аз да се присъединя за за 5-6 дни при вас, но утре съм на изпит така че сигурно в неделя ще започна  Peace

# 19
  • Мнения: 493
15 кг свалих с всички бързи диети , които съществуват - сменях ги на 1 седмица..- много нездравословно ама не ми пука...

# 20
  • Мнения: 493
Къде се губите , какво хапвате днес?? Аз си хапвам втората порция сиренце(разделих ги на 3) , първия път го врътнах в микрото , ама сега само с чубричка го ръснах - хапва се...
По късно ще ходя да ме подстригват - щааа ставам красиваа (само да не ме окастрят , че ще ги ... Twisted Evil, че за първи път ще ходя в тоя салон)
Сигурно сте навън времето е хубаво....да се пазите ,че има грип Hug

# 21
  • Мнения: 45
vodka_s_led welcome и успех на изпита
Аз съм днес на картофчета. Щях да съм на плодове, ама ми се дояде картоф сутринта. От вчера съм още -1кг, ама то нали винаги в началото се сваля по повече:)
Дандулина и аз съм за бързичките диети. Да ги саля един път, да мога да си влзиам в дрехите, пък после се ще ги задържа някак си Simple Smile
Днес бяхме цели 4 часа навън. Едвам се дотътрих до нас. Добре че малката поне слуша Simple Smile
Уф, вечерно време като се прибере мъжо ми е много трудно да не хапна и от неговото манджорно. Ама...ша устискам още малко  Mr. Green

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065

Ами аз съм я правила и преди и резултати съм имала , но точно колко кг и за колко време не мога да кажа ...Пазих 2 месеца различни диети и свалих 15кг - това беше една от диетите които пазих..


А какво стана след това?

# 23
  • Мнения: 493
ОООо една заклета Дюканка....
Сега ще ти кажа какво стана бях 83 свалих до 68 ...по празниците се угоих (както всеки нормален човек , които си хаппва ) , качих някои кг и за 10дни ги свалих ....задържам ги не съм качила +30 отгоре ... Mr. Green
Висока съм 174 и ще се боря за 60кг - по моя начин , защото така искам , така мога и се справям - и после не качвам по 20кг ...защото се храня балансирано и се мъча да се храня здравословно(не винаги успявам - особенно по празници)
Всеки си знае сам за себе си- виж моите резултати в темата -Да покажем резултати ....(не са по лоши от на Дюканките , а и си ги задържам доста време -пу пу)

# 24
  • Мнения: 493
Хайде момичета днес вместо яйца на зеленчуци , че довечара може да сме на механа поне салатка да си хапна Flutter

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз съм заклета Дюканка вече, ама няма диета през която не съм минала  Laughing

# 26
  • Мнения: 493
Както казах всеки си знае най - добре за себе си Peace Laughing

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 53
От утре я започвам и аз и ще видим резултата. Лошото е, че вечерта сме на баща ми на рожден ден и незнам как ще устоя на вкусотийте на майка ми. Лоша работа. Simple Smile Сигурно ще се изданя, каквато съм сладокусница, а това изобщо не е добре.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 18:42 от miss kiss

# 28
  • Мнения: 493
Здравейте!
Днес ми е 7-ми ден , започнах 70кг(от които 2 бяха заради мц-то) днес кантара ме показва почти 65 (кантара ми е механичен) ...ако не зацикля продължавам с моното повече от 10дни...
4,5,6 ден ми бяха зеленчуци , месо , месо ......днес яйца Sick...лек ден

# 29
  • Мнения: 0
И аз се присъединявам към вас, но от утре Simple Smile Малко ми е трудно да си представя как ще издържа цял ден да ям едно и също ..., но ще пробвам, щом казвате, че има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт