Монодиета - иска ли някои с мен?

  • 66 906
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 191
Честно казано  ,  точно  на там съм се  запътила  , че  съм уморена. Първо  бани-бани  с вряла  вода  , че  ме  втриса  нещо  ,  и  после -право в леглото  ,  докато не  съм огладняла   ,  че  знаеш  ли  колко  много  спагети  съм си  приготвила  за  утре   Joy Joy? Като  нищо  ще  ги  подхвана  от тази  вечер , хем докато  са  топлички . Лека  и режимна  нощ  на  момичетата ,  а на  теб Пинки   - не  зная  какво  да  пожелая  , то  колко ли  е  часа  при  теб ?  Май  ще  е ден ,  та  спорен  ден  Heart Eyes !

# 676
  • София
  • Мнения: 1 902
Попрочетох малко назад и ми се изясниха нещата Peace
остава въпросът за зехтина в салатата и за сиренето,правилно ли съм разбрала,че е в деня на ориза и може или сирене или к.мляко newsm78 ако е сирене,колко мога да хапна за деня?
Сериозно се замислям да се присъединявам към вас Hug ,но ще е от понеделник,когато тръгвам на работа,че в къщи ми е мн.трудно Rolling Eyes
Последна питанка,м/у храненията ако изгладнеете,какво хапвате...по-нещо малко от разрешеното за деня ли?

# 677
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Как сте? Започваме ли днес?
Появиха се някакви въпроси и ще се опитам да ви отговоря.
 Диетата ми харесва.Утре и аз мисля да почна със спагетите. Кога ги хапвате и в какво количество.
A m b e r  Hug аз си определям количеството за деня. Както и когато купувам месо за 3 дни /по-нататък/ го правя и го разделям на 3 - за всеки ден. От количеството за всеки ден, отделям обяда и го слагам в кутия, нося го в службата. Напоследък огладнявам малко преди обяд - към 11-11.30 ч. вече съм умряла от глад и обядвам и си оставям малка порция към 16.30 - да подхапна от същото. После имам други програми и към 20.30-21.00 вечерям вкъщи. Сутрин докато си пия кафето също боцвам виличка от нещото за деня, така че: 7.00, 11.30, 16.30, 20.30  това е времето в което ям.
Snow4eva,заинтригувах се и аз с тази диета...
имам няколко въпроса,относно количеството и относно кюфтетата,могат ли да се заменят с някакво др.месо?
Ще взема и аз да се престраша имам едни 10 и ... кила,дето ме мъчат много време вече ooooh! , ама аз нямам никаква воля,та незнам дали ще се получи Rolling Eyes    
само още нещо,в салатите може ли по малко зехтинче?и през тези 24 дни,никакви млечни ли не са разрешени?
k@li Hug Количеството трябва да е нормална порция. Да се побира в чиния и да не е препълнена. Например от спагетите - половината пакет остава за сина ми - и това ще е за целия ден.
Относно месото - напълно си права. Даже ще е много по-добре. Дори си мисля, специално за мен - онзи ден имаше едни пакети по 1 кг. със шкембе и купих 2 бр. Мисля си да го сваря - за мен само месото, на сина ми ще го направя на супа. Кюфтетата предния път бяха само от телешка кайма, измъчих се да ги пека на хартия, за да не са мазни и станаха като гумени. Не мисля, че каквото и да било месо ще е по-лошо от кюфтетата Simple Smile Даже гледах състава на шкембето - в 100 гр.- кал. 85, мазнини 4 , белт. 12 гр. - което, мисля, че го прави подходящо.
В салатите може малко зехтин, оцет, подправки.
Мляко - няма. С изключение на ориза, който може с няколко лъжички кис. мляко.
Другото, което няма са яйца!
Аз не го направих ориза със сирене. Ако ще е сирене- хапни малко - 50 гр.макс.
Между храненията не би трябвало да изгладняваме, ако имаме нормални порции, но понеже сутринта не закусвам, обядът ми е много рано, а разстоянието до вечерята става огромно и затова към 16.30 хапвам от същото, но малко.
Целта е да свикнем и на нормални порции. В тази диета се яде - всеки ден има и месо и салата, ако се яде колкото искаш - става страшно! Няма да отслабнем, а дори напротив.
Аз вече изпробвах - 5 кг. ми е резултата за 20 дни, като може да се каже, че отслабването беше в 90 % през първата седмица. После - задържах.
Моята приятелка, с която го правихме беше по същия начин. Баща ми също смъкна 5 кг за първата седмица и после там си и остана.
Сега ще видим при скорошно повторение дали ще бъдат подобни резултатите!
Много се радвам, че ще сме компания и започваме!
котана-глезана Hug
Pinkito  Hug И аз имам чувството, че сме се засичали... тук-там...  Grinning
fleury Hug
Успех!  Hug

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 11:27 от Snow4eva

# 678
  • Мнения: 6
Здравейте на всички  Hug
Аз изпуснах днешното начало  Embarassed Embarassed Embarassed 
Ще започна в понеделник, че половинката е намислил романтичен уикенд с вечеря на свещи и не искам да му развалям удоволствието с ориз и кюфтенца  Blush
Забелязах нещо тази сутрин, без да спазвам никакъв хранителен режим, бях - 0.500 кг. Дали пък след диетата няма малко подобрение в метаболизма  Praynig
Относно големината и броя на порциите разделям ги на три: сутрин, обед и вечер и хапвам една нормална чиния (не препълнена), която ме задържа сита до следващото хранене. Интервала между храненията при мен е около 4 - 5 часа. По този начин почти не изпитвам глад, ако случайно малко огладнея си правя чай - зелен или билков и глада отминава докато стане време за хранене Simple Smile
Успех на всички с вас съм, а от понеделник и на спагетки  Hug   bouquet
 

# 679
  • София
  • Мнения: 807
fleury  Hug браво за минусчето!
Разбира се, че няма да разваляте предстоящия уикенд!
Аз дори се замислих на 14 февруари, когато с любимия ще ходим на китайски и се пада пиле със зеленчуци.
Помислете и за друго - 18-ти февруари е пълнолуние - аз тогава ще ям плодове и се налага леко разместване на програмата, но всеки може да си я нагоди както му е удобно /без да я пипа много излишно, разбира се/
Аз не знам какви минуси ще реализирам през тази диета, при положение, че спрях цигарите... Но... всичко е възможно, както се казва.  Sunglasses
ala1121 Hug скачай при нас! Диетата е лека и приятна!

# 680
  • Мнения: 191
Добър ден.  В момента си  похапвам  в обедната  почивка от  спагетките .Снощи  топлички  сякаш бяха  по-вкусни ,  но  и днес  стават за  ядене. Нещо раничко  огладнях , чак се  изненадвам . По принцип първото ми хранене за деня  е  около 15 часа . Нищо  , останаха 3/4 от спагетките  ,  имам  достатъчно  и за  после . Утре  казвате  да  похапнем оризче.  Нямам против ,  но  нека  дойде  утре    Laughing
 Snow4eva  , аз не зная дали ще  изкарам повече от 5 дни  , това си ми  беше  желанието  още  от самото  начало . Дори  и пет дни  ,  все 2-3 кг  ще  сваля   или поне  така се надявам . Друг резултат  би ме разочаровал.
Успех на  всички !

