"С големи тумби сме всички и очакваме МАРТенски звездички!"

  • 12 065
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 263
"Големи тумбаци", честита тема!
rusana, беше питала за вибриращите шезлонги, аз съм много за!!! В една книга чета, че бебето трябва да се люлее, защото люлеенето наподобявало как бебето се чувствало в корема на мама докато се движела и  така се успокоявало.  Peace А и тези шезлонги люлки на Fisher Price  какви са готини...

# 16
  • Мнения: 69
kremmyto успокой се,няма смисъл да се напрягаш допълнително,радвай се че поне стерилизатора е там-мисля че той е по-важен,макар че и аз бих се чувствала така без значение дали съм бременна или не,кофти е когато си плащаш за нещо а не го получаваш,но май в крайна сметка в БГ е така,няма да се научим на коректност Naughty

# 17
  • Мнения: 25
kremmyto успокой се,няма смисъл да се напрягаш допълнително,радвай се че поне стерилизатора е там-мисля че той е по-важен,макар че и аз бих се чувствала така без значение дали съм бременна или не,кофти е когато си плащаш за нещо а не го получаваш,но май в крайна сметка в БГ е така,няма да се научим на коректност Naughty
  Naughty Cry #2gunfire

# 18
  • Мнения: 4 428
Хайде и аз в новата тема  Grinning

За накрайника за прахосмукачката, съвсем сериозно си се слага на прахосмукачката и се дърпа с нея  Laughing Може да ес ползва и за малки бебета. Макар, че то в началото няма какво толкова да му се тегли и фитилчетата от памук или помпичките вършат работа  Peace

Кремито, аз бих се обадила в Комисията за защита на потребителите. Нямат право на такова нещо, като Рекламации само на касата  Naughty Те могат да си слагат колкото си щат такива табели, но те са незаконни! Имаш си касова бележка, обади се в Комисията и те ще ти кажат какво да правиш  Peace
На мен днес ми върви да раздавам справедливост  Laughing Днес се обадих и в КАТ заради един микробус спрял на нашата улица така, че да не може да мине кола в нито една посока. И стана еднооо  ooooh! Казаха ми да подам жалба и те ще привикат шофьора. Дори и нищо да не му направят, поне ще си заслужава да му изгубят времето в КАТ поне половин ден  Mr. Green

За Бъзза, кошовете на всичките колекции са едни и същи. Ъгъла си стои един и същ, а се мести назад целия кош. Води се, че има легнало положени, но в него бебето е с краката нагоре. Аз въобще не харесвам колички с такива кошове  Rolling Eyes

Хайде лека нощ от нас  Grinning

# 19
  • Мнения: 115
Дез, сигурно ти е много некомфортно.
А еднакво ли си оттекла? Защото аз забелязвам, че само десният ми глезен се подува напоследък и си мисля, че е защото vena cava минава от дясната страна, та затова.  Thinking  Спи само на лявата, да не става по-зле!

# 20
  • Мнения: 2 495
Kреми, и аз мисля да се обърнеш към Комисията за защита на потребителите! NaughtyПовярвай, ще ти обърнат внимание със сигурност Peace
Ох, момичета как ще спя тази вечер направо незнам... ooooh! ако въобще може да се нарече това спане....то не е , въртене, пъшкане, обръщане и т.н.Мъжо в чудо се вижда ooooh!

# 21
# 22
  • Мнения: 35
Цоп и аз в новата темичка, Слънце страхотна е Party
Мен от сега почнаха да ми изтръпват краката, представям си как ще съм тази нощ Confused
zori_tv лежи и почивай, пък ние ще стискаме палци всичко да е ок. Да ти кажа педиатърката е добра, защото и личната ми лекарка я използва за внучка си. После ще кажеш как е минало ако решиш да сте при нея, защото и аз мисля да сме при нея. М/у другото ние сме доста близичко, ако има кафе някъде около теб ще се разходя някой ден. Аз съм точно зад Беллисимо, до автосервиз Друмник ако го знаеш.
Добро насроение есето е страхотно, направо...толкова чувства струят от него newsm10
Ели банята е страхотна Simple Smile, с много кеф да си я ползвате (и нашата е в този цят, любим ми е)
Хайде, лека нощ ви пожелавам и да се наспите хубаво.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 758
СлънцеHug  bouquet страхотна тема! Някак пролетно ми действа с тези пеперудки  Crazy
Зори-тв, жалко че отпадаш за срещата, но бебето е по-важно! Пази се и почивай повчеко!  Hug Peace
Добро настроение, браво за есето!  Hug   bouquet
Много тъпи случки с Метро  Rolling Eyes Аз като си помисля, че нашия компютър е оттам  ooooh! , явно сме случили.  Crazy То не че той не се поврежда сто пъти, ама поне работи. От Комисията за защита на потребителя са точни наистина, обърни се към тях, КремиPeace Моя много близка приятелка преди години благодарение на тях си получи обратно парите за един неприятен 8ми декември, от гледна точка на всякакви битови и т.н. условия, като в обявата от тур. фирма бяха споменати доста примамливи неща. Но е кофти, че се случват такива работи  Tired , особено с бебешки продукти - то е ясно, че се взимат или за подарък, или за собствена употреба - да ти скапят настроението само  Confused

# 24
  • Варна
  • Мнения: 222
Кремито, аз бих се обадила в Комисията за защита на потребителите. Нямат право на такова нещо, като Рекламации само на касата  Naughty Те могат да си слагат колкото си щат такива табели, но те са незаконни!
............казаха ми да подам жалба и те ще привикат шофьора. Дори и нищо да не му направят, поне ще си заслужава да му изгубят времето в КАТ поне половин ден  Mr. Green

Кремито, аз също имам положителен опит с въпросната комисия. Пиши им смело, дори онлайн имат формуляр (или поне имаха). Попълних го, изпратих го с електронна поща и получих от тях инструкции какво да правя. Вярно, минаха две седмици, но като знам принципно институциите колко са бързи, това направо ми се видя бърз отговора им. И изобщо, който от познатите ми е имал вземане-даване с комисията, недоволни няма. Дано и на теб обърнат внимание, че много гадно са постъпили тези от магазина.

Веси, ти подаде ли жалба? Тук във Варна вече се плаща, ако тръгнеш да се жалваш в полицията... Не съм за 2та лева, но не ми се струва много редно...

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро на всички. Тази сутрин слагам от всичко по малко -
да ви е сладко

# 26
  • Мнения: 82
Благодаря за закуската изглежда апетитно.Лек ден на всички.

# 27
  • Мнения: 28
Добро утро,тумби!Днес съм малко по добре,но снощиии,сън не ме хвана.Определено ще се обърна днес към въпросната комисия,благодаря за опътването.Снънце,мъслех днес да го карам на диетка,пак ме разяждаш от сутринта.

# 28
  • Мнения: 222
Добро утро   bouquet
Креми, дерзай - не се оставяй така! Потърси си правата - няма да ни правят на балами!!!
Аз днес отново рано-рано се надигнах, скроих вече чаршафчета, сега остава да ги ошия само (сигурно няма по-луди от мене - да станат в 5 и да шият?!)
Аз пък не мога да видя закусчицата  smile3515
а темата - много е пролетна  Hug
  bouquet за теб Слънце

# 29
  • Мнения: 28
Добро утро   bouquet
Креми, дерзай - не се оставяй така! Потърси си правата - няма да ни правят на балами!!!
Току що подадох жалба.Да видим кога ще откликнат.Благодаря ви момичета.Надявам се да успея

Общи условия

Активация на акаунт