Безвъглехидратна диета - тема № 6

  • 30 453
  • 585
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 94
polinakoleva  smile3501 smile3525 за дънките.За бебетата не помня,но малката е на 9 и всяка вечер си взема душ..Да  не  говорим ,че ние с таткото се "давим" сутрин и вечер... Sick

# 526
  • Мнения: 37
До 1вата годинка,а после през вечер ,особено ако е зима.Аз лично и лятото ще го къпя всяка вечер защото вече ходим и много се цапаме Rolling Eyes

# 527
  • dobrich
  • Мнения: 13
МИСЪЛТА МИ БЕШЕ КОГА МОГА ДА ПРЕСКОЧА КЪПАНЕ НАПРИМЕР КОГАТО ЩЕ ХОДИМ НЯКЪДЕ?

# 528
  • Мнения: 1 633
Аз лично реших /с таткото де/ бебо да го къпем през вечер, и след първия месец някъде, така процедираме. От пролетта ще започнем  всяка вечер,  а за лятото може и по няколко пъти на ден Grinning
За обед рибатон 1 консерва а за вечеря салата шопска - със сиренце  Rolling Eyes /ама вие недейте така/
Килата не съм мерила, ще прескоча дази седмица, другата ще се видя контролно и ще дам отчет.

# 529
  • Мнения: 94
Аз мисля,че дупенцето трябва да се мие всяка вечер ,независимо от възрастта на детето.Все пак то през деня пишка и трябва хигиена.
Ети  да ми пишеш как почиваш ти и колко смяташ...

# 530
  • Мнения: 94
Мислих дълго...и реших .От утре се връщам в редиците,че иначе с тази почивка дето 2-ри ден на свободия я обръщам ще проваля всичко...Чакайте ме утреееее smile3521

# 531
  • София
  • Мнения: 6 010
Чакаме те!  Hug
Аз съм с вас от неделя!

# 532
  • Мнения: 94
ОООООООООООООО !И ние те чакаме  newsm10

# 533
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Здравейте,момичета! Hug
Реших се и аз да вляза във вашите редички и да се опитам да смъкна натрупаните зимни килца.Като ви чета се изпълних с такъв оптимизъм и настроение и вярвам,че ще успея и аз.За първи път ще се подложа на диета,надявам се поне 5 килца да смъкна,но и да задържа след това теглото.Изглежда ми лесна диетата–хляб и без това ям рядко,газирани напитки не пия,плодовете също не ми правят впечатление,обаче...сладкишите ooooh!,но както вие сте го казали,човек трябва да се откаже от това,което обича,за да намалим обиколките си!Приемам всякакви съвети като начинаеща,ще се радвам ако си имам и компания,почвам от 01.02/неделя/.

# 534
  • София
  • Мнения: 114
Привет  Hug Незнам как съм с килограмите, но успях да си закопчая ботушите /преди ми оставаха по 3-4см/, които небях закопчавала от миналата зима  Laughing За мен и това е нещо и ме стимулира, въпреки че продължава да ми е уморено. Това непопречи днес пак да обикалям като луда улиците, дано не съм си простудила хлапето  Praynig Обаче с останалите упражнения нещо ми е много сложно, мързи ме  Blush
За отчета: вечеря - нещо подобно на миш-маш, но без сирене ама с бекон   chef

# 535
  • Мнения: 37
Току що си изпратих гостите,ама и аз като Ели нправо го ударих на здрава почивка ,та смятам от понеделник пак да съм си безвъглехидратна,тоест ще почивам 4 дни Peace От вторияж цикъл обаче ще карам само на печено,варено и на скара, Peace ще пия повече вода и никакви трушийки Peace Лека нощ от мен и от понеделник пак на режим  bouquet

# 536
  • София
  • Мнения: 6 010
dorа, добре дошла!   bouquet
Радвам се, че си заформихме групичка.

# 537
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, имам предложение да си направим табличка с мерките. Вече съм го измислила как ще стане и ако срещна подкрепа от ваша страна, да действаме. Ще включвам само момичетата, които вече са направили по 1 цикъл на диетата. Така ще си имаме и стимул да вървим напред. Предлагам в табличката да има следните мерки срещу името на всяка - килограми (преди и след диетката), в см (талия, ханш, бедра, над коляното, прасец, бицепс, бюст и под бюста) всичките тия работи ще ги има в колонка "началото на диетата" и после "след края на диетата", ще има колконка със свалените кг за периода на диетата и колко см сме изгубили. Ако има съгласни можете да започнете да ми пращате мерките си след приключването. Ако някой прави диетата повече от един път ще вижда как се е движел преди, не че не можем да си го направим всеки за себе си, но така ще стимулираме и момичетата, който се чудят дали да се присъединят към нас.

# 538
  • София
  • Мнения: 6 010
Добро утро, момичета!
Желая ви хубав ден с много минуси! Аз черпя по едно кафе и отивам на изпит Simple Smile

# 539
  • Мнения: 94
White_tulip Кафето е чудесно!Стискаме ти палци!
 newsm10 Снощи и аз гледах таблиците на другите диети.И доста дълго зяпах в сайта с таблици,но така и не се спрях на една точно определена определена..Аз съм МНОГО ЗА таблица.Мерки на бедра и ръце от началото на първи етап нямам,но ще измеря в края.
eti_88 HugМного се радвам ,че се връщащ и ти ,че се почувствах предателка да те изоставя в почивката...ама като гледам снощи как погълнах 2 страхотни тоест много гадни Wink шоколадови вафли на престиж("Ванилина") и твърдо реших,че се връщам незабавно в режима...Мойта работа с шоколада и вафлите  като на алкохолиците - "Без едно мога,с едно хич не мога!" Sick
И така - от днес 2-ри етап.Старт от 84 кила(най-сетне си изравних старта с доста от вас,че съм обещала да ви настигам Heart Eyes)Вторият цикъл няма да пия нискомаслено мляко - май ми омръзна..И кафето ще намаля.
Браво на  *Puhtulka* - ей така се отчитат резултати.И аз най-много се радвам като си закопчавам ботушите и влизам в стари дрехи:).
Добре дошла на dora!
АЙДЕ СТИГА СТЕ СПАЛИ,ЧЕ КОЙ ЩЕ ОТСЛАБВА?НЯМА ЛИ ЯДЕНЕ - НЯМА МИНУСИ  love001

Общи условия

Активация на акаунт