# 681
  • София
  • Мнения: 1 902
И аз вече реших,почвам Peace от понеделник Grinning и дано не се разболяваме повече,че ако остана в къщи няма да се справя Mr. Green
Аз нямам проблем с порциите и даже бих казала,че хич не ям много,защо така напълнях незнам,а цял живот съм била слаба и сега ми е много трудно да се ограничавам,както и да се гледам в огледалото Sick.Проблема ми е по-скоро в това,че съм на час по лъжичка,похапвам по-малко ама на често,все нещо дъвча Embarassed
Snow4eva,надявам се да споделяш резултатите,а относно продължителността и това,че се сваля само в началото,мисля си....ти сваляш в началото и ако изкараш докрая,може би ги задържаш,а ако я караш само една седмица и свалиш 4 или 5кг. ....мисля си,че ако я спреш те ще се върнат бързо newsm78
Както и да е от проба,глава не боли ще започна от понеделник и ще видим,лошото е,че в офиса ми е забранен достъпа до сайтове,като този и няма да мога да си ви чета и да си се стимулирам,но ще се включвам вечер.
успех на всички Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 807
котана-глезана, ще изкараш колкото ти е приятно! Въпреки, че колкото повече време минаваше, на мен ми ставаше по-приятно, защото никога не съм имала такава диета! Но ще видим този път как ще е.
k@li, аз миналия път я направих почти до края - оставаха 2-3 дни, но ми започна житния режим и затова прекъснах. 5-те кг, които свалих наистина през първата седмица ги задържах до момента! Напълно си права, че не трябва да се прекъсва, защото след това има опасност от бързо връщане. В този ред на мисли, дано нещата станат както  котана-глезана би искала.
Аз, разбира се, че ще споделям... но го правете и вие. Така ще видим дали има някаква закономерност в отслабването.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 902
Хм,никой не пише Thinking
някой започна ли?

# 684
  • София
  • Мнения: 807
 Sunglasses а ти как мислиш! Естествено! Simple Smile
Нямам минус, обаче от първия ден вчера, на спагетите. Навярно заради МЦ.
Най-големият ми ужас е да не би да кача килограми от спирането на цигарите, което беше преди 4 дни. Апетитът ми е на 6!   Laughing
Вчера започнахме с моята приятелка, но чак в понеделник ще се чуя с нея.
Така или иначе - ще докладвам какво се случва.
 Hug Хубав уикенд!

# 685
  • София
  • Мнения: 1 902
Хубав уикенд и на теб,аз започвам в понеделник,този път съм твърда Crossing Arms

# 686
  • София
  • Мнения: 1 902
Явно още съм твърдо решена Laughing реших да започна от днес Peace
Snow4eva,като гледам сме само двете,така че снисни едни палци да успея Praynig

пп.колко спагети да сваря,на пакета пише 500гр. ,половината добре ли е newsm78

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 12:11 от k@li

# 687
  • Мнения: 1 280
О, Кали, не сте сами , аз ви наблюдавам и чета... Hug........като си приключа плодовете и захранването ще намина тук и аз...   
Сноуче,   заедно бяхме при Дюкан.. Laughing, ама аз бързо избягах,защото направих хемороиди  и се отказах, а и за първите 5 дни свалих почти нищо...абе свалих,ама малко...както и да е.  / може и аз да не съм го подкарала правилно,защото с водата винаги съм била зле, а там се пие много вода....  Хайде , отчитайте резултати, да ви се радвам... Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 807
k@li  Hug чак сега се включвам и закъснях с отговора за спагетите. Браво, че я почна! Стискам палци, разбира се!  Simple Smile
Pinkito  Hug помня аз, помня...  Sunglasses Хайде скоро, в нашите редици!
Искам да ви кажа, че тоза път при мен не е като предишния!
Отказах миналата седмица от сряда цигарите. И МЦ не закъсня. Резултатът е кански апетит, и чак днес успявам да се спра с яденето. Последствията са кило и нещо нагоре  Sad
Но днес се взимам в ръце и си продължавам по план!!!  Sunglasses Предполагам до ден-два ще ликвидирам поражението!  Laughing

# 689
  • София
  • Мнения: 1 902
Такааам,вчера си изядох спагетите Sick и прегреших само с един фреш от грейпфрут Rolling Eyes
Днес е по-добре,оризче ммм вкусно,а и нямам прегрешения оле Peace
обаче не мога да се премеря,батерията на кантара здаде багажа...така че,като я сменим тогава,стартирах от 67кг.
успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт