Има ли и други фенове на "Мързел град"?

  • 82 295
  • 485
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Сутрин си оправям настроението с тоя шедьовър на кинематографията.... Crazy
Е, нема друг такъв персонаж, като Подлия Робин...кефи! Crazy

# 16
  • Мнения: 1 931
Като са си вкъщи телевизора си е на Джетикс. НЕ гледат всички неща, но това трябва да е. Като не гледат сменям канала, но веднага трябва да върнем на детските.
Предпочитани са Райнджърите, Мързел град и каките- русалките.

# 17
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
И моята 4-годишна много им се кефи, танцува с тях, чак забравя да диша като почнат, ако и се допишка стиска докато двърши филмчето, да не изпусне нещо ooooh!
С русалките и рейнджърите положението е по-леко. Малко по-леко Mr. Green

# 18
  • Мнения: 278
И моята 3 годишна дъщеря е луднала по Мързелград.Тортата ни беше със Стефани Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 54
А моят син на 4г е фен на това филмче, но не винаги го уцелваме, може ли да ми кажете сутрин от колко часа го пускат?Всеки ден ли?

# 20
  • Мнения: 1 305
Мдаа. И Анди вчера цял ден опявяше, че иска да й пуснем за Мързелград и да видим дали не може да се свали от интернет. Има ли торенти?

# 21
  • Мнения: 45
Дават го всвки ден от 7.45,14.15 и 16.45.Торент съм намерила само един в замунда, но в него има 5/6 серии.

# 22
  • Мнения: 349
 Crazy е мърдат от телевизора, като залепени са докато го дават. Аз се опитах един-два пъти да намеря нещо забавно, но не успях Laughing.

# 23
  • Мнения: 1 520
 И ние в кюпа.  Сутрин по традиция се гледа преди деткс аградина в 7.30.

От нета изнамерих картинки за оцветяване. Свалих и саундтрака ей от тук: http://www.btmon.com/Audio/Unsorted/LazyTown_Soundtrack_-_29_Songs.torrent.html


А в един от сайтовете, пуснати и тук, има текстовете на 3-4 песни.

# 24
  • Мнения: 2 110
Аз имам момиченце на 2г. и е страхотна фенка на Стефани!

# 25
  • Мнения: 2 448
Щастлива съм, че моя стана фен на Мързел град, защото поне малко разсейва лудостта му по Спайдърмен, а и се оказа един голям + иска спортни бонбони  Laughing с една дума заобича ябълките, яде по две на ден.  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
И ние сме в кюпа. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 2 100
и ние сме тук. Сутрин немога да ги отлепя за да тръгнем за детска, а вечер имам час за вземане, защото се следят сериите. Луди фенове сме на това филмче Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 206
В Замундата има първи сезон (към 10-на епизода),ние вече ги изтеглихме и сега се въртят постоянно.Вече знаем репликите на изуст и като почне да ми се засилва като Спортакус в къщи падаме от смях...

# 29
  • Мнения: 1 425
О ето ни и нас тук. И двете ми деца са луди по него. Особено малкия. Докато си отвори очите и вика: "Искам Спортакус"
Ако някой знае от къде да го дръпнем , нека сподели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт