Безвъглехидратна диета - тема № 6

  • 30 406
  • 585
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета.... Rolling Eyes
много дълго време чета вашият форум и това до момента ми е помогнало по - лесно да се справя с тази детска. Вече съм 15ден и мога да ви кажа, че има разлики, но не знам колко точно понеже нямам кантар за момента, пък и съм решила да се претегля накрая. Но не след 24дни а след като сваля желаните килограми а те са 10ки.

искам да споделя, че тази диета е правя за втори път, но първият допуснах една грешка- мислех си само как ще завърши диетата и ще започна да си хапвам пак желаните сладички неща.

# 16
  • Мнения: 1 095
добре дошла, ми_ста !!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 0
здравейте, искам да ви попитам как си прибавяте линийките към писмото

# 18
  • Мнения: 1 095
здравейте, искам да ви попитам как си прибавяте линийките към писмото
Ми_ста,харесай си линийка от някое от момичетата тук и кликни върху нея, ще ти се отвори сайт ,в който можеш сама да си направиш линийка и ти Simple Smile

# 19
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ! ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИЧКИТЕ СРЕД НАШИТЕ РЕДИЦИ! МНОГО СТАНАХМЕ А? НО НАЛИ ЗНАЕТЕ СГОВОРНА ДРУЖИНА ПЛАНИНА ПОВДИГА Laughing Laughing Laughing
ДНЕС ВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАХ И ПИХ МАЛКО КОЛА ЛАЙТ smile3511. ГОЛЯМА СЪМ ШМАТКА НАЛИ?
ЗА ОБЯД ЩЕ ХАПВАМ ПИЛ.ПЪРЖОЛКА СЪС САЛАТКА ОТ ЧЕР.ЗЕЛЕ

# 20
Здравейте, момичета.
Аз съм с вас вече 9-ти ден, не пиша, защото нямам кой знае какъв напредък. Не се тегля постоянно поради липсата на собствен кантар, но скоро ще се претегля и ще отчета свойте резултати. Хапвам само разрешените храни ( е малко съгреших с едон колбас и купена кайма), но сега съм много стриктна. Възлагам голями надежди и съм убедена, че ще има резултат.
Пожелавам страхотен слънчев ден на всички, усмивки големи и много минуси. Аз ще сядам да чета, че ми предстой последен изпит от сесичта в петък.  smile3529
 smile3525 за всички вас, страхотни сте.

# 21
  • Мнения: 1 095
polinakoleva, защо не може да се пие кола лайт?
нали няма захар в нея?

# 22
  • Мнения: 0
според мен не е голямо прегре6ени една кола лайт, не е толкова гатално в крайна сметка човек тр да има и малки "грехове", за да може да се мотивира още по силно

# 23
  • dobrich
  • Мнения: 13
Привет момичета,миналата година спазих тази диета в два пълни цикъла сега искам пак да я почна ама незнам как би ми се отразила на бременноста?Някоя има ли представа по този въпрос newsm78
здравей hriseq! Според менна тебе не ти се полага никаква диета(засега) Laughing Laughing
Диетата може да я направиш след като бебо излезе на бял свят. Успех и леко раждане!
А за кола-лайт аз ще си я пия,защото това е единственото сладичко нещо-е все пак е нещо.

# 24
White_tulip страхотна е новата темичка  Wink аз преди малко ви писах на старана но вече ще пиша тука исках да ви попитам пак нали може да се яде шунка  Grinning и днеска се притеглих като се прибрах - 3 кг сам за 10 дни остават ми още 4 да сваля за да стана 52  Wink много се радвам че намерих тази темичка и си пиша с вас  супер сте вси4ки  Heart Eyes Wink

# 25
  • dobrich
  • Мнения: 13
ELMI4KA да ти кажа и аз си хапвам колбаси и купена кайма и мисля че не е чак толкова фатално,защото аз например не обичам много пил.пържоли и печени работи на скара и затова хапвам и шпекчета и луканки.

# 26
  • dobrich
  • Мнения: 13
Juj много се радвам за твоето минусче! Само така , никакво отказване и само напред към 90-60-90 smile3501

# 27
polinakoleva ест няма отказване докато не свалим кг , аз много пъти сам била на диети но винаги не ги спазвам защото имам слабост кам сладкото и винаги си хапвам но сега сам си казала стига искам да сам перфекна на бала си защото тази година имам Simple Smile 170 сам висока и искам 52 да сам или ако 50 още по добре но лятото бях 52 и повече немога да сваля нз защо така  Cry  Wink Wink . A може ли да ми кажете какъв беше саита сас снимките  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 0
juj a ti kolko kg si v momenta?

# 29
  • Мнения: 0
hora q kajete molq wi se , kak da si postawq liniikata na profila, 4e az si napravih ama ne6to nemoga da q ka4a? blagodarq[

Общи условия

Активация на акаунт